[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1607410643.842011-.jpg ( 18.93 KB , 480x480 )

⋮⋮⋮   No. 195752

Сап,друзі.
Є така біда, трохи самостворена щоправда, не без цього. Так ось, як бюджетник-гуммунітарій одного невеликого, але гонористого університету отримав незарах з дисципліни. Напевно я космодесантуюсь з бюджету без переслуховування, бо грошей на це дійство у мене певна річ нема. Батьки лаються, а я сиджу як йолоп і не розумію нащо мені той диплом. Мене хотіли закордон на навчання запихати після того як бакалавра отримаю, але як бачте не склалося.
І що його робити? У будь-якому випадку цей диплом мені роботи не дасть, але ця річ треба з аргументації моїх старших.
Тому спитаю дорослого та мудрого анона що в такому разі робити.
...
>вкатуватися в точні науки й саморозвиток, а потім програмування?
>Вчити мови й тікати на роботу в Європу/Канаду, і там зручненько сидіти?
>І як від армії цейво, відкосити?
Анону 19 рочків

⋮⋮⋮   No. 195753

А навіщо тобі диплом, та ще й закордонний, якщо ти навіть у нас ніхуя не вчишся?
У тебе ж не буде реальних знань.

⋮⋮⋮   No. 195754

>>195752
Ти програмувати любиш? Математика як? Бо тобі доведеться тисячі годин вивчати то - і тут важливо чи подобається тобі це.

⋮⋮⋮   No. 195756

>>195752
Дивно, зазвичай бюджет дають на весь період навчання. Чи ти в кульку учишся?

⋮⋮⋮   No. 195757

Тільки поплавок наче займається такими махінаціями

⋮⋮⋮   No. 195779

>>195757
В моїй старій бурсі знімали з стипендії і відраховували. Переведенням на контракт лякали, але не пригадую такого. Відраховували лише.

⋮⋮⋮   No. 195781

Я б радив бакалавра отримати. Сам вилетів з внз, кілька років поробив, і потім пішов на заочку дотримувати вище. Воно знадобиться, якщо ти не ойті і хочеш офіційну зарплату.
Спеціальність вибирав ти чи матір? Якщо воно тобі норм, то чому б не закінчити? Тим паче ковідка з дистанційкою значно все спростили, судячи з розповідей знайомих.

⋮⋮⋮   No. 195794

>>195781
То в якихось шарагах спростили, у нормальних універах обсяг роботи збільшився. Те, що раніше усно двома реченнями міг розповісти, тепер треба розписати як реферат на 10-15 сторінок, щоб були документальні докази того, що ви вчилися, а не прутні пинали

⋮⋮⋮   No. 195817 OP

>>195753
Розчарувався трохи, може це якийсь кризис юнацький, або щось таке. Вчитися люблю, але тут щось не пре. Хоча раніше навіть цікаво було.
>>195756
Я культуролох.
Якщо незарах то ніби як виліт. Там ще переслух, але на нього грошей нема.
>>195754
Було добре. До 5 класу).Хоча за бажання міг би це все видрочити.
>>195794
Подвоюю. Мене так і трахнули, питання треба було роздути на три сторінки, а потім понеслось. >>195781

⋮⋮⋮   No. 195820

>>195752
> Анону 19 рочків
Та ти ще дитина, та й не дуже розумна.
> вкатуватися в точні науки й саморозвиток, а потім програмування
Якби ти був спроможний до цього, то пішов би вчитися на програміста, а не на гуманітарія.

⋮⋮⋮   No. 195935

Дивись. Якщо ти вилітаєш з універу до переходу на третій курс, то наскільки я знаю, в тебе не буде неповної вищої освіти, і ти відповідно зможеш подати документи на державне ще раз.

Але це знову ж таки не точно.

⋮⋮⋮   No. 196184

>>195935
Лол, ні. Бюджет на кожному кваліфікаційному рівні дається один раз

⋮⋮⋮   No. 196186

>>195752
>вкатуватися в точні науки й саморозвиток, а потім програмування
Накуя? Просто йдеш на двомісячні курси QA, а потім сам зорієнтуєшся, або пів року на фронт ендера.

⋮⋮⋮   No. 196188

>>195935
Ні, він зможе подати на державне ще раз, але треба буде тоді заплатити за н-кількість провчених років, як за контрактні.

⋮⋮⋮   No. 196189

Бла-бла-бла, напевне сто разів ти вже це чув, але відштовхуйся від того, що тобі подобається. Але у всякому разі трохи грошей доведетьс відвалити, будь це переслух чи якісь курси-хуюрси. Без корочки (хоч якоїсь) потрапити на роботу складніше, ніж ти думаєш, особливо якщо це стосується чогось, чого на курсах не вчать.

⋮⋮⋮   No. 412676

>>195817
> Хоча за бажання міг би це все видрочити.
Так, кілька рухів рукою - і готово!

⋮⋮⋮   No. 412709

>>412676

Довго думав?

⋮⋮⋮   No. 412712

>>412709
Насправді ні. Все сталось досить швидко!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]