[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1605383076.089364-.jpg ( 10.52 KB , 195x258 )

⋮⋮⋮   No. 194370

Це Рамзес ||-один з найвидатніших фараонів Єгипту.
Напиши у тред "Фараон, дай благословення!" і він дасть тобі вдачі та впевненості у собі.

⋮⋮⋮   No. 194372

File: 1605384784.517904-.png ( 1.99 MB , 2677x2742 )

File: 1605384784.517904-2.webm ( 2.34 MB , 980x648 )

А це Анкха — найвидатніший фап-персонаж з навколоєгипетської тематики.
Напиши у нитку "Анкха, займися зі мною коханням!", і вона дасть тобі те, що затьмарить будь-яку там удачу чи впевненість.

⋮⋮⋮   No. 194375

>>194372
Шо це за вухата залупа? Вперше бачу.

⋮⋮⋮   No. 194379

>>194375
Але прутень у тебе все ж встав, зізнайся.

⋮⋮⋮   No. 194380

Мені чомусь сумно від цього треду, і з треду того шумерця теж сумно було. Такі маленькі крихти залишилися від тих цивілізацій, та й ті обсирає всяке бидло без мозку. Коли вже ця юга скінчиться і до нас повернеться розум?

⋮⋮⋮   No. 194382

>>194372
Це ти просто омежений і не знаєш інших фап-персонажів з навколоєгипетської тематики

⋮⋮⋮   No. 194384

>>194382
Наведи приклади, а доти - ти безпруфне кукурікало.

⋮⋮⋮   No. 194391

О, Рамзес-ll! Я вклоняюся перед тобою, як перед пітіном кацап та цілую тебе в прутень і сраку! Благослови мене і позолоти руку бідному підару, щоб зовсім ноги не протянув до Царства Небесного, благаю!

⋮⋮⋮   No. 194607

Рамзес II, благослови, мені треба здати сесію

⋮⋮⋮   No. 194608

>>194607
Чому не давньоєгипетською?

⋮⋮⋮   No. 194628

>>194608
Як "сесія" на давньоєгипетській?

⋮⋮⋮   No. 194638

>>194372
> Напиши у нитку "Анкха, займися зі мною коханням!"
Анкха, займися зі мною коханням
чекаю профітів

⋮⋮⋮   No. 194639

>>194638
Воно ж виїбе тебе в сраку, переверне, і ще раз виїбе.

⋮⋮⋮   No. 194640

>>194639
Мені норм

⋮⋮⋮   No. 194655

>>194639
звідки ти це знаєш?

⋮⋮⋮   No. 194656

>>194640
а ти ще що за фраєр?

⋮⋮⋮   No. 195748

>>194384
Королева Опала, Фара, Осіра з Легенди про королеву Опалу
Єгипетські богині (особливо Нейт) зі Смайту
Анубіс, Сфінкс, Мумія, Фараон і деякі інші монстродівчата пустельного регіону з Енциклопедії монстродівчат
А якщо ще подивитися на всяких там Клеопатр, Нефертіті, Анксунамун з різних творів...
Вибачай, що так довго не відповідав, був зайнятий твоєю матусею

⋮⋮⋮   No. 195749

І це я згадав нормально навколоєгипетську тематику, а не щось типу Фари з Овердроча чи Менат з Вуличного бійця

⋮⋮⋮   No. 195755

>>194370
Чи були стародавні єгиптяни чорношкірими?

⋮⋮⋮   No. 195782

>>195755
Вони були білими, наскільки білими могли бути семіти. Про це ми можемо дізнатися зі стародавніх зображень. Чоловіків зазвичай зображали темношкірими, тому що вони працювали на відкритому просторі під палючим сонцем, проте жінок малювали білими.

⋮⋮⋮   No. 195784

>>195755
Глянь на коптів, ті ж самі древні єгиптяни по факту.

⋮⋮⋮   No. 195787

Та що в сраку з Кропивачем? Такий пост по пизді пішов!

⋮⋮⋮   No. 195788

File: 1607442753.741089-.jpg ( 520.37 KB , 716x1172 )

Ось вам портрет мумії, замість довгопосту.

⋮⋮⋮   No. 202427

>>194370
Єгипет - сральник
фараони - гівно
/трід

⋮⋮⋮   No. 202429

>>195788
Це зображення вже з римського періоду, коли в египті було значно еллінів, особливо серед заможних. Звісно, що вони виглядали білішими за місцевих, що жили там тисячоліття.

⋮⋮⋮   No. 202433

>>195788
Колись давно відпочивав у Єгипті.
Набухалися і вирішили пограти в мумію. Спека жахлива, але все ж.
Подіставали у готелі туалетний парір. Майбутню "мумію" намилили і обмотали. І ось цей довбойоб вибігає за иежі готелю і голосно матюкається. Люди довкола жахаються, прибігає поліція, валить по їбалу мумію і забира у відділок.
Обійшовся штрафом.

⋮⋮⋮   No. 202510

>>194370
Фараон, дай благословення!

⋮⋮⋮   No. 202542

>>202510
Все, що тобі потрібно, ти вже маєш.

⋮⋮⋮   No. 202578

а цей фараон якого патріархату?

⋮⋮⋮   No. 202583

>>202578
Каїрського, гадаю.

⋮⋮⋮   No. 202595

>>202578
Коптська православна церква Александрії.

⋮⋮⋮   No. 414083

>>194370
> "Фараон, дай благословення!"
В обмін на що?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]