[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1582997175.093912-.png ( 588.43 KB , 532x637 )

⋮⋮⋮   No. 144692

Хлопці, тут не що давно дізнався, що коли ти по дзюрив маєш витерти свого прутня туалетним папером, ну типу головку чи що ?
Так ось ви тут такою дурницею хоч не страждаєте ?

⋮⋮⋮   No. 144695

>>144692
А якщо подзюрив у пісуар, то чим витирати прутня?

⋮⋮⋮   No. 144696

От, тобі нагло набрехали

⋮⋮⋮   No. 144697

Хоч труси, хоч не труси - остання капля все одно в труси

⋮⋮⋮   No. 144699

нє, то дурня. якщо ти фімозний, то є сенс мити аби не розвинулась якась зараза.

⋮⋮⋮   No. 144701

>>144696
Мов це всі роблять освічені люди

⋮⋮⋮   No. 144702

>>144695
Я не знаю, тож кажу сьогодні тільки дізнався

⋮⋮⋮   No. 144704

Це типу на зразок того що підмивати дупу треба після кожного срання

⋮⋮⋮   No. 144706

>>144701
Я думав, щоб бути освіченою людиною треба вміти читати й писати, а виявляється треба хій підтирати

⋮⋮⋮   No. 144707

Насправді треба струшувати

⋮⋮⋮   No. 144710

>>144706
То ж це не взаємно виключне

⋮⋮⋮   No. 144711

>>144706
Функціональна неграмотність, тук-тук.

⋮⋮⋮   No. 144913

Не бачу проблеми. Щоразу, як посцю, оглядаюсь і кличу найближчу хвойду, яка відсмоктує мені і ретельно облизує хуя.

⋮⋮⋮   No. 145028

File: 1583143059.574143-.jpg ( 335.2 KB , 547x652 )

Так, хутко, треба ваша поміч, як втопити гівно? яке плаває, палиці ніякої нема, а зараз прийде дівчина, а моїй вбиральні плаває гівно прости змивом воно не хоче тонути, що робити тільки давайте без жартів.

⋮⋮⋮   No. 145029

>>145028
Заштовхай його йоржиком

⋮⋮⋮   No. 145030

>>145029
Штовхати не треба, просто тримати йоржик так аби гівно занурилося.

⋮⋮⋮   No. 145031

File: 1583143531.868967-.jpg ( 176.0 KB , 960x720 )

>>145029
З сільським туалетом простіше.

⋮⋮⋮   No. 145032

File: 1583143576.436588-.jpg ( 152.11 KB , 533x800 )

>>145028
> зараз прийде дівчина, а моїй вбиральні плаває гівно
Просто блядь сценарій для молодіжної комедії.

⋮⋮⋮   No. 145033

>>145031
Та й дівки на селі гною не бояться.

⋮⋮⋮   No. 145034

>>145029
йоршик потім буде в гімні, а визнаєте як його треба довго мити після гівна

⋮⋮⋮   No. 145035

>>145034
Обмотуєш руку туалетним папером і акуратно проштовхуєш лайно глибше. Потім змиваєш кілька разів.

⋮⋮⋮   No. 145036

Ой, бля, розв'язувати проблему так, взяв два пакета одного натягнув на руку та тупо взяв гівно та поклав в другий пакет, а той пакети викинув через вікно. Тільки не треба казати що жбурляти гівно через вікна це погано воно в пакеті, а вікно виходить там де людей нема

⋮⋮⋮   No. 145038

>>145035
Бля, де ти був кілька секунд назад

⋮⋮⋮   No. 145039

>>145036
Ти просто сам як оте гівно у пакеті.

⋮⋮⋮   No. 145040

>>145034
Та я ж кажу не штовхай гівно. Просто притримуй його під водою, де його підхопить струмок. Ба ні, тебе завжди тягне штовхати.

⋮⋮⋮   No. 145041

І взагалі, нащо тобі дівка, яка не сприймає природньо все твоє гівно? Мабуть і не бздиш при ній, а потім ходиш зелений як кропива.

⋮⋮⋮   No. 145042

>>145040
> Просто притримуй його під водою, де його підхопить струмок

Сама проста та дієва порада, плюс добі до карми, шкода що я нею не скористався

⋮⋮⋮   No. 145043

>>145041
Ну так не все відразу нє ? Я так і бачу як ти третій чи другий раз зустрічаєш дівку і предиш перед нею

⋮⋮⋮   No. 145044

>>145042
Просто є ще такі моделі унітазів, які проектували якісь гуманоїди з інших планет. В них нічого не тоне з першого разу.

⋮⋮⋮   No. 145045

>>145044
Це змова, щоб ви більше води витрачали.

⋮⋮⋮   No. 145046

>>145043
Бувало таке. Я не вмію той газ тримати, якщо не сісти, звичайно.

⋮⋮⋮   No. 145047

>>145042
Треба мабуть тред лайфхаків знов заводити.

⋮⋮⋮   No. 145048

File: 1583145321.053183-.png ( 50.97 KB , 656x755 )

>>145038
Може і так, просто це все від нервів.

⋮⋮⋮   No. 145049

>>145047
Було б не погано

⋮⋮⋮   No. 145050

>>145038
Соррі, парубче, я швидив як тільки міг тобі на допомогу.

⋮⋮⋮   No. 145051

>>145045
А хіба не туалетного паперу?

⋮⋮⋮   No. 145053

>>145051
При чому тут туалетний папір ?

⋮⋮⋮   No. 145059

>>145053
А, вибачайте, я тупонув.

⋮⋮⋮   No. 145081

>>144692
Попроси в свого хлопця злизувати каплі своєї сцикні.

⋮⋮⋮   No. 145084

>>145081
Ну зі твоєю логікою то майже все чоловіче населення геї

⋮⋮⋮   No. 145091

File: 1583181388.417937-.jpg ( 87.35 KB , 402x600 )

>>144692
Коли надзюриш повз, то маєш витерти кляті краплі. Але кожен раз витрачати папір або воду на гігієну свого прутня—то краще скупнутися.

⋮⋮⋮   No. 390006

File: 1755785283.608856-.jpg ( 32.29 KB , 646x437 )

>>144692
Краще витерти, якщо є така можливість, ніж дати сечі потрапити на труси, а потім сморід може бути. Фуфуфу!

⋮⋮⋮   No. 390030

>>145038
Епічна історія про змивання лайна.

⋮⋮⋮   No. 390034

File: 1755870551.45476-.jpg ( 612.25 KB , 1080x1424 )

А дівчатка що папером витирають тоді? В них же немає голівок.

⋮⋮⋮   No. 390042

>>390034
До чого тут голівка? Так, вони витирають папером.

⋮⋮⋮   No. 390055

File: 1755946822.381808-.jpg ( 324.91 KB , 1080x1607 )

>>390034
Вони просто підходять до першого оленя який впав в іх кут зору і дають вилизати з пизди та висмоктати з трусів свою смердючу сечу, змішану з менструальним слизом.

⋮⋮⋮   No. 390062

File: 1755957384.649682-.gif ( 822.49 KB , 450x251 )

>>390055
Слова не чоловіка, але жінконенависника!

⋮⋮⋮   No. 412517

>>390055
Красива дівчинка, на мою правнучку схожа

⋮⋮⋮   No. 412526

>>412517
Твій уявний родовід тут мало кого цікавить.

⋮⋮⋮   No. 412540

>>412517
Тобі 19 рочків, у тебе навіть дівчини немає.

⋮⋮⋮   No. 412541

>>412540
Так дітей лелека приносить. Забув?

⋮⋮⋮   No. 412542

>>412540
Урааааа!!!! Мені тепер 19 років!!

Обережно!! Замолажують, омоложують

⋮⋮⋮   No. 412543

File: 1780247921.730333-.gif ( 653.74 KB , 200x188 )

>>412542
Еліксир молодості знайшовся там, де не чекали!

⋮⋮⋮   No. 412544

>>412543
кропивач вражає

⋮⋮⋮   No. 412553

File: 1780252776.596307-.png ( 982.44 KB , 938x798 )


⋮⋮⋮   No. 412554

File: 1780252877.280304-.png ( 676.48 KB , 912x624 )


⋮⋮⋮   No. 412556

Пам'ятаєте була Рабиня Ізаура

⋮⋮⋮   No. 412557

Майдан На Граніті, гітари, дешевий квас з жовтих бочок, журнал Перець, Табула Раса

Було КРАЩЕ

⋮⋮⋮   No. 412560

>>412554
Це шо Авріл Лавін? Розкумарена якась.

>>412557
> Було КРАЩЕ
Ні, не було, просто ти був пиздюком. А коли ти пиздюк, життя здається кращим, бо на тобі нема того тягаря відповідальності, як в дорослих.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]