⋮⋮⋮
No.
144695
>>144692А якщо подзюрив у пісуар, то чим витирати прутня?
⋮⋮⋮
No.
144696
От, тобі нагло набрехали
⋮⋮⋮
No.
144697
Хоч труси, хоч не труси - остання капля все одно в труси
⋮⋮⋮
No.
144699
нє, то дурня. якщо ти фімозний, то є сенс мити аби не розвинулась якась зараза.
⋮⋮⋮
No.
144701
>>144696Мов це всі роблять освічені люди
⋮⋮⋮
No.
144702
>>144695Я не знаю, тож кажу сьогодні тільки дізнався
⋮⋮⋮
No.
144704
Це типу на зразок того що підмивати дупу треба після кожного срання
⋮⋮⋮
No.
144706
>>144701Я думав, щоб бути освіченою людиною треба вміти читати й писати, а виявляється треба хій підтирати
⋮⋮⋮
No.
144707
Насправді треба струшувати
⋮⋮⋮
No.
144710
>>144706То ж це не взаємно виключне
⋮⋮⋮
No.
144711
>>144706Функціональна неграмотність, тук-тук.
⋮⋮⋮
No.
144913
Не бачу проблеми. Щоразу, як посцю, оглядаюсь і кличу найближчу хвойду, яка відсмоктує мені і ретельно облизує хуя.
⋮⋮⋮
No.
145029
>>145028Заштовхай його йоржиком
⋮⋮⋮
No.
145030
>>145029Штовхати не треба, просто тримати йоржик так аби гівно занурилося.
⋮⋮⋮
No.
145033
>>145031Та й дівки на селі гною не бояться.
⋮⋮⋮
No.
145034
>>145029йоршик потім буде в гімні, а визнаєте як його треба довго мити після гівна
⋮⋮⋮
No.
145035
>>145034Обмотуєш руку туалетним папером і акуратно проштовхуєш лайно глибше. Потім змиваєш кілька разів.
⋮⋮⋮
No.
145036
Ой, бля, розв'язувати проблему так, взяв два пакета одного натягнув на руку та тупо взяв гівно та поклав в другий пакет, а той пакети викинув через вікно. Тільки не треба казати що жбурляти гівно через вікна це погано воно в пакеті, а вікно виходить там де людей нема
⋮⋮⋮
No.
145038
>>145035Бля, де ти був кілька секунд назад
⋮⋮⋮
No.
145039
>>145036Ти просто сам як оте гівно у пакеті.
⋮⋮⋮
No.
145040
>>145034Та я ж кажу не штовхай гівно. Просто притримуй його під водою, де його підхопить струмок. Ба ні, тебе завжди тягне штовхати.
⋮⋮⋮
No.
145041
І взагалі, нащо тобі дівка, яка не сприймає природньо все твоє гівно? Мабуть і не бздиш при ній, а потім ходиш зелений як кропива.
⋮⋮⋮
No.
145042
>>145040> Просто притримуй його під водою, де його підхопить струмокСама проста та дієва порада, плюс добі до карми, шкода що я нею не скористався
⋮⋮⋮
No.
145043
>>145041Ну так не все відразу нє ? Я так і бачу як ти третій чи другий раз зустрічаєш дівку і предиш перед нею
⋮⋮⋮
No.
145044
>>145042Просто є ще такі моделі унітазів, які проектували якісь гуманоїди з інших планет. В них нічого не тоне з першого разу.
⋮⋮⋮
No.
145045
>>145044Це змова, щоб ви більше води витрачали.
⋮⋮⋮
No.
145046
>>145043Бувало таке. Я не вмію той газ тримати, якщо не сісти, звичайно.
⋮⋮⋮
No.
145047
>>145042Треба мабуть тред лайфхаків знов заводити.
⋮⋮⋮
No.
145050
>>145038Соррі, парубче, я швидив як тільки міг тобі на допомогу.
⋮⋮⋮
No.
145051
>>145045А хіба не туалетного паперу?
⋮⋮⋮
No.
145053
>>145051При чому тут туалетний папір ?
⋮⋮⋮
No.
145059
>>145053А, вибачайте, я тупонув.
⋮⋮⋮
No.
145081
>>144692Попроси в свого хлопця злизувати каплі своєї сцикні.
⋮⋮⋮
No.
145084
>>145081Ну зі твоєю логікою то майже все чоловіче населення геї
⋮⋮⋮
No.
390030
>>145038Епічна історія про змивання лайна.
⋮⋮⋮
No.
390042
>>390034До чого тут голівка? Так, вони витирають папером.
⋮⋮⋮
No.
412517
>>390055Красива дівчинка, на мою правнучку схожа
⋮⋮⋮
No.
412526
>>412517Твій уявний родовід тут мало кого цікавить.
⋮⋮⋮
No.
412540
>>412517Тобі 19 рочків, у тебе навіть дівчини немає.
⋮⋮⋮
No.
412541
>>412540Так дітей лелека приносить. Забув?
⋮⋮⋮
No.
412542
>>412540Урааааа!!!! Мені тепер 19 років!!
Обережно!! Замолажують, омоложують
⋮⋮⋮
No.
412556
Пам'ятаєте була Рабиня Ізаура
⋮⋮⋮
No.
412557
Майдан На Граніті, гітари, дешевий квас з жовтих бочок, журнал Перець, Табула Раса
Було КРАЩЕ
⋮⋮⋮
No.
412560
>>412554Це шо Авріл Лавін? Розкумарена якась.
>>412557> Було КРАЩЕ Ні, не було, просто ти був пиздюком. А коли ти пиздюк, життя здається кращим, бо на тобі нема того тягаря відповідальності, як в дорослих.