⋮⋮⋮
No.
137523
Може тому, що не їбанутий не поїде тротуаром?
⋮⋮⋮
No.
137524
>>137522> Чому машинобляді такі психічно скалічені?Причина проста:
СОВОК.
Поки в цивілізованих країнах автівка - це просто
не найзручніший у більшості випадків засіб пересування, то для совка - це
ПАБАХАТАМУ, статусна річ, предмет пихи вбогого духом філістера.
⋮⋮⋮
No.
137525
>>137524Зробіть вже картинки про
СОВОК що б я міг їх тут постити по кд
⋮⋮⋮
No.
137526
>>137522посилання хоч би на відео дав нечемний ти хлопчина
⋮⋮⋮
No.
137527
>>137522На задньому фоні заїзд до моєї роботи, з якої я вчора саме звалив. Просто перестав виходити, сьогодні заніс 2 заяви на вчорашню та на сьогоднішню дату й лишив ключі.
>>137526Тримай —
None
⋮⋮⋮
No.
137529
>>137522Бо в народі й так багато бидла, яка різниця на машині чи ні. Пішоходи такі ж бидлюки.
На мене вже десь 4 рази за той рік на тротуарі ледве не наїхали. Тричі погрожували, але далі слів нічого не пішло, бо вони теж сцикуни ще ті. На веліку чувак раз зачепив і почав на мене лаятися, теж бидлота така була, що я прямо не очікував.
Але нещодавно я бачив картину від якої аж порадувався - дебіл на мотопеді з розвозки Ґлово мчався по тротуару прямо на Хрещатику серед людей і через метрів 20 від мене смачно хуйнувся на бруківку.
⋮⋮⋮
No.
137552
О, нещодавно просто собі йшов по тротуару, на мене їде тачка, я зупиняюсь, він зупиняється, відчиняє двері і каже: з'їбися, бо я тобі зараз голову проломлю. Якщо ви думаєте що це якась нісенітниця - ніхуя, усе саме так і було, я навіть зауваження йому не робив, просто зупинився.
⋮⋮⋮
No.
137554
>>137552Перцевий балончик, краще за все німкцький оригінал pepper ko, жодних теренів і сумнівного імпорту.
⋮⋮⋮
No.
137581
>>137552Давно хотів посратися з кимось на таку тему. Й попиздитись не проти.
⋮⋮⋮
No.
137586
>>137554Так всі сцикуни, вже мав з такими справу, вони в машині зазвичай борзі, а так на ділі - хуї моржові. Плюс чинник того, що він не знає хто ти, а ти вже бачиш його тачку і номери, поряд купа камер завжди.
⋮⋮⋮
No.
413891
>>137581> Й попиздитись не проти.гуро-контент намічається? ))