[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1579021537.320124-.PNG ( 1.31 MB , 1068x694 )

⋮⋮⋮   No. 137522

Чому машинобляді такі психічно скалічені? Дивився випуск,де їх зупиняють на тротуарах,50%+ впевнені,що повинні їм,хоча і знають,що вони порушують. Чому машиноблядь така нахальна де б вуна не була на своїй машині? Їх перепалки на дорогах окрема тема. Вони не бачать нічого поганого,щоб заставити машинами все вілене місце в місті,сама ідея "пішохідної вулиці" для України вже нонсенс,бо машиноблядь коли побачить гарну пішохідну дорогу застелену гранітною плиткою голосно хрукне "МІСЦЕ" і поставить свого драндулета,занімаючи 1/3 чи навіть 2/3 вулиці

⋮⋮⋮   No. 137523

Може тому, що не їбанутий не поїде тротуаром?

⋮⋮⋮   No. 137524

>>137522
> Чому машинобляді такі психічно скалічені?
Причина проста: СОВОК.

Поки в цивілізованих країнах автівка - це просто не найзручніший у більшості випадків засіб пересування, то для совка - це ПАБАХАТАМУ, статусна річ, предмет пихи вбогого духом філістера.

⋮⋮⋮   No. 137525

>>137524
Зробіть вже картинки про СОВОК що б я міг їх тут постити по кд

⋮⋮⋮   No. 137526

>>137522
посилання хоч би на відео дав нечемний ти хлопчина

⋮⋮⋮   No. 137527

>>137522
На задньому фоні заїзд до моєї роботи, з якої я вчора саме звалив. Просто перестав виходити, сьогодні заніс 2 заяви на вчорашню та на сьогоднішню дату й лишив ключі.

>>137526
Тримай — None

⋮⋮⋮   No. 137529

File: 1579025568.585817-.jpg ( 191.1 KB , 443x554 )

>>137522
Бо в народі й так багато бидла, яка різниця на машині чи ні. Пішоходи такі ж бидлюки.
На мене вже десь 4 рази за той рік на тротуарі ледве не наїхали. Тричі погрожували, але далі слів нічого не пішло, бо вони теж сцикуни ще ті. На веліку чувак раз зачепив і почав на мене лаятися, теж бидлота така була, що я прямо не очікував.
Але нещодавно я бачив картину від якої аж порадувався - дебіл на мотопеді з розвозки Ґлово мчався по тротуару прямо на Хрещатику серед людей і через метрів 20 від мене смачно хуйнувся на бруківку.

⋮⋮⋮   No. 137552

О, нещодавно просто собі йшов по тротуару, на мене їде тачка, я зупиняюсь, він зупиняється, відчиняє двері і каже: з'їбися, бо я тобі зараз голову проломлю. Якщо ви думаєте що це якась нісенітниця - ніхуя, усе саме так і було, я навіть зауваження йому не робив, просто зупинився.

⋮⋮⋮   No. 137554

>>137552
Перцевий балончик, краще за все німкцький оригінал pepper ko, жодних теренів і сумнівного імпорту.

⋮⋮⋮   No. 137581

>>137552
Давно хотів посратися з кимось на таку тему. Й попиздитись не проти.

⋮⋮⋮   No. 137586

>>137554
Так всі сцикуни, вже мав з такими справу, вони в машині зазвичай борзі, а так на ділі - хуї моржові. Плюс чинник того, що він не знає хто ти, а ти вже бачиш його тачку і номери, поряд купа камер завжди.

⋮⋮⋮   No. 413891

>>137581
> Й попиздитись не проти.
гуро-контент намічається? ))



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]