⋮⋮⋮
No.
131557
>>131556Давно якось говорив з одним викладачем філологом. Він розповідав, що такої спільної мови не існує, що це діалекти, які самі досить різні між собою
вже не згадаю їх назви. Ще й, це було вигідно створити неукраїнський етнос як для росіян, так і для поляків через політичні мотиви.
Цікаво, що на Закарпатті людей, що звуть себе русинами не зустрічав, але зустрів русина в Празі. Він сказав, що їх мова більше схожа на руську, ніж на словацьку, але був досить привітний, казав про своє перебування на Полтавщині і дуже йому подобалася там місцева, як він сказав "справжня" українська.
⋮⋮⋮
No.
131558
>>131557> схожа на руськуНа чеську, т9, вибачайте.
фікс
⋮⋮⋮
No.
131560
>>131557Чому коли хтось каже, що австрійцям/полякам було вигідно створити неросійський етнос на території України, то це сприймається як шизофренія, а коли пан український українець заявляє що русинів створили в ОГПУ/агенти Пілсудського то це щира правда?
⋮⋮⋮
No.
131562
>>131560Я написав вищі те що почув. Звісно їх мова/діалект досить відмінна, але це можна використати як інструмент впливу.
⋮⋮⋮
No.
131566
>>131560Русини - це українці, які за інерцією зберігають свій давній етнонім і які на основі цього намагаються виокремити себе від українців (sic!)
⋮⋮⋮
No.
131567
OP
>>131566Українці - це росіяни, які за інерцією зберігають свій давній етнонім і які на основі цього намагаються виокремити себе від росіян(sic!)
⋮⋮⋮
No.
131568
>>131567Якщо між українцями і русинами така ж різниця, як між українцями і росіянами, то ти правий. Але лишень у своєму марічкосвіті.
⋮⋮⋮
No.
131575
>>131560> що австрійцям/полякам було вигідно створити неросійський етнос на території УкраїниТому що таке твердження є лише наслідком російської імперіалістичної уярмленості свідомості. Українці (Русини,малороси,південноруський народ) існував зі своєю самобутною мовою,культурою ще з часів пізньої Русі,що підтведжується численними фолькльорними,мовними,історичними джерелами,взяти хоча б маніфести Хмельницького,козацькі думи,описи російських географів цих земель,де прямо вказується на різність культур та ментвлітету з "Великоросією".
Казати,що українці - то проект австрійців і поляків стало можно в другій пол 19 - поч. 20 ст,при чому в проросійській дорев. книзі 1917 "Чи можливе відділення України від Росії" визнається спалення Батурина і що "малороси" - то окремий народ.
Сьогодні так кажуть в основному пострадянські невігласи,які думають,що українськість пішла з ЗУ,що іронічно,адже саме ЗУ була українізована зі Сходу.
А русини - то як мінімум субетнос,як Лемки,Гуцули і т.д.
⋮⋮⋮
No.
131576
>>131575Я додам до своєї думки про дорев. книгу 19171,я мав на увазі,що вже тоді йшла дискусія про злодійства царату,на які сьогодні росіяни закривають очі та горлають,що не було ваших малоросів зі своєю історією ,то ті ж росіяни і т.д.
⋮⋮⋮
No.
131577
OP
>>131575Базованно та червонопігулкованно.
⋮⋮⋮
No.
131578
>>131577> Базованно та червонопігулкованноА тобі жиди часом в штани не насрали, що підставити тебе?
⋮⋮⋮
No.
131589
>>131581Що за книга, хто автор?
⋮⋮⋮
No.
131631
>>131620> livejournalОй, я не можу, зараз лопну від сміху
⋮⋮⋮
No.
131636
>>131631А в чому сміх? На ЖЖ є багато великих антиукраїнських сторінок,але є й такі корисні для розвіювання імперського міфу "штучності" українців
⋮⋮⋮
No.
131639
>>131636Лайвджурнал просто давно помер як сервіс. Не знаю які ще там динозаври сидять.
⋮⋮⋮
No.
131675
>>131620Тобто ти не знаєш ні автора книги, ні її назви, а скріншоти взяв з жж якогось дауна? Indeed? Truly? Так?
⋮⋮⋮
No.
131680
>>131675> Тобто ти не знаєш ні автора книги, ні її назви, а скріншоти взяв з жж якогось дауна? Indeed? Truly? Так? Ти якийсь тупий. Взяв я скріни з його постів,в кожному з яких приведені посилання та реквізити книг.
⋮⋮⋮
No.
131695
>>131636>>131680Ти думаєш, що робиш добру справу, а насправді є корисним ідіотом, який безплатно рекламує пропагандистські ресурси, доводячи цим, що академічної основи в українства немає.
⋮⋮⋮
No.
140042
>>140040Це щось сэпарське.
⋮⋮⋮
No.
140046
>>131695Варто додати, що навіть у срунеті жж вважається ресурсом для відсталих дегенератів.
А малороси й раді за кацапами попідбирувати.
⋮⋮⋮
No.
140047
>>131567За іронією, те, що ти кажеш - фактично правда.
Бо Росія - по-грецьки Русь. Росіянин - елінізована форма слова "русин".
Ми звалися Мала Русь не тому що ми "малорослики" як наш Прєзєдєнт, а тому що це внутрішня Русь, з якої колонізували Велику Русь. Типу як Мала Греція і Велика Греція.
Тобто малоросіянин - це звучало гордо. І ясна річ, що ми навіть не розуміли суржику русифікованих нашими предками угро-фінів, яких раніше звали великроросіянами, а тепер просто росіянами.
Все правда, крім того, що українець - давній етнонім. Це якраз новітній етнонім, аби відокремити себе від фанфіку (РФ) оригінальної внутрішньої Русі (Україна).
⋮⋮⋮
No.
140048
>>140047>Все правда, крім того, що українець - давній етнонім. Це якраз новітній етнонім, аби відокремити себе від фанфіку (РФ) оригінальної внутрішньої Русі (Україна). А закарпатські русини - це саме якісь ізольовані в горах забиті селюки, до яких зі Слобожанщини* (!) не дійшла модерна ідея України (окремої,
етнонаціональної, Малої, оригінальної, Русі).
*
Не дивно, адже саме на Слобожанщині була реальна українська освічена аристократія, яка й створила цю ідею під впливом тодішнього тренду на романтизм.
⋮⋮⋮
No.
140049
>>131567Росіяни - великороси, спілкуються на великоруському діалекті руської мови.
Українці - малороси, спілкуються на малоруському діалекті руської мови.
Різні етноси, навіть якщо дивитись на це з боку РУ пропаганди.
Русини ж є народом, що виник, здебільшого, завдяки старанням поляків фрагментувати русинське/українське населення на ЗУ після захоплення ЗУНР. Інформація про польську політику у Західній Україні знаходиться у відкритому доступі.
Чого русини спілкуються на мові, що відрізняється від української? Тому що, українська мова, як і інші великі сучасні мови(російська, французька, англійська, німецька, тощо), є штучною. Це койне. Плюс, цілком ймовірно, що у 20 сторіччі їх мову трохи "підрихтували", або вона ще більше відрізнялася від інших, місцевих руських говорів. Але стверджувати цього я не буду, адже точно не знаю.
Цікаво, що у Польщі є сілезці, але вважати окремим народом поляки їх не хочуть, а ось русинів пропагують як окремий народ.
Взагалі, якщо русини хочуть себе вважати окремим від українців народом, то я не бачу в цьому проблеми. Це їх право. Тим паче, я розумію їх, коли дивлюсь на українців - народ-дно з злиденної африканської країни. Від такого народу-лайна кому завгодно захочеться відокремитись, як і від інших східних слов'ян, що є вимираючими генетичними рабами-дегенератами.
Але русинів, все ж, з культурної точки зору, мабуть можна вважати етнічною групою українців, подібно до лемків, гуцулів, тощо.
⋮⋮⋮
No.
140050
>>140049Ти забув, що Закарпуття ніколи не було під владою поляків.
⋮⋮⋮
No.
140051
>>140047> Ми звалися Мала Русь не тому що ми "малорослики" як наш Прєзєдєнт, а тому що це внутрішня Русь, з якої колонізували Велику Русь. Типу як Мала Греція і Велика Греція.Цікава точка зору, є якісь посилання на джерела де вона обґрунтовується істориками чи філологами?
⋮⋮⋮
No.
140053
>>140049> Росіяни - великороси, спілкуються на великоруському діалекті руської мови.> Українці - малороси, спілкуються на малоруському діалекті руської мови.Великодержавна, навіть аврамічна маячня. Не було ніякої "єдиної руської мови", що розпалася на діалекти
аврамічний міт про Вавілонську вежу не годиться для історичної науки. Кожне слов'янське плем'я мало свою мову, а лінґва-франкою і культовою взагалі була іноземна - староболгарська.
Діалекти об'єднувалися в певні масиві у ході історичних обставин. У Грушевського добре описано, як людність з різних регіонів України перемішувалася, утворивши один етномасив. Окремо від кацапів чи білосрусів.
Літературну мову створюють завжди на основі якогось панівного діалекту, хоча потім люди з різних регіонів додають до нього, дещо закріплюється як норма (скажімо, шкарпетка - львівське слово, а не полтавське).
⋮⋮⋮
No.
140057
>>140053> шкарпеткаА панчішка?
⋮⋮⋮
No.
140139
>>131556>Що думаєте про русинську мову?Хіба така існує? Завжди вважав "русинів" емісарами московської гебні та циганського йоббіку - з метою утворення цнр.
⋮⋮⋮
No.
142533
>>131556Вважаю її найхуйовішим можливим діалектом української.
⋮⋮⋮
No.
142539
Як завізжали русунські свині .Ваші предки все життя своє прожили в мадяронських хлівах по вуха у гамні .Смердячий мадяр завжди мав право першої ночі ,коли тупі русуни хотіли паруватися , а ті могли лише прохрюкати : лем, бем ,йоу , боу,шовдарь- бовдарь,хосен-мосен ,гойта - ішта. Тільки при Україні вас неповноцінних відмили , почистили ,відправили до школи , щоб ви хоч трохи навчилися говорити і стали подібними на людей , а не на безсловесних овець. Хоча в переді ще дуже багато роботи щоб навчити вас працювати , трошки думати , не красти , бути нормальними громадянами. І ми це зробимо , як би ви цього і не хотіли.
⋮⋮⋮
No.
142540
>>142539То ти з своіми попорчиними генами,поляками,мацкалями,турками,шось квакаєш?)))Напоминаю,як топтали твоіх предків,кримські татари),даже фільм зняли,який бив всі рейтинги,де кромі насильства над Вами,указали продажну шкуру...яка продала матір і вітця...Господа,гордися...!То в отлічіі,от закарпатців які боли"вірно-подані"корони і самі рішали с ким ім заводити брак.До того протистояли Османам,слабшими силами...Но у тебе своя,сумашедша пропаганда,чорнобровий нагуляний,вихухоль Ібрагіма)))
То тебе украіна отмила,бо судя по змісту іменно при нів ти себе людинов почуствовав,Вас пастухів кошарних,в Ужгороді,хоть уж гати...дорвалися до цівілізаціі,лем баранами воните..."Ви це зробите"?хіба у душі з двойнов порційов мила,хлорков,начните себе отмивати і мовчати...бо то"палево"))))Робит,щит,пердит,серет,йо...трембітоносець))вот і незабовай свій пра-отцовський язик...!Давай поглумися,глупостю отпиши як усе...от безпомощності.Укажи свій інтелект,зоресяйний))
⋮⋮⋮
No.
142541
Коли ся дримбали брат із сестров , на світ з'явився такий герой як Степан Бандера.
Дивіться як захищає Львів'янин свого цімбора із за перевалу...
⋮⋮⋮
No.
142542
Вуйки УЦТ, всім у криївку.
⋮⋮⋮
No.
142544
>>142542Хоч по пискові свиньо галицька?
⋮⋮⋮
No.
142545
>>142544А ти відки взнав, шо я з Галичини, закарпутцю? Зара ти сам по писку дам, кобиляча мордо.
⋮⋮⋮
No.
142547
Фосоє відео. Аж вернувімся до себе думів, у Мункач-варош. Айбо нигда не вважалисьме, ош ми иншакі од українців. Просто малинько по иншакому говориме, та й усьо. Айбо знаю людей, які дуже гонорові од того, ош они русини. То є фурт сепаратисти доморощені, ненавидять усьо українськоє, но таких є немного, та і они можуть такоє пиздіти лем у інтернетови авать у межи цімборами.
⋮⋮⋮
No.
142548
>>142545Галицький скот має боти за перевалом.
⋮⋮⋮
No.
142550
>>142548За первалом то на мадяри, ти то не путай, бо ше зара штик вербовий у сраку запхаю, абис знав, як до панів галицьких морду вдопирати.
⋮⋮⋮
No.
142551
Блять я вас не розуміву люди. Тать ми у єдніу країні живеме. Ви єбанулися межи собов вадитися? Кроме діалекта ниє великої разниці по яку сторону од перевала жиєме. Є хуйові люди і там і там. Рендешних тоже усягде мож встрітити. Нигда не розумів тих, ко гоноруєся його зимля май ліпша. Маєме за Україну усі стояти, фрас би вам бов.
⋮⋮⋮
No.
142552
>>142543>>142549Гнати сих бандерлогів утціть лем біду всяде роблять.
⋮⋮⋮
No.
142553
>>142552Но кіть ти маєш ввиду усяких ультраправих, то я з тобов згоден. Усю праву нечисть треба укопкати нахуй і не лим із Закарпаття, а і з усьої України.
⋮⋮⋮
No.
142557
>>142555Не сміши ня. Усьо радикальноє, неважно чи русин-сепаратист чи неонацик - то є обіженоє чмо, якоє реалізує свої маня-фантазії з такими же долбойобами.
⋮⋮⋮
No.
142559
>>142553Щоб потім хачі тебе їбали в анус, коли схочуть - як кацапів у рашці? Я не фанат нациків, але визнаю їхню важливу роль антитіл проти вірусу цивілізаційно недорозвинених інородців.
⋮⋮⋮
No.
142560
>>142559А ну ясно, ти майжек щи і за традиційні християнські цінності топиш. Ну і сі шовіністичні маня-фантазії про "недонароди".
⋮⋮⋮
No.
142561
>>142560> майжек щиПереклади.
> за традиційні християнські цінності топишЛільнув зі стереотипного долбойоба, який бачить світ чорно-білим.
Я агностик і ліберал.
Але не SJW, ясна річ.> Ну і сі шовіністичні маня-фантазії про "недонароди". Я сказав цивілізаційно недорозвинені. Мені однаково на монобрів і акцент, але якщо це відсталі гамадрили з середньовічних аулів, то вони приїжджатимуть і організовуватимуть тут етнічні банди замість заробляти чесною працею. І твою культурність та ліберальність сприйматимуть як слабкість через яку тебе треба опустити.
⋮⋮⋮
No.
142562
>>142561> якщо це відсталі гамадрили з середньовічних аулів, то вони приїжджатимуть і організовуватимуть тут етнічні банди замість заробляти чесною працею. Не тому що вони "расово відсталі", а тому що це базова поведінка приматів. Якщо її не обгорнути культурою, ліберальним культурним вихованням, то вона такою і залишиться як у приматів.
⋮⋮⋮
No.
142567
>>142561>>142562Відкрий очі, "відсталих гамадрилів" вистачає і серед українців.
Лол, а в нас, блять, всі чесною працею заробляють і ніхто нікого не найобує. Ще раз кажу, це твої фантазії і шовінстичні стереотипи.
>Не тому що вони "расово відсталі", а тому що це базова поведінка приматів. Якщо її не обгорнути культурою, ліберальним культурним вихованням, то вона такою і залишиться як у приматів.Тут з тобою згоден, але більшість наших людей це ті самі примати. З власного досвіду - знаю сім'ю Азербайджанців, більшість їхніх личинок стали звичайними гопарями і ділками. Але думаєш через своє походження? Та ні, вони стусувались з моїми однокласниками-довбойобами, які їх навчили "правильно" жити. Є інший приклад. Знаю багато вірмен, які заробляють чесною справою, нікого не найобують. Тому потрібно визнати, що проблема не в тому, що приїжджі гамадрили привозять свої правила життя з собою, а в тому - що ці правила вже тут встановлені. І тебе так само може наїбати щирий українець.
⋮⋮⋮
No.
413032
>>131567Тобі або в бошку насрали або в кишеню монет накидали. Одне з двох!