[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1572089079.940138-.jpg ( 393.98 KB , 990x766 )

⋮⋮⋮   No. 121911

Сап, кропива. У мене є цегляний гараж. Ну як у мене, у моєї сім'ї, ми його здаємо в оренду. Якось я його раніше не сприймав ні за що, ну стоїть собі і стоїть, мені від нього лише горище раніще було потрібно щоб лісапед на зиму ховати. Але от я думаю, я би міг би з нього майстерню зробити для себе. Основна проблема у тому що там холодно, опалення нема, підлога з бетону, а ворота у шпаринах з мізинець. Утім є великий плюс, панорамні вікна вздовж усієї стіни що ведуть у двір, та власне сама цегла, бо це вже багато ліпше за метал. От я думаю, це дурна ідея? Чи може не так вже і багато треба щоб до ладу привести це місце, можливо достатньо утеплити стіни, підлогу дошкою накрити, а ворота нести до біса та замурувати цеглою... А там може звичайного дуйчика вистачить аби тепло було...

⋮⋮⋮   No. 121917

Чому б і ні? Єдине, я б не рекомендував дуйчика, то примітивно і неефективно.

⋮⋮⋮   No. 121940

File: 1572113297.801939-.jpg ( 633.44 KB , 3000x2000 )

>>121911
Зроби, домовся про сумісне користування приміщенням або зроби прибудову.

⋮⋮⋮   No. 121944

>>121911
Нормальна ідея, чому ні. В мене ще гірша майстерня, треба нормальну будувати, та все ніколи.
>>121917
Примітивно - то коли буржуйкою обігрівається, а дуйчик ще нічого.

⋮⋮⋮   No. 121946

File: 1572128823.769366-.jpg ( 66.67 KB , 970x530 )

Дізнався про слово "дуйчик", дякую, Кропиваче.

⋮⋮⋮   No. 121947

>>121946
Не загуби ще вимархротника там випадково.

⋮⋮⋮   No. 413988

>>121946
А нарколизі аби обдовбатись!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]