⋮⋮⋮
No.
121911
Сап, кропива. У мене є цегляний гараж. Ну як у мене, у моєї сім'ї, ми його здаємо в оренду. Якось я його раніше не сприймав ні за що, ну стоїть собі і стоїть, мені від нього лише горище раніще було потрібно щоб лісапед на зиму ховати. Але от я думаю, я би міг би з нього майстерню зробити для себе. Основна проблема у тому що там холодно, опалення нема, підлога з бетону, а ворота у шпаринах з мізинець. Утім є великий плюс, панорамні вікна вздовж усієї стіни що ведуть у двір, та власне сама цегла, бо це вже багато ліпше за метал. От я думаю, це дурна ідея? Чи може не так вже і багато треба щоб до ладу привести це місце, можливо достатньо утеплити стіни, підлогу дошкою накрити, а ворота нести до біса та замурувати цеглою... А там може звичайного дуйчика вистачить аби тепло було...
⋮⋮⋮
No.
121917
Чому б і ні? Єдине, я б не рекомендував дуйчика, то примітивно і неефективно.
⋮⋮⋮
No.
121944
>>121911Нормальна ідея, чому ні. В мене ще гірша майстерня, треба нормальну будувати, та все ніколи.
>>121917Примітивно - то коли буржуйкою обігрівається, а дуйчик ще нічого.
⋮⋮⋮
No.
121947
>>121946Не загуби ще вимархротника там випадково.
⋮⋮⋮
No.
413988
>>121946А нарколизі аби обдовбатись!