⋮⋮⋮
No.
112801
>>112799Я її ковтаю завжди. Ну, тобто, власну ковтаю. Я ж не гей-содоміт якийсь там.
⋮⋮⋮
No.
112802
OP
Краще тримати свої речі у порядку, аніж махнути рукою на безлад заради неробства; щоб нічого не губилося та щоб бути більш організованим, а значить і ефективним.
⋮⋮⋮
No.
112805
Не об'їдайтеся та не сваріться з родичами, хоча б не з усіма.
Задерши носа до гори вирішувати власні проблеми наодинці вдається лише деякий час, потім несподівано виявляється що ви загнані у глухий кут, а стосунки відновити дуже складно.
⋮⋮⋮
No.
112807
OP
Чим частіше щось пригадуєш, тим більше це запам'ятовується.
⋮⋮⋮
No.
112827
Се що, туторіал для нпс?
Сі "корисні життєві поради" людина зазвичай засвоює у віці 6 років.
⋮⋮⋮
No.
112828
>>112827Ти, певне, не засвоїв, якщо потрапив сюди.
⋮⋮⋮
No.
112837
Прислухайтеся до свого організму. Інколи маленьке перднути під шумок в громадському транспорті може привести до грандіозного обісратися
⋮⋮⋮
No.
112838
>>112797>почни робити меньше і частіше.Це правда.
⋮⋮⋮
No.
112846
>>112837> тебе змушують робити щось необов'язкове і тебе це дратує, можна зробити все одно, у якості добровільного акту шляхетності.Я ще той любитель бзданути, але в громадському транспорті — ніколи.
⋮⋮⋮
No.
112855
OP
Хех, дойшло. Мова йшла про такы речі як побутові обов'язки, культурно-соціальні ритуали, незручні або випадкові моменти. Щодо біологічних потреб, здоров'я та краси: що природньо—то не бридко.
⋮⋮⋮
No.
112863
>такы
І найголовніша корисна порада нитки:
Видаліть ви вже кацапську розкладку клавіатури, хто цього ще не зробив.
⋮⋮⋮
No.
112874
OP
Невдача—це всього лише повсякденне життя, котре тягне тебе в інший бік.
⋮⋮⋮
No.
112895
>>112863Кропивую цього добродія.
⋮⋮⋮
No.
112897
>>112863Ось це топова зі всіх топ порад
⋮⋮⋮
No.
112933
>>112797Друга та третя хуйня повна, ти просто обгортаєш звичайне ТЄРПІЛЬСТВО в гарну обгортку
⋮⋮⋮
No.
112936
OP
>>112933Ні, не зовсім. Друга порада підходить у тому випадку, коли немає сенсу битися або проявляти емоції.
Щодо третьої—це суто особистий прийом для звільнення від негативного впливу та набуття натхненної віри у свої можливості.
⋮⋮⋮
No.
113943
>>112799А які можуть бути наслідки не виконання поради?
⋮⋮⋮
No.
113944
>>113942>меньш болісно.Чувак це в тебе якісь проблеми бо голення взагалі має бути безболісне, а коли в тебе якесь подразнення звертайтеся до фахівця.
⋮⋮⋮
No.
113950
Після душу легше голитися бо волосся м'якіше.
⋮⋮⋮
No.
113952
>>113950Ну так легше, а не менш болісне це різні речі не вводь люд в оману.
⋮⋮⋮
No.
113976
Будь-яка робота робиться рівно стільки часу - скільки на неї виділити. Тому не бійтесь ставити собі критично-малі строки. Те, що вам здається може розтягнутись на годину - насправді робиться за 20 хвилин. А якщо ще й постаратись - то і за 10-15.
⋮⋮⋮
No.
412216
>>112805Але буває так, що родичі тобі не підходять за вайбом, бо ви абсолютно різні, а спілкуючись з ними ти з часом станеш, як вони, однак не хочеш цього, тому обираєш не спілкуватись з ними.
⋮⋮⋮
No.
412289
1) Cамоіронія це - хуйово
2) Привінтивно вбити нєгра (кацапа), перед тим як він постить хуйню
⋮⋮⋮
No.
412296
>>113952> не вводь люд в оман- оманські прикордонники.
⋮⋮⋮
No.
412297
ска, я завжди хотів незаконно кордон перетинати туди сюди. Що робити. Що якщо просто підкоп зробити, задатись ціллю і рити
⋮⋮⋮
No.
412298
Ще краще рити одразу з обох боків і потім жити під кордоном
⋮⋮⋮
No.
412299
Ритття це життя, риття — база. Вивчайте інжинєрку
⋮⋮⋮
No.
412300
Вивчайте лопату, ДОСКОНАЛьНО і до скону
⋮⋮⋮
No.
412307
>>412297> Що якщо просто підкоп зробитиЦе треба шарити в цьому, шоб на бошку все не обвалилось.
Копальник, який в темі, риє крутий тунель.
Копальник-профан риє собі могилу.
>>412298Якраз і укриття буде на випадок World war III.
>>412299> Ритття це життя, риття — база.Кроти - це базовані базюки. Вони все прошарили ще до людей.
>>412300Але не їжте млинці з лопати! НІ-КО-ЛИ!!!
⋮⋮⋮
No.
412308
>>112799Змивайте сперму з себе тільки холодною водою. Так вона втрачає клейкі властивості.
⋮⋮⋮
No.
412313
>>412308Нам борди іншої не треба,
Поки сіяє УБ(е)К(а),
Заходжу з треду і до треду
По кропивних твоїх стежках.
Мені не можна не флудити,
Тобі не можна не лягти,
Лиш доти варто нам постити,
Поки тут пасти й макроси!
Кропивачу, Кропивачу,
Втік від соціокалік,
З табунами раків скачу
Тут, готуючи набіг!
Бо ми постуєм до нестями
Хоч Лесь прорік усім Пиздець,
Ще, може, нашими словами
Вкладемо в рота всім хуєць.
Ще дупа наша не згоріла,
Ще наша раковість при нас,
А те, чи трахнемося ділдом –
То скажуть люди й скаже час.
⋮⋮⋮
No.
412337
>>412313Який довгий вірш. Довго писав?