⋮⋮⋮
No.
102849
>>102848Фі, соціоблядство
⋮⋮⋮
No.
102851
Кременчук
⋮⋮⋮
No.
102855
>>102851Як там твій притон в гаражі поживає?
⋮⋮⋮
No.
102857
Хмільник, Вінницька область. Є ще хтось тут звідси?
⋮⋮⋮
No.
102859
>>102848Запоріжжя, Олександрівський р-н (1-ша школа). Сумніваюсь, що тут є хтось з сусідів ..
⋮⋮⋮
No.
102860
Фастів, Київська область.
⋮⋮⋮
No.
102861
Дніпро (Січеслав), лівий берег.
⋮⋮⋮
No.
102863
>>102855Мені теж цікаво що там у нього за арт-аніме-тусня.
⋮⋮⋮
No.
102864
>>102859Правильно сумніваєшся.
⋮⋮⋮
No.
102892
>>102870Чим тобі це фото подобається?
⋮⋮⋮
No.
102894
>>102861Опа. Хтось з мого міста. Ти хто?
⋮⋮⋮
No.
102895
Рівне, правий берег.Тут має бути достатньо кропивачері
⋮⋮⋮
No.
102896
>>102861>>102894Ви хто такі і чому живете в моєму місті?
⋮⋮⋮
No.
102904
Знову щомісячний перепис довбойобів
⋮⋮⋮
No.
102905
>>102904Так, бо треба ж бачити динаміку населення.
⋮⋮⋮
No.
102906
>>102896Щоб завітати у гості
до тебе твоєї мамці
⋮⋮⋮
No.
102907
>>102896Де написано, що воно твоє?
⋮⋮⋮
No.
102933
ГОСПОДИ ТА ЗНАЙДІТЬСЯ ВЖЕ ХТОСЬ З ОДЕСИ Я НЕ КУСАЮСЯ
⋮⋮⋮
No.
102935
>>102933Одесе місто рагулів і бандитів там нормальні люди не живуть.
⋮⋮⋮
No.
102943
>>102892Просто рандом-пік, десь на бордах зберіг
⋮⋮⋮
No.
102944
>>102938Наче тут було мінімум двоє полтовців
⋮⋮⋮
No.
102945
>>102944Кажуть що в порлтаві живуть одні собакойоби це правда ?
⋮⋮⋮
No.
102946
>>102945Ні, більша частина - їбе дівок. Інші їдуть в Харків.
⋮⋮⋮
No.
102948
>>102945Там живе звичайний совково-вишиватний люд. Краще за хрюківчан, не краще за киян
⋮⋮⋮
No.
102950
>>102948> Краще за хрюківчанОх ти господи, мені прямо полегшало за полтовців.
⋮⋮⋮
No.
102953
>>102895> Рівне, правий берег.Ой блядь, в вас там є ще який поділ на райони рагулів?
⋮⋮⋮
No.
102980
Київська обл
⋮⋮⋮
No.
102981
Львів-кум на зв'язку.
⋮⋮⋮
No.
102984
Київ
⋮⋮⋮
No.
102985
>>102981Я ТЕЖ ЗІ ЛЬВОВА!!!!!! класно
⋮⋮⋮
No.
103004
>>102999Приїжджай до мене в Харків, я тебе перевірю
⋮⋮⋮
No.
103050
Киянин. Люблю пухастих кротиків.
⋮⋮⋮
No.
103056
>>102999Можеш зняти шебемку де ти смокчеш огірка. Або пальці. Підходить ?
⋮⋮⋮
No.
103073
Сидіти на анонімній борді, щоб знайти друзів по місцю проживання, логічно. Ось через такі відходи яких приблизно 70% нашого населення ми і живемо в сраці, і замість того щоб вилазити з неї, розкриваємо ширше рот і глибше вдихаючи калові маси занурюємося все глибше і глибше. Країна рагулів!
⋮⋮⋮
No.
103080
>>103003Це якийсь інший анон.
⋮⋮⋮
No.
103095
>>102953Авжеж, місто-міліонник.
⋮⋮⋮
No.
413941
>>103073В принципі, конструктивна критика, згоден!