[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/t/ - Технології

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1592824637.384043-.png ( 71.11 KB , 658x466 )

⋮⋮⋮   No. 4050

Черговий нубський лінуксо-тред. В попередніх серіях:
https://www.kropyva.ch/t/res/903.html
І відразу запитання: який переглядач штатно відкриває .webp? Відкривати картинку за допомогою бравзера - криві милиці, це очевидно.
p.s. за зовнішній вигляд не кажіть, в самого кров з очей, працюю над цим.

⋮⋮⋮   No. 4053

>>4050
> штатно відкриває .webp?
Хіба та штука яка в бубунті не відкриває?

⋮⋮⋮   No. 4054


⋮⋮⋮   No. 4061

є під Лінукс нормальний таймер для тренувань
https://fitlb.com/tabata-timer

⋮⋮⋮   No. 4116

File: 1593257832.596801-.jpg ( 17.47 KB , 474x316 )

Хлопці, розкажіть що ви встановлюєте після інсталювання Лінукс ?

⋮⋮⋮   No. 4117

>>4116
Chromium, transmission-gtk (торренти), sylpheed (пошта), moc (консольний плеєр), mpv (відео - плеєр), apache openoffice (офіс) і все ..

⋮⋮⋮   No. 4121

File: 1593558539.0993-.webp ( 111.97 KB , 1152x862 )

Хлопці, підкажіть буд ласка гідний дистрибутив з сильною українською комуною

⋮⋮⋮   No. 4129

>>4116
mc, mpv, cmus, chrome, deluge, kazam,libre,wine, virtualbox

⋮⋮⋮   No. 4130

>>4121
lunar linux

⋮⋮⋮   No. 4132

File: 1593646063.75568-.jpg ( 56.53 KB , 500x500 )

Гідний жарт. "сильна українська комуна" -- це вигадки. Жодна СУК нездатна виправити timezone "Ukraine/Kiev". Завтра досліджу що відбувається у BSD.

⋮⋮⋮   No. 4133

>>4116
бутишся й встановлюєш
графічний режим якщо не певен в силах
якщо маєш досвід - можеш через консоль

⋮⋮⋮   No. 4134

>>4133
Ти пост сракою читав?

⋮⋮⋮   No. 4136

File: 1593756615.270139-.jpg ( 47.81 KB , 1172x659 )

>>4134
Хуєм

⋮⋮⋮   No. 4245

>>4054
Як це працює?

⋮⋮⋮   No. 4271

мо якийсь анін підкаже, чому лінь не маунтить усі розділи при запуску? який в цьому резон?

⋮⋮⋮   No. 4273

>>4271
а нащо
простіше вручну потім маунтнути
одна ж стрічка коду в терміналі?

⋮⋮⋮   No. 4276

File: 1597859084.368726-.png ( 33.67 KB , 800x628 )

File: 1597859084.368726-2.jpeg ( 97.78 KB , 658x466 )

Спробував поставити на ноут Вор Тундру і фпс мене не радує. Як зрозуміти, яка відеокарта задіюється, інтегрована чи дискретна? Неофетч показує обидві, а от в параметрах системи згадується тільки інтегроване відеоядро.

⋮⋮⋮   No. 4277

Чому на Бубунті такий гівняний зву, як можна його покращити? Колупав конфіги Pulseaudio, нічого не змінилося. Сам я зелений у Лінуксі, якраз із залізом намагаюся здружитися.

⋮⋮⋮   No. 4278

>>4277
Якщо звук гівно, то скоріш за все справа в тобі в залізі, а не в софті.

⋮⋮⋮   No. 4279

>>4278
Справді? Ну, хіба що з драйверами біда, бо на Вінді звук набагато кращий (сиджу на дуалбуті).

⋮⋮⋮   No. 5409

Нехай цей тред буде зверху

⋮⋮⋮   No. 5410

>>4279
Таке буває, але швидше за все у тебе Noname залізо.

⋮⋮⋮   No. 5449

File: 1629379351.179654-.gif ( 825.28 KB , 320x180 )

Мертвий трід( Воно і зрозуміло. Дистрами з лінапсом і без того користується мало народу, а тут борда, ще й україномовна. Тобто 1% з 1% з 1%. Хоча навіть на борді русні та забугорних сабреддітах, незважаючи на актив, все одно обговорюють тільки DE, перехіди на інші дистрибутиви, та усілякі хизування neofetch-ами, які мало спільного мають з ядром або пов'язаними з новими програмами проблемами

⋮⋮⋮   No. 5450

>>5449
Нічого не шарю в лінуксі, але твій трай принизити місцевих - норм.

⋮⋮⋮   No. 5452

File: 1629473830.341376-.png ( 155.59 KB , 534x523 )

>>5450
Взагалі ніяких подібних намірів не мав

⋮⋮⋮   No. 5454

Puppy норм?

⋮⋮⋮   No. 5455

>>5454
Який саме/для яких задач? Для користування з флешки?

⋮⋮⋮   No. 5456

>>5455
Стандартний для повсякденних задач з флешки.

⋮⋮⋮   No. 5457

>>5455
Давно зробив флешку з puppy, більше про всяк випадок.

⋮⋮⋮   No. 5458

File: 1629554166.260998-.png ( 381.7 KB , 576x382 )

>>5456
>Повсякденні задачі з флешки
Лол. Ну, заявляється, що він для цього і розроблюється. Бут в оперативку, робота з носіями та інше. На всякий випадок варто пояснити, що ти повинен розуміти, що це не стабільний Kubuntu. Краса та "юзер-френдлість" тут не на першому місті. Ти повинен знати, що робиш

⋮⋮⋮   No. 5459

>>5458
Колись намагався запустити цуцика на одноплатнику з amd geode і 128мб оперативки, користуватися було надзвичайно проьблематично.

⋮⋮⋮   No. 5460

File: 1629559715.067961-.jpg ( 7.59 KB , 201x251 )

>>5459
Із графікою? Тут ще питання у тому, що таке "колись"? Бо цуцик наш зростає не по годинах. На їх форумі для 128 рам рекомендують взагалі v4.3.1, 2011 року випуску. Сьогодні для подібних задач треба, напевно самому все збирати. У Паппі є цей woof-ce, не знаю що воно таке, але, напевно могло б стати у нагоді.
Сам я колись поставив Puppy на старий athlon 2000+ (1666mhz) 256 рам. Але був дуже недосвідчений тоді, сам користувався мінтом, не розумів що і як. Виглядало та працювало все не дуже, я плюнув, зніс його та зібрав більш сучасний комп

⋮⋮⋮   No. 5462

>>5458
А нова easy os? Там де все в контейнерах.

⋮⋮⋮   No. 5463

>>5460
З графікою. Діло було роки 2 тому.

⋮⋮⋮   No. 5464

>>5462
Взагалі нічого не знаю. Судячи з коментарів на https://distrowatch.com/dwres.php?resource=ratings&distro=easyos , це типовий маловідомий/експерементальний derivative, на який скільки людей - стільки і думок.
>Вау! Такий класний, швидко запустився, і ідея з контейнерами така прикольна! Замінив паппі на нього.
>Навіть дрова до мого вайфаю не знайшов, хтьфу, хуйня!
>Хм, на диво, дуже швидко працює на моєму старенькому i9900 + intel optane. А от оперу не зміг запустити :*(
Іншими словами, доки сам не спробуєш, не дізнаєшся.

⋮⋮⋮   No. 5465

>>5464
> на моєму старенькому i9900 + intel optane
Хрукнув.

⋮⋮⋮   No. 5475

30 років ядру лінукс.

⋮⋮⋮   No. 5488

хочу втянутися в WM, що вибрати: dwn чи i3? сижу на Дебіані

⋮⋮⋮   No. 5828

File: 1648738948.734894-.jpg ( 130.98 KB , 750x498 )

>>4132
Дослідив. У BSD теж саме тому що усі беруть ці відомості з одного місця. Це місце контролює людина у якої мозок під керівництвом Хуйла (пруф: https://github.com/eggert/tz/blob/6d6a21f592c421dcebf39b07a6271d68187cfa15/europe#L4119 ; зверніть увагу, крім PR, уся комунікація відбувається поза шпальтами). Існування СУК вважаю спростованим. Існування укрАінского айті вважаю підтвердженим.

⋮⋮⋮   No. 5836

File: 1649195664.648545-.jpg ( 138.09 KB , 1280x960 )

reload ioctl on cryptroot failed (254:0): invalid argument
Що це за хуєта? Що воно вiд мене хоче?

⋮⋮⋮   No. 5859

Після кількох років їбання в сраку використання Убунти, вирішив змінити дистрибутив. Вибір був між Манджаро і Федорою. Поки поставив останню і натягнув на неї KDE плазму, бо дефолтний ГНОМ то якась хуйня без задач. Ніби непогано. Завантажується швидше ніж убунта, GRUB не злітає.

⋮⋮⋮   No. 5860

>>5859
Ставиш умовний Дебіан і радієш стабільності (або Слаку, але там клопотів більше). У мене остання уже років із 10 працюєш на домашньому ПК. Я періодично її оновлюю (як міняються релізи), додають зібрані пакети і все. На лептопі стоїть 10ий дебіан із XFCE. Система - скеля. НІКОЛИ не зависала, не випадала сегфолтом. Все працює суперстабільно. Я на ній серіали дивлюсь, дзвоню по мережі і т.д

⋮⋮⋮   No. 6059

File: 1662735547.67866-.jpg ( 166.2 KB , 962x642 )

>>5828
Підгоріло https://github.com/eggert/tz/commit/e13e9c531fc48a04fb8d064acccc9f8ae68d5544 .
Залишається таємницею кому маю бути вдячний.

⋮⋮⋮   No. 6060

Безоси, я скачав пупі лінукс на флешку, думав встановити на старенький ноутбук батька, яким той все одно не користується, а я би хоч спробував що таке лінукс. "Зафлешив" через баленаетчер, все ок було. Вставив флешку в ноут, а там якийсь GRUB термінал, хоч в туторіалі в ютубі був гарненький графічний інтерфейс. Якщо вимкнути ноут, вийняти флешку, і знову увімнкути то забутиться Манжаро який я встановив до папі, але він лагає, то вирішив папі лінус. Так що оцей GRUB то точно на флешці дурня якась.

Мені воно нестрашно, бо бажання спробувати лінукс вже перегоріло, але це лайно захопило мою флешку і викурити її звідти неможливо!!!!!!!!!!! Write Protected. Я все пробував, і через термінал DISKPART оцей захист зняти, і спец.програмки скачував, все робив. Хіба що лише в реєстр віндовса не лазив, бо мені ліньки тим займатись.

Коротше кажучи, Puppy Linux - це spyware вірусняк якис, забрала мою гарненьку 16 гб флешечку яку мені подарували на "23 фєвраля", і тепер я не можу перекидати файли, бо WRITE PROTECTED((((

(ну іще я ту флешку протирав вологою серветкою, бо вона упала в багно, то може контакт якийся зачепив, але думаю проблема все-таки у Puppy Linux, бо комп'ютер флешку бачить)

⋮⋮⋮   No. 6061

File: 1662738270.022312-.png ( 8.37 KB , 564x243 )

File: 1662738270.022312-2.png ( 8.65 KB , 606x211 )

File: 1662738270.022312-3.png ( 59.13 KB , 824x1006 )


⋮⋮⋮   No. 6064

File: 1662777584.565228-.gif ( 2.78 MB , 498x498 )

>>6060
вітаю зі створенням годної копіпасти
>Puppy Linux - це spyware вірусняк
>оцей GRUB то точно на флешці дурня якась
і на десерт
>(ну іще я ту флешку протирав вологою серветкою, бо вона упала в багно, то може контакт якийся зачепив, але думаю проблема все-таки у Puppy Linux, бо комп'ютер флешку бачить)

⋮⋮⋮   No. 6065

>>6061
спробуй з лінукса відформатувати.

⋮⋮⋮   No. 6078

>>5860
>НІКОЛИ не зависала, не випадала сегфолтом
Це часта проблема?

⋮⋮⋮   No. 6079

>>6060
>Puppy Linux - це spyware вірусняк якис, забрала мою гарненьку 16 гб флешечку
Твоя флешечка часом не kingston? В мене таких дві підряд колись наїбнулись з тою самою проблемою - неможливо форматувати. Це брак.

⋮⋮⋮   No. 6080

File: 1662974774.386685-.png ( 867.93 KB , 1024x1008 )

>>6079
Ні, не Kinston, Sandisk.

⋮⋮⋮   No. 6081

File: 1662974958.137348-.png ( 33.68 KB , 920x390 )

>>6065
Спробував через встроєну програму на манжаро Gparted, дякую, спрацювало. Флешка відформатована, тепер працює!

⋮⋮⋮   No. 6096

File: 1663069714.843022-.jpg ( 61.4 KB , 640x640 )

>>6081
Прошу. На майбутнє – віндоус не дуже добре вміє форматувати флешки, тому у більшості випадків якщо є якась фігня з флешкою то юзай Лінукси щоб їх виправляти.
Якщо твоя флешка стара/часто форматувалась або має забагато bad blocks то такі проблеми можуть повторюватись. У твоєму випадку я думаю проблема була в правах на доступ до ФС.
На жаль я дуже поверхнево розумію всі ці файлосистемно-накопичувальні особливості тому я не зможу пояснити детальніше.

⋮⋮⋮   No. 9727

File: 1782568270.875531-.jpg ( 17.3 KB , 360x276 )

>>4129
> wine



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]