⋮⋮⋮
No.
4050
Черговий нубський лінуксо-тред. В попередніх серіях:
https://www.kropyva.ch/t/res/903.htmlІ відразу запитання: який переглядач штатно відкриває .webp? Відкривати картинку за допомогою бравзера - криві милиці, це очевидно.
p.s. за зовнішній вигляд не кажіть, в самого кров з очей, працюю над цим.
⋮⋮⋮
No.
4053
>>4050> штатно відкриває .webp?Хіба та штука яка в бубунті не відкриває?
⋮⋮⋮
No.
4061
є під Лінукс нормальний таймер для тренувань
https://fitlb.com/tabata-timer
⋮⋮⋮
No.
4117
>>4116Chromium, transmission-gtk (торренти), sylpheed (пошта), moc (консольний плеєр), mpv (відео - плеєр), apache openoffice (офіс) і все ..
⋮⋮⋮
No.
4129
>>4116mc, mpv, cmus, chrome, deluge, kazam,libre,wine, virtualbox
⋮⋮⋮
No.
4133
>>4116бутишся й встановлюєш
графічний режим якщо не певен в силах
якщо маєш досвід - можеш через консоль
⋮⋮⋮
No.
4134
>>4133Ти пост сракою читав?
⋮⋮⋮
No.
4271
мо якийсь анін підкаже, чому лінь не маунтить усі розділи при запуску? який в цьому резон?
⋮⋮⋮
No.
4273
>>4271а нащо
простіше вручну потім маунтнути
одна ж стрічка коду в терміналі?
⋮⋮⋮
No.
4277
Чому на Бубунті такий гівняний зву, як можна його покращити? Колупав конфіги Pulseaudio, нічого не змінилося. Сам я зелений у Лінуксі, якраз із залізом намагаюся здружитися.
⋮⋮⋮
No.
4278
>>4277Якщо звук гівно, то скоріш за все справа
в тобі в залізі, а не в софті.
⋮⋮⋮
No.
4279
>>4278Справді? Ну, хіба що з драйверами біда, бо на Вінді звук набагато кращий (сиджу на дуалбуті).
⋮⋮⋮
No.
5409
Нехай цей тред буде зверху
⋮⋮⋮
No.
5410
>>4279Таке буває, але швидше за все у тебе Noname залізо.
⋮⋮⋮
No.
5450
>>5449Нічого не шарю в лінуксі, але твій трай принизити місцевих - норм.
⋮⋮⋮
No.
5454
Puppy норм?
⋮⋮⋮
No.
5455
>>5454Який саме/для яких задач? Для користування з флешки?
⋮⋮⋮
No.
5456
>>5455Стандартний для повсякденних задач з флешки.
⋮⋮⋮
No.
5457
>>5455Давно зробив флешку з puppy, більше про всяк випадок.
⋮⋮⋮
No.
5459
>>5458Колись намагався запустити цуцика на одноплатнику з amd geode і 128мб оперативки, користуватися було надзвичайно проьблематично.
⋮⋮⋮
No.
5460
>>5459Із графікою? Тут ще питання у тому, що таке "колись"? Бо цуцик наш зростає не по годинах. На їх форумі для 128 рам рекомендують взагалі v4.3.1, 2011 року випуску. Сьогодні для подібних задач треба, напевно самому все збирати. У Паппі є цей woof-ce, не знаю що воно таке, але, напевно могло б стати у нагоді.
Сам я колись поставив Puppy на старий athlon 2000+ (1666mhz) 256 рам. Але був дуже недосвідчений тоді, сам користувався мінтом, не розумів що і як. Виглядало та працювало все не дуже, я плюнув, зніс його та зібрав більш сучасний комп
⋮⋮⋮
No.
5462
>>5458А нова easy os? Там де все в контейнерах.
⋮⋮⋮
No.
5463
>>5460З графікою. Діло було роки 2 тому.
⋮⋮⋮
No.
5464
>>5462Взагалі нічого не знаю. Судячи з коментарів на
https://distrowatch.com/dwres.php?resource=ratings&distro=easyos , це типовий маловідомий/експерементальний derivative, на який скільки людей - стільки і думок.
>Вау! Такий класний, швидко запустився, і ідея з контейнерами така прикольна! Замінив паппі на нього.>Навіть дрова до мого вайфаю не знайшов, хтьфу, хуйня!>Хм, на диво, дуже швидко працює на моєму старенькому i9900 + intel optane. А от оперу не зміг запустити :*(Іншими словами, доки сам не спробуєш, не дізнаєшся.
⋮⋮⋮
No.
5465
>>5464> на моєму старенькому i9900 + intel optaneХрукнув.
⋮⋮⋮
No.
5475
30 років ядру лінукс.
⋮⋮⋮
No.
5488
хочу втянутися в WM, що вибрати: dwn чи i3? сижу на Дебіані
⋮⋮⋮
No.
5828
>>4132Дослідив. У BSD теж саме тому що усі беруть ці відомості з одного місця. Це місце контролює людина у якої мозок під керівництвом Хуйла (пруф:
https://github.com/eggert/tz/blob/6d6a21f592c421dcebf39b07a6271d68187cfa15/europe#L4119 ; зверніть увагу, крім PR, уся комунікація відбувається поза шпальтами). Існування СУК вважаю спростованим. Існування укрАінского айті вважаю підтвердженим.
⋮⋮⋮
No.
5859
Після кількох років їбання в сраку використання Убунти, вирішив змінити дистрибутив. Вибір був між Манджаро і Федорою. Поки поставив останню і натягнув на неї KDE плазму, бо дефолтний ГНОМ то якась хуйня без задач. Ніби непогано. Завантажується швидше ніж убунта, GRUB не злітає.
⋮⋮⋮
No.
5860
>>5859Ставиш умовний Дебіан і радієш стабільності (або Слаку, але там клопотів більше). У мене остання уже років із 10 працюєш на домашньому ПК. Я періодично її оновлюю (як міняються релізи), додають зібрані пакети і все. На лептопі стоїть 10ий дебіан із XFCE. Система - скеля. НІКОЛИ не зависала, не випадала сегфолтом. Все працює суперстабільно. Я на ній серіали дивлюсь, дзвоню по мережі і т.д
⋮⋮⋮
No.
6060
Безоси, я скачав пупі лінукс на флешку, думав встановити на старенький ноутбук батька, яким той все одно не користується, а я би хоч спробував що таке лінукс. "Зафлешив" через баленаетчер, все ок було. Вставив флешку в ноут, а там якийсь GRUB термінал, хоч в туторіалі в ютубі був гарненький графічний інтерфейс. Якщо вимкнути ноут, вийняти флешку, і знову увімнкути то забутиться Манжаро який я встановив до папі, але він лагає, то вирішив папі лінус. Так що оцей GRUB то точно на флешці дурня якась.
Мені воно нестрашно, бо бажання спробувати лінукс вже перегоріло, але це лайно захопило мою флешку і викурити її звідти неможливо!!!!!!!!!!! Write Protected. Я все пробував, і через термінал DISKPART оцей захист зняти, і спец.програмки скачував, все робив. Хіба що лише в реєстр віндовса не лазив, бо мені ліньки тим займатись.
Коротше кажучи, Puppy Linux - це spyware вірусняк якис, забрала мою гарненьку 16 гб флешечку яку мені подарували на "23 фєвраля", і тепер я не можу перекидати файли, бо WRITE PROTECTED((((
(ну іще я ту флешку протирав вологою серветкою, бо вона упала в багно, то може контакт якийся зачепив, але думаю проблема все-таки у Puppy Linux, бо комп'ютер флешку бачить)
⋮⋮⋮
No.
6064
>>6060вітаю зі створенням годної копіпасти
>Puppy Linux - це spyware вірусняк>оцей GRUB то точно на флешці дурня якасьі на десерт
>(ну іще я ту флешку протирав вологою серветкою, бо вона упала в багно, то може контакт якийся зачепив, але думаю проблема все-таки у Puppy Linux, бо комп'ютер флешку бачить)
⋮⋮⋮
No.
6065
>>6061спробуй з лінукса відформатувати.
⋮⋮⋮
No.
6078
>>5860>НІКОЛИ не зависала, не випадала сегфолтомЦе часта проблема?
⋮⋮⋮
No.
6079
>>6060>Puppy Linux - це spyware вірусняк якис, забрала мою гарненьку 16 гб флешечкуТвоя флешечка часом не kingston? В мене таких дві підряд колись наїбнулись з тою самою проблемою - неможливо форматувати. Це брак.
⋮⋮⋮
No.
6096
>>6081Прошу. На майбутнє – віндоус не дуже добре вміє форматувати флешки, тому у більшості випадків якщо є якась фігня з флешкою то юзай Лінукси щоб їх виправляти.
Якщо твоя флешка стара/часто форматувалась або має забагато bad blocks то такі проблеми можуть повторюватись. У твоєму випадку я думаю проблема була в правах на доступ до ФС.
На жаль я дуже поверхнево розумію всі ці файлосистемно-накопичувальні особливості тому я не зможу пояснити детальніше.