⋮⋮⋮
No.
1856
Так, хлопці зв'язку що підтримка windows 7 закінчилася хочу поставити windows 10, але як там з драйверами ?
asus K52JC
https://www.asus.com/Laptops/K52JC/specifications/Як їх туди запендюрити ?
⋮⋮⋮
No.
1858
>>1856Здебільшого все ок. Тільки став ltsc версію.
⋮⋮⋮
No.
1859
>>1856Драйверпак содюшин любий драйвер знайде. Головне галочку постав в режим досвідченого користувача і познімай софт який не потрібно встановлювати
⋮⋮⋮
No.
1860
Так Віндовс 10 сам ж знаходить офіційні драйвери, а потім ще й оновлює
⋮⋮⋮
No.
1861
>>1858>>1859>>1860Кажуть що hhd дуже навантажує може треба щось відключити ? Там якусь службу чи що ?
⋮⋮⋮
No.
1863
>>1861Я б радив замінити
hdd на ssd, якщо ти плануєш далі користуватись цим ноутбуком і не морочити собі голову з такою хуйнею. Сам нещодавно в старий ноут поставив ssd і це просто небо і земля у порівнянні з старим пойобаним хардом.
⋮⋮⋮
No.
1864
>>1863В мене параноя що вони швидко стухнуть і пропаде моя порнуншка бо доступ до інтернетна не стабільний та й воно дороге нє?
Мав би гроші давно купив би щось нове
⋮⋮⋮
No.
1865
Ще в ньому не працює ентрер, що може бути ?
⋮⋮⋮
No.
1866
Як взагалі провести діагностику заліза в домашніх умовах ?
⋮⋮⋮
No.
1867
>>1864на розетці десь від 500 гривень 120gb але там ніби суть в тому, що короче їх не варто дефрагментовувати, треба на ссд систему ставити і намагатись дуже не перезаписувати файли (тобто видалятись щось повністю і на його місце щось нове закачувати)
⋮⋮⋮
No.
1868
>>1865в чому ентер не працює?
⋮⋮⋮
No.
1869
>>1864Зараз ssd ніби достатньо надійні і недорогі, не те що років 5 назад. Я собі з аліекспресу взяв 256гб десь доларів за 30.
>>1867Це якісь старі байки, якщо ви всю свою бібліотеку порнухи не перезаписуватимете по 20 разів на день, то про ресурс думати взагалі не варто, воно швидше стане морально застарілим ніж зламається, особливо якщо порівнювати з старим жорстким диском, якому хуй зна скільки років вже.
⋮⋮⋮
No.
1870
>>1868В системі та й shift в Біосі теж це означає що проблема механічна, але щось не це
⋮⋮⋮
No.
1871
>>1858То там навіть переглядача зображень нема це для сегменту обслуговування
⋮⋮⋮
No.
1872
В когось є досвіт роботи ToolKit_v9.5.7z ? Хочу собі запиляти збірку випиляти те що мені нетреба може гайд якись є для new users
⋮⋮⋮
No.
1873
Думаю Лінукс накотити, як там з скайпом? Та в цій моделі вебка верх ногами заводський брак вінді пофікшано програмно, а в Лінуксі що з цим робити? Дуже длубатися в системі не хочеться.
⋮⋮⋮
No.
1875
>>1873> Лінуксі що з цим робити? Перевернути програмно
>>1859> Драйверпак содюшинвкрай не раджу користуватись дсп. десятка сама знайде 99% того що їй треба, а щось специфічне однаково треба буде ручками доставляти.
⋮⋮⋮
No.
1876
>>1875>Перевернути програмноНу в вікнав воно все пропачене а лінуксі все руцями тре прописувати якщо вже було готове то ок а так LD_PRELOAD=/usr/lib/i386-linux-gnu/libv4l/v4l1compat.so skype
⋮⋮⋮
No.
1877
>>1876Exec=env PULSE_LATENCY_MSEC=60 LD_PRELOAD=/usr/lib/i386-linux-gnu/libv4l/v4l1compat.so skype %U
Але ж хуй його зна
⋮⋮⋮
No.
1878
А що взагалі думаєте про бук дуже поганий ?
⋮⋮⋮
No.
1879
Бачу витут не дуже освідчені
⋮⋮⋮
No.
1880
>>1879Нащо тобі лінукс? Встанови 10-ку і не кіпішуй. Там і система всі драйвери підтягне, і руцями ніц прописувати не треба.
⋮⋮⋮
No.
1881
>>1880Я те ж так думаю, але параноя дає про себе знати, але коли ти не прошарений в темі то тобі нічого не допоможе.
⋮⋮⋮
No.
1882
>>1880>Bсі драйвери підтягнеА чого на сайті виробника нема підтримки windows 10 ?
⋮⋮⋮
No.
1883
>>1881Встанови собі 10-ку, а про всяк випадок май при собі Live-usb з умовним puppy linux
⋮⋮⋮
No.
1884
>>1882Бо ноут старий, він 2012 року випуску, вірно?
⋮⋮⋮
No.
2828
Їбать яка вінда дурна так їбе мені мозок що хоче робити все сама що пІзда
⋮⋮⋮
No.
2829
Може це вінда якась неякісна попалась чи я дупорук ?
⋮⋮⋮
No.
2831
Воно постійно пише що система сама про інсталювала відповідний драйвер, але ж камера повернута догори ногами та не в якій програмі нема діє Flip
⋮⋮⋮
No.
2832
>>2831Камеру руцями візьми переверни.
⋮⋮⋮
No.
2833
>>2832То це вона в ноуті
Що маю його розбирати
⋮⋮⋮
No.
2834
>>2833Ну тоді видаляй дрова.
⋮⋮⋮
No.
2835
>>2827У безпечному теж не видаляє?
⋮⋮⋮
No.
2836
>>2835Воно видаляє, але відразу знаходить ті самі
⋮⋮⋮
No.
2837
>>2835Все відключене, там віндовс упдата бо він знаходить ті самі
⋮⋮⋮
No.
2838
Взагалі досвіду з віндою не маю, постійно сиджу на ляліксі ноут не мій тре повернуть, але чую зі той камерой будуть мені довго мозок виносить,
⋮⋮⋮
No.
2840
>>2837Так а до чого упдата до драйверів? Воно тобі просто дефолтне щось втулило.
⋮⋮⋮
No.
2841
>>2840Ну як його вишкребти з системи ?
⋮⋮⋮
No.
2842
>>2841я типу найшов webcam***.inf та щосьтам.sys
⋮⋮⋮
No.
2843
>>2841Спробуй завантажити з сайту мікрософту файл з виправлення неполадок, мені зі звуком допомогло.
⋮⋮⋮
No.
2844
>>2841>2842І тупо їх видалив, але тепер постійно знак оклику в трикутнику навіть після видалення як пристою і камера тепер взагалі не робить
⋮⋮⋮
No.
2846
>>2845файл із розширенням .diagcab
⋮⋮⋮
No.
2847
>>2844щосьтам.sys це що? Зараз будеш перевстановлювати вінду ще.
⋮⋮⋮
No.
2848
>>2847Ні все працює як часи то точно до вебкамери будо я ж дивився у короче там в диспечері
> .diagcab зараз спробую
⋮⋮⋮
No.
2850
Тільки ця триклята вебка не працює, зараз спробую > .diagcab
⋮⋮⋮
No.
2968
Я їбав, нічого не помагає. ЩО КУРВА РОБИТИ !!!
⋮⋮⋮
No.
2971
Вже ця камера не догори ногами, а взагалі не працює
⋮⋮⋮
No.
2972
І цей злюїбучий віндовий драйвер в трикутнику не видаляється
⋮⋮⋮
No.
2973
>>2969І загалі це проблема в вікнах їбучих бо 7-8.1 все нормально видалялося і ставилися потрібні драйвери
⋮⋮⋮
No.
2976
Ну якби все зрозуміло може де прочитати як видаляти драйвер, а то що все через той диспетчер пристроїв повна лажа
⋮⋮⋮
No.
2978
Не вже ніхто, не знає як видалити драйвер ?
⋮⋮⋮
No.
2989
Ні я їбав ці ваші злоїбучі вікна, поставив дебіан 10.3 кде, політ просто чудовий камеру поверну все ок, жре оперативної пам'яті 500мб при старті звісно можна ще під шаманити
⋮⋮⋮
No.
2990
>>2989Скрінфетч до огляду!
⋮⋮⋮
No.
3002
>>2990Про неофетч вас у школі ще не вчили?
>>2989Кеди якраз для віндаунів-жебраків, яким не вистачає на нормальне залізо для десятки. Все сходиться.
⋮⋮⋮
No.
3008
>>3002>Кеди якраз для віндаунів-жебраків, яким не вистачає на нормальне залізо для десятки. Все сходиться. Ти цим хотів когось образить ? Ох ти мій злюк
⋮⋮⋮
No.
3009
>>3002Я думав просто для нормісів та тих хто не хоче длубатися в системі.
>віндаунів-жебраківЦе як взагалі ?
⋮⋮⋮
No.
3017
Оце накотив я туди різного софта на різні життєві випадки. Та думаю, варто дуди ставити Proprietary Driver ? Бо хто буде там запускати щось через оці всі шутки Bumblebee primus, що думаєте ?
⋮⋮⋮
No.
3018
Ну я в ярлики б прописав там до mpv та vkc та ще до чогось чи не варто з цим заморочуватися ?
⋮⋮⋮
No.
3263
>>3017та той драйвер тепер норм дефолтно працює то не 15 рік