⋮⋮⋮
No.
4830
О, знову музикотред, харашо. Я дурний хуй який нічо крім войсоверів не зводив. Маю трохи самописних шумів, і всьо. Хочу вторгувать собі шотган мік за 40 баксів на їбеї, і писать ще різну хуйню.
⋮⋮⋮
No.
16186
>>4830> Хочу вторгувать собі шотганНахуя тобі зброя?