>>9344У нас є Сталкер та Метро, можна сказати, це наш тріпл ей, зауважу, що не в кожній країні існують власні відомі ІР, але і в цьому питанні у нас люта стагнація вже десятиліття, тож твій дойоб за «гта» і «майнсруфт» в пройобі, і до чого тут інтелектуальний ресурс, якщо тут радше про гроші мова.
Проблематика в тому, що наші при ресурсах розробники краще випускатимуть онлайн поїботу як-от Off The Grid, Shatterline, Level Zerо в !ОДИН РІК!, що здохне за місяць-два, аби побільше та рясніше залутати ґрошей на гоях, ніж щось грабельне одиночне. Нещодавно той же Sand вийшов, видавець напівкацап, начебто, і вкотре мультиплеєр, що тому й доказ.