[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/g/ - Відеоігри

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1782333377.365687-.jpg ( 61.4 KB , 736x717 )

⋮⋮⋮   No. 9329

Порадьте добротні українські ігри, але, прошу, не онлайн поїботу, також не дуже відомі проєкти, наприклад, про сталкач чи метро тощо не пишіть...

⋮⋮⋮   No. 9330

>>9329
диви, дядьку, ось є такий піздатий сайт осьо в ньому отсортовані ігри українського виробництва

https://kuli.com.ua/games?viewmode=grid&orderby=33&year=1989-future&countryFilter=UkrainianGames&translationStateFilter=All&isNsfw=false

⋮⋮⋮   No. 9331


⋮⋮⋮   No. 9332

File: 1782334767.293329-.png ( 135.0 KB , 369x169 )

>>9329
До речі - укри робили навіть гру про американську громадянську війну

https://store.steampowered.com/app/502520/Ultimate_General_Civil_War/

⋮⋮⋮   No. 9333 OP

>>9330
Суть в тому, що більшість з цього списку ігор посередня хрінь, якщо не гірше. Нещодавно грав демо The Last Flight (my summer car про літаки), навіть здивувався, що це наш розробник. Примітив The Road of Dust and Sorrow, але це було доволі давно, і на тому все. Я не проти новелок, яких повно на itch, проте й тут з цим біда.

⋮⋮⋮   No. 9334 OP

якщо ви дійсно грали в hidden gem ігри, тож без питань, пишіть, буду радий ознайомитися.

⋮⋮⋮   No. 9335


⋮⋮⋮   No. 9336


⋮⋮⋮   No. 9337 OP

File: 1782337387.453562-.gif ( 1.02 MB , 498x280 )

>>9335
Так, знаю цю гру. Щоб до відома, то і про Вівісектор і тому подібне теж чув. Це так, загалом, аби окреслити задротський стаж.

Думаю, з цього приводу мені необхідно дивитися вбік новіших проєктів.

Ех.

⋮⋮⋮   No. 9338

File: 1782337995.15701-.png ( 93.28 KB , 625x367 )


⋮⋮⋮   No. 9339 OP

>>9338
Звідки відомо, що це саме українська гра? До речі, згадав про:
https://store.steampowered.com/app/1254370/No_one_lives_under_the_lighthouse_Directors_cut/?curator_clanid=44075269

Та їхню нову гру: (хз чи вийде, можливо, що застрягла у виробничому пеклі)
https://store.steampowered.com/app/2491830/Zero_Losses/?curator_clanid=44075269

Остання, мабуть, найбільш приземлена гра з точки зору пропаганди, ніж Hollow Home, на яку дивився огляд у Олдбоя.

⋮⋮⋮   No. 9340 OP

>>9339
хоча скоріше не приземлена, а доречна.

⋮⋮⋮   No. 9342

File: 1782343173.437605-.jpg ( 48.95 KB , 223x223 )

>>9340
> доречна
дрочена

⋮⋮⋮   No. 9343 OP

File: 1782345369.520486-.gif ( 170.23 KB , 334x480 )


⋮⋮⋮   No. 9344

>>9333
у хо та хла розрив шаблону, що Уркаїна не над держава і не має такий інтелектуальний ресурс, щоб зробити гта 7 чи майнкрафт 2

⋮⋮⋮   No. 9345 OP

File: 1782397585.961503-.jpg ( 23.24 KB , 431x471 )

>>9344
У нас є Сталкер та Метро, можна сказати, це наш тріпл ей, зауважу, що не в кожній країні існують власні відомі ІР, але і в цьому питанні у нас люта стагнація вже десятиліття, тож твій дойоб за «гта» і «майнсруфт» в пройобі, і до чого тут інтелектуальний ресурс, якщо тут радше про гроші мова.

Проблематика в тому, що наші при ресурсах розробники краще випускатимуть онлайн поїботу як-от Off The Grid, Shatterline, Level Zerо в !ОДИН РІК!, що здохне за місяць-два, аби побільше та рясніше залутати ґрошей на гоях, ніж щось грабельне одиночне. Нещодавно той же Sand вийшов, видавець напівкацап, начебто, і вкотре мультиплеєр, що тому й доказ.

⋮⋮⋮   No. 9346

>>9333
>>9334
>>9345
Ти хуй і цілком можливо ракло. Ми існуємо в ненормальних умовах з часів овоча і до цього всілякі медведчуки та інше падло та покидьки ше поруч крутилися. Іди назад до /v/ форчану чи звідки ти ще виліз такий.

⋮⋮⋮   No. 9348 OP

File: 1782412252.247844-.gif ( 2.72 MB , 498x498 )




[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]