[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/g/ - Відеоігри

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1676373223.566285-.jpg ( 61.76 KB , 1280x720 )

⋮⋮⋮   No. 6219

що це оживляє дошки на кропиві, то час обговорювати кращі ігри на тему

⋮⋮⋮   No. 6220

File: 1676373801.744347-.png ( 8.5 KB , 91x66 )

>>6219
Мені неіронічно сподобався перший LiS, приємна історія була.

⋮⋮⋮   No. 6221

>>6219
Яку тему?

⋮⋮⋮   No. 6231

File: 1676439471.108809-.jpg ( 755.03 KB , 1497x2096 )

>>6221
на тему подорожей у часі, звісно ж

⋮⋮⋮   No. 6235

File: 1676452495.36669-.png ( 1.44 MB , 1920x1080 )

>>6231
Зрозумів. Cyberpunk 2077.

⋮⋮⋮   No. 9292

File: 1774031778.852092-.gif ( 108.49 KB , 220x220 )

>>6235
А коли вже вкраїнчики почнуть робити ігри? Чи тільки на західне лайно надрочувати будете? А я вам скажу, як усе влаштовано: українська влада бере гроші в асашай, щоб НЕ створювати певний контент, в тому числі ігровий. Бо асашайці бояться конкуренції, не такі вже вони круті, просто заносять гроші урядам різних країн, щоб унеможливлювати конкуренцію, вони люблять монополію, бо знають, що тільки так можуть бути кращими у чомусь. Легко бути кращим, коли ти єдиний! Але ми можемо робити РОЗГОЛОС, щоб весь світ це знав!!!! Поставимо клятий асашай на коліна!!!!!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]