⋮⋮⋮
No.
512
>>501>GothicПерша частина була моєю найулюбленішою РПГ, прикро що серія так швидко злилася, але що поробиш…
>СкайрімНаграв за 200 годин - непогана гра, але пройшовши розумієш що насправді в ній нема душі і світ дуже дуже мертвий.
>Фоллаут3 частина - поганенький шутер з РПГ елементами, вегас - приємна РПГ, але перепроходити не став-би, 4 - не хочу навіть згадувати.
>Подобається перший Відьмак, другий менше (якийсь він мильний)Другий під консолі робили тому на ПК це щось незрозуміле, 3 частина шикарна.
>Перший Dragon Age пройшов мабуть разів 10, другий ледве один раз осиливПерший дійсно цікавий був, другий відстій, інквізиція - повний відстій з приємною бойовою механікою.
>Deus Ex: HRНепогана гра, оновлена з нормальними босами шикарна.
Deus Ex: MD кал, скільки б хайпу не наводили гра відстійний відстій.
Згадав ще Mass Effect
Перша частина дуже приємна, хоча і виглядає вже застаріло.
Друга частина як на мене найкраща, допилено все що треба було допиляти.
Третя частина епічний злив, попри покращену бойову систему сюжет перетворили на фарс, особливо жахливо виглядали доповнення.
Андромеда - черговий лютий шмат лайна, той ж Dragon Age: Inquisition, тільки виглядає жахливо, люто глючний (гірше тільки Deus Ex: MD), люто бридкий та загально дегенеративний.
⋮⋮⋮
No.
521
>>501> МорраГаняю зараз на роботі. Очолив гільдії магів, бійців та крадіїв, легіон, мораг тонг. Але ще не приєднався до якогось Дому.
>ОблаЗ цієї гри почав знайомство з Тамріелем. Стоїть вдома, але вже давно не заходив, бо приїлось. Там теж підм'яв під себе все що можна, але головний квест пройшов від сили на третину.
>фоллачіВ'їхав з третього, паралельно з Облою. На роботі пройшов 2 і пробував перший, але були баги з вильотами, тому забив.
⋮⋮⋮
No.
530
>>512>Скайрім>Награв за 200 годин - непогана гра, але пройшовши розумієш що насправді в ній нема душі і світ дуже дуже мертвий.Ну й дурницю написав. Схоже, такі незадоволені скурімом, як ти, просто не розуміють, що велика кількість рандому, порівняно мало неписів і не nextgen графін
що я ще пропустив? - це все наслідки того, що розробники дуже хотіли зробити гру гнучкою. Настільки, наскільки це можливо. І у них вийшло дуже круто. Кожен гравець проходить гру по-своєму, кожна пригода унікальна і навіть розробники не можуть точно сказати, чого тобі очікувати від гри на такій-то годині геймплею - вони просто не знають, де ти будеш на той момент.
Після сотень годин геймплею може й приїдається все це, але ти згадай перші хвилини гри і просто чесно скажи собі, чи тобі подобалось.
⋮⋮⋮
No.
531
>>530>дурницю написавРозумник в нитці.
>не розуміють, що велика кількість рандомуДе там рандом? Лут різний в скринях?
>дуже хотіли зробити гру гнучкоюГнучкості в грі нуль, звичайний мертвий відкритий світ. Без гравця нічого не змінюється, з гравцем нічого не змінюється.
>І у них вийшло дуже крутоЯ ж не кажу що вона якось там особливо погана, просто для мене там 0 атмосфери - якщо з гри прибрати всі квести і можливості гра тільки краще стає. Якщо для тебе це супер круто - співчуваю, для мене це не перша гра подібного жанру.
>Кожен гравець проходить гру по-своєму, кожна пригода унікальнаТе що деякі квести можна пройти різними шляхами (майже всі лінійні і можуть зламатися від "неправильного" проходження) не робить гру унікальнішою за калофдуті. Replayability - 0.
>навіть розробники не можуть точно сказати, чого тобі очікувати від гри на такій-то годині геймплею100% програм мають унікальні баги і не прораховані моменти.
>вони просто не знають, де ти будеш на той момент.Чим це відрізняється від будь якої гри?
>згадай перші хвилини гри і просто чесно скажи собі, чи тобі подобалосьПонурі катсцени і лінійний рівень - не гра, а мрія.
⋮⋮⋮
No.
532
>>531Я інший анон, але відповім, рандом в Скайрімі це різні випадки на глобальній карті, зустрічі і таке інше, мені було дуже цікаво коли я зустрів бандитів в імперській броні, це було прикольно, ти міг їм повірити і заплатити або ж винести їх. І насправді гру дійсно можна проходити різними шляхами, і тут мова не про квести, а саме про стиль гри.
⋮⋮⋮
No.
533
>>532Ось про це й кажу. Цих маленьких пригод, а інколи й цілих квестів гра підкидає дуже багато. Достатньо просто пробігтись кудись і зустрінеш щось цікаве. Не розумію, як можна називати таку гру мертвою.
>>531>Розумник в нитці.Вибач, але це не я назвав скайрім мертвим та неатмосферним.
>Те що деякі квести можна пройти різними шляхами (майже всі лінійні і можуть зламатися від "неправильного" проходження) не робить гру унікальнішою за калофдуті.Не розумію, що конкретно тобі не подобається. Тим паче, що у скайрімі квести - це не просто завдання, які треба виконати, це такий спосіб розповісти гравцю історію. Так і має бути.
Для прикладу візьмемо громадянську війну. Ти можеш вибрати одну зі сторін і воювати за них. У ході війни ти дізнаєшся щось про ворогуючі сторони, про місцевість, на якій будуть відбуватись бої, про історію Імперії та Скайріму зокрема. Можеш не вибирати жодну зі сторін та ігнорувати війну, поки не випаде можливість зібрати усіх за столом переговорів і укласти мир.
Ти бачив гру, яка пропонує кращі квести у відкритому світі?
>Replayability - 0Проходив кілька разів. Кожного разу знаходив щось таке, чого раніше не помічав: гарні місця, цікаві НПС, захоплюючі квести та деякі нові можливості.
>Гнучкості в грі нуль, звичайний мертвий відкритий світ. Без гравця нічого не змінюється, з гравцем нічого не змінюється.Ти точно скайрім грав, а не щось від юбісофт? Ну, без гравця справді мало що змінюється, хіба якісь випадкові події, які мало на що впливають, і то тільки у тому випадку, коли гравець поблизу. Це якщо не рахувати симуляцію життя кожного окремого НПС, хоч воно й не змінює ігровий світ. Та хіба це так погано?
>Понурі катсцени і лінійний рівень - не гра, а мрія.Це вступ і навчання, по суті. Після втечі з Хелгена я мав на увазі.
⋮⋮⋮
No.
547
>>501>Gothicпробув грати 1,2,3
всі закидав після перших годин геймплею.
те саме з райзен.
>Обламоя улюблена. скайрім не так вразив, а квести гільдій розчарували\
>морровіндцікавий, але я мабуть до нього ще "не доріс". графіка відбиває бажання грати.
>фолл 3, вегас.вегас цікавіший. просто люблю гуляти по пустоші. фолл 2 - квести шикарні.
останне що пройшов це Vampire: The Masquerade – Bloodlines - дуже сподобалась.
чекаю на Vampyr і Kingdom Come
⋮⋮⋮
No.
551
>>530скажу чесно, кинув на 10 годині гри
⋮⋮⋮
No.
566
>>551І чому ж? Перша така гра, чи ти вже награвся по зав'язку і просто носом тепер крутиш?
⋮⋮⋮
No.
578
>>566Друга спроба грати ТЕС. Обліввон я витримав ще менше. А загалом рпг я люблю і граю. А ще я той анон що мріє про новий комп щоб пограти відьмака 3
⋮⋮⋮
No.
595
Провів дуже багато часу в Скурімі, до цього в ігри серії ТЕС не грав. Гра з однієї сторони крута, з іншої досить вбога.
З хорошого там: Дуже об'ємний і детальний лор, хоча це звісно взагалі фішка всіх ігр серії. Повністю відкритий світ, йди куди хочеш, роби що хочеш. Що дуже важливо для мене, можна створити персонажа по суті якого хочеш, а не грати тим що дали розробники. Багато можливостей для аутичного ролеплею.
З поганого, найгірше це квести: По перше мейнквест, у якому тебе по суті примушують бути ЛЕГЕНДАРНИМ ДУВАКІНОМ, напівбогом, якого знає кожна собака в країні. Ця фігня дуже заважає рольовій складовій, якщо ти не хочеш бути "героєм-селебріті". Далі квести гільдій: Якогось хуя у кожній з них по проходженню ти неодмінно станеш босом, при цьому запросто усіх гільдій одразу, що як на мене повний маразм. І для того щоб проходити ці гільдії і навіть стати главнюком по суті немає жодних вимог і обмежень. Охуєнно, коли і колегію магів, і темне братство, і гільдію крадіїв Курво, де адекватний український відповідник англійському thief і російському вор? проходить бовдур в тяжкій броні і з двуручником, який ні магією не користується, ні стелсом, ні взагалі нічим крім свого металевого дрина.
Заради того щоб бути об'єктивним, я розумію що так зроблено аби в гру грала максимально широка аудиторія під пиво, а не лише задроти, але все одно це можна було б зробити менш по ідіотськи.
Також є мінорні проблеми: Ідіотський автолевелінг, коли ти можеш весь мейнквест пройти ледве не на першому рівні, і в той самий час у лейтгеймі тебе може відпиздити якийсь драугр чи бандит у нуболокації. Занадто циганський і вбогий дизайн броні і зброї, від якого переважно болять очі. Також той факт що тебе примушують проходити мейн-квест, з якого гра і стартує, що продовжується такими дрібницями як неможливість купити дешеву халупу без прогресування в ньому. Ще багато всякої фігні. На щастя це переважно можна виправити модами, і тоді гра стає досить таки норм.
⋮⋮⋮
No.
600
>>595А чим слово злодій погане
⋮⋮⋮
No.
601
>>600Тому що злодій не відноситься до крадіжки напряму. Можна нічого не красти, а всеодно бути злодієм. Якщо thief і вор можуть бути використані як назва професії для людей які крадуть, то злодій ні. Бо що робить здодій? Чинить людям зло? А навіщо, за таке не платять.
⋮⋮⋮
No.
602
>>600>>601Треба організувати зходку, на якій виробимо положняк про офіційну українську А.У.Е. граматику.
⋮⋮⋮
No.
608
>>606> крадійНіби й підходить, але якось дивно звучить. Можливо тому що рідко використовується. Хоча може це мені так здається.
>>607Що ж ти наробив, содоміте. Як уявив собі "гільдію ракла", до сліз сміявся, досі заспокоїть не можу.
⋮⋮⋮
No.
609
>>601> злодіємти плутаєш «злодій» та «лиходій». Злодій — краде, Лиходій — просто поганець
⋮⋮⋮
No.
613
>>608>але якось дивно звучитьЧи ти глухий усе життя ходив?
⋮⋮⋮
No.
614
>>609А є ще слово "злочинець".
⋮⋮⋮
No.
615
>>613Вибач, але тут не всі родом з Коломиї. Я в своєму місті укр мову на вулиці чув раз чи два.
⋮⋮⋮
No.
621
>>595>проходить бовдур в тяжкій броні і з двуручником, який ні магією не користується, ні стелсом, ні взагалі нічим крім свого металевого дрина.Ця казуальщина почалася з Облівіона. А от у Морровінді є чіткі вимоги до рівня відповідних навичок та атрибутів для підвищення у відповідній гільдії. Наприклад, щоб стати майстром-злодієм у гільдії злодіїв тре мати по 35 персоналії та спритності,
агов, там ще були атрибути, як сила, інтелект та інші, в Скайримі відсутні а також дві злодійських навички на рівні 35 й ще одну не нижче 90. Те ж саме із гільдією магів та воїнів. Отож, щоб досягти найвищої посади хоча б у цих трьох гільдіях, тре вбити до біса часу й зусиль. А ще є Імперський Легіон, Великі Доми, культи і т.д. Ну, тому й кажуть, що в Морровінд не грають, в ньому живуть.
>тебе примушують проходити мейн-квестХіба примушують? З Хелгена не обов'язково вірушати до Рівервуду і далі у Вайтран, можна нагло й рішуче вирушати у Ріфтен або ж Солітьюд. Навіть вигуки можна вивчати без відвідування Сіробородих - збирай слова по руїнах та винищуй драконів для їх вивчення.
>неможливість купити дешеву халупу без прогресування в ньомуВзагалі, можна. Тре виконати кілька доручень місцевого ярла в будь-якому великому місті і зможеш там же ж придбати маєток.
⋮⋮⋮
No.
622
>>621> А от у Морровінді є чіткі вимоги до рівня відповідних навичок та атрибутів для підвищення у відповідній гільдіїОдин хуй, ще не пройшовши третини головного квесту, гравець уже очолює всі ігрові фракції. Логічно зробили лише лінійки Великих Домів. А от як пояснити одночасне членство в храмі Трибуналу і Імперському Культі? Мораг Тонг і Гільдія злодіїв з одної сторони, а Гільдія Бійців - з іншої?
⋮⋮⋮
No.
623
>>622>Один хуй, ще не пройшовши третини головного квесту, гравець уже очолює всі ігрові фракціїГоловний квест можна не проходити зовсім
>А от як пояснити одночасне членство в храмі Трибуналу і Імперському Культі? Мораг Тонг і Гільдія злодіїв з одної сторони, а Гільдія Бійців - з іншої?Бєсєзда вже тоді були підарасами. Це взагалі універсальна відповідь на любий косяк в їх ігорях.
⋮⋮⋮
No.
671
>>623>Головний квест можна не проходити зовсімДвоїню. Мій босмєр вже 54 рівня, але ще не вбив жодного дракона і навіть не здогадується що він є якийсь довакін.
⋮⋮⋮
No.
672
>>615На теліпаченні частенько вживається. Мабуть, саме тому, що не всі глядачі, та й редактори, розуміють, хто такий "злодій" за словником.
⋮⋮⋮
No.
723
>>501Пройшов першу Готику, десь рік тому (за відсутністі нормального заліза) і залишився задоволений: добротний сюжет, відносний баланс і пропрацювання НПЦ. Тільки от ганяти з кутка в куток надоїдає. Другу почав проходити, закинув на другій главі, зараз спробував ще раз і знов після першої глави не хочеться проходити далі, але чув що багато її боготворять.
З сувоїв лише Скурім: задоволений, перепроходив багацько разів, дякуючи модам в більшій мірі.
Фолач тільки третій і вегас. Шикарні ігри, круто поєднані елементи РПГ з виглядом від 3тього і елементами шутану. Вегасу б ще радіо добавити і ціни б йому не було
Хоча її і так нема
⋮⋮⋮
No.
724
>>723>Вегасу б ще радіо добавитиТам ж є радіо.
⋮⋮⋮
No.
728
>>724Тре радіо "Промінь" вкрутить.
⋮⋮⋮
No.
796
>>623Морра.
1. Від Гільдії Бійців отримав квест ліквідувати велике цабе з Храму. А так як я одночасно є прихожанином Трибуналу, то виконати це не можу так, щоб мене не вигнали. Пробував уже збити відношення до 0, щоб він сам мене атакував, але жертва просто не хоче зі мною говорити після цього. Спробував і звиток з ефектом
Разьярить пробачте за свинособачу - результат той же.
2. Ще не подобається лінійність квестів. Блукав по світу, зачистив печеру, а через якийсь час отримую завдання перебити всіх в тій же печері та знайти якийсь амулет. Тепер хз, чи був той амулет і я його кудись продав, чи скрипт квесту покосився через те що я їх повбивав завчасно.
Можна, звісно все підправити консольними командами, але поки пробую порішати стандартними методами.
⋮⋮⋮
No.
834
>>830Я починав грати удвох зі знайомим, але якось не зайшло
⋮⋮⋮
No.
836
вечір, аноне
граюсь не дуже часто, вирішив спробувати драгон ейдж. був не те щоб в заоплені, але близько до того. одна проблема - при боївках з великою кількістю персів ой бракує потужностей компа. то дуже наломно коли твоє закляття спрацьовує секунди дві після його анімації (задрався хиляти трупи). ну, на цьому моє проходження драгонейджу скінчилось.
але в рпг таки хочеться. порадь, мудрий аноне, чогось постарішого, менш вимогливого. тільки без хардкору, ночей в пошуках виходу і т.д.
⋮⋮⋮
No.
850
>>849невимогливий*, швидкий самофікс
⋮⋮⋮
No.
873
>>849хардкору не хочу а не не можу. останні рази після багатогодинних посиденьок з іграми більше почуття вини аніж задоволення. тому тільки кежуал.
(так, я виправдовуюсь перед аноном. сором)
а обвіліон можна спробувати, дякую
⋮⋮⋮
No.
879
задроте, я поставив собі тес3, заледве не годину бавився з виглядом персонажу і дропнув гру через півгодини через якусь йобнуту механіку.
це вже не лікується? віднині я зможу грати тількив в клік-ту-він?
⋮⋮⋮
No.
884
>>879>тес3>заледве не годину бавився з виглядом персонажуЯк можна в моррі годину вибирати вигляд, коли там три з половиною скіни, а механіка там непроста для звикання для новачка, просто спробуй щост простіше
⋮⋮⋮
No.
886
>>879Бойова механіка там убога. Але можеш поставити в налаштуваннях галочку на опції
Завжди кращий удар і буде тобі тупо клікання.
⋮⋮⋮
No.
896
>>886тупо клікання це ще гірше. не розумію як можна захоплюватись діабло2. за годину всі мої дії становили пкм і банки хілки
⋮⋮⋮
No.
897
>>896Ну конкретно в Моррі вибору особливо і нема. Щось більш-менш адекватне з'явилось тільки з Облівіону.
⋮⋮⋮
No.
898
>>896Може це просто не твоє ? Бо мільйони безосів нормально клікали - а ти не можеш.
⋮⋮⋮
No.
900
>>899>мільйони безосів нормально клікалиі було їм цікаво
⋮⋮⋮
No.
902
хтось має досвід в текстових рпг? якісь ще живі?
⋮⋮⋮
No.
903
купив на торенті Wasteland 2: Director's Cut
непогана гра, але не можу розібратись з медициною/лікуванням.
ліки дорогі, а грошей нема. мою напівживу команду відправляють очищати поля ск-центру. єдиного хірурга важко поранили, в результаті чого він стік кров"ю, бо лікувати його було нікому - він ж єдиний медик.
патрони кінчидись - купити їх ніде і нізащо.
виснововк: або ця гра занадто хардкорна дл мене, або я неправильно зібрав команду (використовув готові білди).
>>902живі, шукай.
спробуй ще ейдж оф декаденс, вона майже текстова
⋮⋮⋮
No.
905
>>796> Від Гільдії Бійців отримав квест ліквідувати велике цабе з ХрамуЗмусити Суріна Атонеса напасти на мене не вдалося, тому пішов іншим шляхом — вбив його стандартними засобами, зник з місця пригоди, відкупився від штрафу через людину Гільдії Злодіїв, а після як ні в чому не бувало з'явився до глави Храму просити про поновлення членства.
⋮⋮⋮
No.
909
>>903З набоями там завжди проблема (прям як у ВСУ) - якщо в тебе є 30 набоїв до автомата - то це вже багато. Про ліки та здоров'я нічого такого жахливого не пам'ятаю.
⋮⋮⋮
No.
962
>>879Я своє знайомство з серією почав з Обли, трохи забив, але ще й зараз можна сісти вдома дограти. Зараз на роботі ганяю в Морру. Думаю спробувати після цього Даггер, але не знаю як зайде.
⋮⋮⋮
No.
963
Привіт, рпґшники.
Я любитель олдскулу - Might&Magic 7/8, Arcanum то найприємніші спогади юності. І от зара знов хочу в щось таке поґамати, дивлюся розділ старих рпґ на рутрекері зайшов у роздачу ММ - ледве сльози на очі не навертаються - я там жив!. Бальдурс ґейт пробував - не зачепило, хоча FR подобається, NWN свого часу задрочив до дір. Може б щось простіше, ближче до гак-н-слеш. Сакреда, наприклад. Хоча вони такі тупі. Хз. Просто рятуюсь од спеки, намагаюся вбити час позаминулого літа, приміром, Плейнскейп відкрив для себе. Сильно втягуватись мені не треба, але бажано, щоб було цікаво.
Що порадите?
⋮⋮⋮
No.
964
>>836> порадь, мудрий аноне, чогось постарішогоMight & Magic 6, 7, 8, 9.
⋮⋮⋮
No.
965
>>963The Age of Decadence
⋮⋮⋮
No.
966
>>965Хех, 2015. Цікавенько. Я більше по фентезі, але можна спробувати. Дякую, аноне.
⋮⋮⋮
No.
968
>>967Крутезна гра, насолоджуйся
⋮⋮⋮
No.
969
>>967Крутезна гра, насолоджуйся
⋮⋮⋮
No.
970
>>968Сьогодні пограв кілька годин. Таки зрозумів, чому вона вважається класикою рпґ. І світ стар ворс приємний
скай-фай + фентезі, бо приїлося вже, чесно кажучи, стандартне однотипне фентезі з дндшними расами й середньовіччям.
⋮⋮⋮
No.
987
хочу пограти якусь вивернуту рпг - ти граєш за сили зла і ща тебе прийде трощити якись манчкін. чув про dangeon keeper але хочеться шось свіжіше шоб не вилазили очі
⋮⋮⋮
No.
988
>>987я здається длубався в оці і непотімив dungeon keeper 2-3
⋮⋮⋮
No.
1009
>>989Грав у другу частину, супер на той час
⋮⋮⋮
No.
1014
якусь гарну сюжетку з мінімумов бойовки? де більше треба приймати рішень ніж гратись в піаніста. аноне?
⋮⋮⋮
No.
1066
Аноне, порадь бавлянку, де все твоє керування - то клікання по діалогам чи вибір рішення зі списку. Не знаю чи то ще рпг
⋮⋮⋮
No.
1068
>>1066Будь-яка ВН. Можеш також пройтись по текстових іграх
⋮⋮⋮
No.
1100
Елєх
Як вам єдина масштабна йоба рпг цього року? По тому, що я бачив:
Бойова система - невдалий клон душ. По відгукам нею майже всі не задоволені, в тому числі й фанати Готики. Лікується взявши в руки кулемет.
Концепт і сам світ оригінальний але не до кінця продуманий. Чому фракція магів деградувала до рівня середньовічних чуханів? По логіці тільки через те, що вони відмовились від технологій нижче 17 століття їх розвиток пасти не мав. А ландшафт? Повсюду одні гори і будинки між ними. Там би в добу цивілізації транспорту не було б де проїхати. І доречі, про транспорт, його тут нема (ну крім джетпака). Хоча світ великий і здавалось би в чому проблема? В левел дизайні? - _-
Реактивний ранець він же джетпак ледь не єдиний суттєвий плюс цієї гри. Віж же слугує єдиним і досить гнучким транспортом, помагає забратись в важко доступні місця.
Головний герой - погано озвучений бритий неначе скінхед скучний мужиньок. В 2017 не зробити хочаб вибір статі героя це зашквар. Пробачається лише іграм де гг дійсно крутий та цікавий (той же Геральт).
Візуально гра убога і не тільки через технічну сторону. Дивитись на дизайн інтерфейсу без болю в очах неможливо.
В сюжет не вникав, з квестами та варіативністю поки також не дуже зрозуміло. Хто грав, що скажете? Бо так загалом, попри всі мінуси, оцінки вище середнього.
⋮⋮⋮
No.
1101
>>1100ще не грав, але якісь про неї занадто ненавистні відгуки, наче люди не розуміли ще до виходу гри, що це бюджетна старомодна RPG, зроблена трьома десятками скромних німців. А галасу наче їх наїбали.
⋮⋮⋮
No.
1108
>>1100Заїбенно, вже 65 годин награв.
>Бойова система - невдалий клон душ.Звичайна бойова система піраній, єдине що стаміна дуже швидко закінчується. Ну і те що щит з гівна і палок тримає постріл з плазми - це вже ну дуже сильна ігрова умовність. В минулих іграх хоч на блокування пострілів щитом стаміна витрачалась.
>Чому фракція магів деградувала до рівня середньовічних чуханів?Вони не відмовлялись від усіх технологій - лише від тих, що використовують елекс. Але так сталось що працюючих технологій до-елексового світу не залишилось, тому використовують те що можуть самі зробити.
>транспорт, його тут немаТранспорт - це не олдфажно, а ходити пішки добре для серця.
>не зробити хочаб вибір статі героя це зашквар. Зашквар - грати бабою (якщо ти сам не жінка).
>Дивитись на дизайн інтерфейсу без болю в очах неможливо.Ну хуй його знає, звичайний інтерфейс.
>Візуально гра убогаНе те щоб убога, скоріше нецікава. Є погодні ефекти - дощ, сніг, вітер - але вони зовсім непомітні. Якщо в Відьмаку ти сам відчуваєш зливу та бурю - то тут ти лише бачиш якісь штрихи на екрані. Хоча, наприклад, виблискуючий на сонці після дощу асфальт вони зробили гарно. Те саме й з усім іншим - водоспади та падаюча вода виглядають ніяк, лава виглядає ніяк, падаюче з дерев листя виглядає ніяк, пустельний вітер з піском виглядає ніяк.
⋮⋮⋮
No.
1125
>>1108>а ходити пішки добре для серця.В реальності, але ж не в опен ворл грі 2017. Довго, нудно, штучно розтягує геймплей. Працює тільки в іграх поділених на відносно невеликі локації, типу глав в перших 2х Відьмаках.
>Зашквар - грати бабою (якщо ти сам не жінка).Ну так я й натякнув, що вони так аудиторію обрізають. Дівчатка люблять рпг, але може їх не дуже пре бігати за лисого з браззерс. Тай деколи просто цікаво подивитись на рухливу жіночу сраку, що начебто досить гетеросексуально. (а от в ММО підари за баб грають, то правда)
[spoiler]З іншого боку феміністична аудиторія зразу пішла нахой. Піраньї показали, що їх ігор для мужиків, а не для пусі.[/spoiler]
⋮⋮⋮
No.
1130
>>533>Ти бачив гру, яка пропонує кращі квести у відкритому світі?Відьмак. Квести у Skyrim найслабіші з усієї серії.
⋮⋮⋮
No.
1131
Як же хочеться стерти собі пам'ять і ще раз пройти Відьмака, мабуть краща гра всіх часів, навіть Морровінд вже так не вставляє. А найгірше це те що продовження не буде, хоча сподіваюсь Кіберпанк вийде не гіршим за Відьмака, скільки вже років його пиляють.
⋮⋮⋮
No.
1218
граю legend of zelda: link to the past на емуляторі сєги.
товариство, це просто розікшно!
не розумію як я пропустив взагалі усю серію зельди - інші ігри не дотягують?
⋮⋮⋮
No.
1526
Ігрова майстерня Віфезда
представляє
Старовинні сувої V
Небокрай
- Гей, ти! Нарешті прокинувся! Кордон намагався перейти, еге ж? Потрапив прямьохонько до Імперської засідки - як і ми, та ось цей крадій.
- Кляті партізани. Небокрай був файним місцем доки не з'явилися ви. Московія була ледачою та доброю. Вони саме вас шукали. Я вкрав би цього коня врешті решт, та був би вже в Румунії. Ось ти. Ти та я - ми не повинні були потрапити в цю халепу. Москалі шукали партизан.
- Наразі ми всі брати та сестри у кайданах, крадій.
- Ей ви! Варєжку закройтє!
- А з цим вуйком що не так?
- Поввічливіше! Ти розмовляєш з самим Степаном Буревієм! Справжнім Царем Руськім!
- Степан? Князь Галицький? Ти керманич повстанців. Але якщо вони й тебе зхопили... Боже милосердний! Куди вони нас везуть?
- Не знаю, але в Вирії на нас мабуть вже чекають.
- Не може бути! Цього не може бути!
- Ти з якого села, конокрад?
- А тобі що?
- Останні думки українця повинні бути з батьківщиною.
- Я... з Конотопу я.
- Здравія желаю, Ґєнєрал Талін. Палач ужє ждьот.
- Харашо. Таґда закруґляємся.
- Свята Богородиця... Юрій, Борис та Гліб. Допоможіть мені!
- Ви лише подивіться на нього. Генерал Талін, воєвода. Та мабуть Речь Посполіта теж їх підтримує. Бісові ляхи. Звісно це їх рук справа!
- Чому ми зупинилися?
- А ти як вважаєшь? Приїхали. Пішли. Навіщо змушувати святих чекати.
- Ні! Зупиніться! Ми не повстанці!
- Зустрічай смерть з відвагою, крадій.
- Скажить їм! Ми не з вами! Це помилка!
- Шаґ впєрьод когда вас називают! Па-очєрєді!
- Імперія полюбляє свої зошити смерті.
- Степан Бурєвєй, Князь Ґаліциі. Ви билі достойним протівніком, Князь Стєпан.
- Пьотр із Крємєнчуґа.
- Лук'ян із Конотопа.
- Я не повстанець! Не робіть цього!
- Стой!
- Ви мене не вб'єте!
- Стрєльци!
- Йєщо кто-то с'єбать хочєт?
- Подожді. Вот ти. Шаг впєрьод. Ти кто?
Лях (Altmer)
Етнічний житель Сибіру (Argonian)
Єврей (Bosmer)
Німець (Breton)
Циган (Dunmer)
Імперець/москаль (Imperial)
Джиґіт (Khajiit)
Українець (Nord)
Татарин (Orc)
Румун (Redguard)
⋮⋮⋮
No.
1527
Мені здається що жанр РПГ вже себе вичерпав, а те що вже вийшло дуже швидко набридає.
⋮⋮⋮
No.
1528
>>1527Більш імовірно, що вичерпав себе ти, старий пердун.
⋮⋮⋮
No.
1532
>>1526Не знаю хто як, а я б у таке пограв би.
⋮⋮⋮
No.
1533
>>1532А чом би й ні, переробити текст гри в такому стилі цілком можливо. На озвучення, звісно, ентузіазму не вистачить.
⋮⋮⋮
No.
1549
>>1528зумеропівник порвався, заносьте нового.
⋮⋮⋮
No.
1550
>>15491989 року народження, якщо що.
⋮⋮⋮
No.
1563
>>1550то то я бачу що молоко на губах ще не висохло
⋮⋮⋮
No.
1601
>>501> дискутуємо що кращеНайкраще, що є в цьому жанрі, евар - Haven and Hearth. Не дякуйте.
http://www.havenandhearth.com
⋮⋮⋮
No.
1642
>> 1641
Я так зрозумів що на англійській, чи є переклад?
⋮⋮⋮
No.
1643
>>1641все побачив я таких дівайсів ніколи немав
⋮⋮⋮
No.
1644
>>1641Все поняв зрозумів емулятори наше все
⋮⋮⋮
No.
1645
>>1644 емуль, він рідненький
насправді мій пека нічого аж свіжішого не втягне.
але гра всеодно крутецька. думаю спробувати ще щось з зельди
⋮⋮⋮
No.
1646
Дарма не зробив готик-тхред. Я взагалі люблю готику. Особливо третю(не троль).
Але білше серію Risen.
А що?
У гри добротний такий графон, геймплей(для любителів поварити зілля, також є своя нара), хоч і три фракції, але яких!(Найманці, маги, інквізитори)
Сюжету толком то і нема, є натяки. Але про нього забуваеш, і ти вже хочешь жити у цьому світі, тебе відпиздили мухи, а ти хочеш відігратися. Ні це не як темні душі, а як друга готика, тільки з своїми геймплейними фішками. Багато живописних видів, та і світ не мертвий і не пустий, як у сьогоднішніх іграх. NPC роблять свою роботу... ммм... осмислено чи що?(жінки з дітьми або коло плити, чоловіки колять дрова, спілкуються з сусідами, короче-поселення дійсно живуть!) Острів середнього розміру, і як я казав живий, робити є що. Мій вердикт 9.9/10
⋮⋮⋮
No.
1650
>>1646Третя більш - менш після патчів та з альт. балансом. Щодо Райзену, права на Готику залишились у видавця, тож Піраньї продовжували пиляти Готику, але під іншою назвою, я коли почав проходити перший Райзен, я таке дежавю ловив що капец.
⋮⋮⋮
No.
1651
>>1645з зельди спробуй ocarina of time. Щопра це вже 3d, трішки інші відчуття
Якщо хочеш щось схоже 16-біт можеш спробувати beyond oasis. Трішки простіше за зельду, але теж незле
⋮⋮⋮
No.
1733
>>1730Фанат Сувоїв в треді. Нещодавно виникла ідея вкотитися знов в Морровінд з модам на графіку, і знову пройти шлях Нереварина.
⋮⋮⋮
No.
1736
>>1734вівек після подій третьої частини втратив божественну силу
коли нереварін сердце поламав і разом з ним поїхав в акавір, воювати з місцевими.
а астероїд їбнувся таки на Вівек
⋮⋮⋮
No.
1738
>>1737Думав собі вкотитися. Скільки воно зараз коштує?
⋮⋮⋮
No.
1740
>>1738300 гривень, знижка ще 40 годин.
⋮⋮⋮
No.
1741
Коли там TES 6 уже? Тодд скурім вже продав всім кому можна.
⋮⋮⋮
No.
1791
Напишу сюди, щоб не творити новую нитку. The elder scroll online. Збираю невеличку тіму для проходження коллективних данжів,рейдових боссів, проходження квестів, just for lulz. Умови: ПК платформа, EU сервер, Ебонхардський пакт( чи, принаймні, доступ до Морроувінду, адже з нього починати буду) більш-менш стабільний онлайн, 20-25лвл (в крайньому випадку можу допомогти прокачатись) неконфліктність, бажано 21+
P.S. тіма буде досить різномастна, тому спілкуватись будемо, скоріш за все російською.
Контакти:
https://m.vk.com/jah_reeTelegram: @Jah_ree
⋮⋮⋮
No.
1792
>>1791Відклеєлось: discord: Jahree #3056
⋮⋮⋮
No.
2206
ТЕС Онлайн до 7-го числа безкоштовний (ще 4 дні) і до 15-го числа різні скидони.
https://store.steampowered.com/app/306130/The_Elder_Scrolls_Online/
⋮⋮⋮
No.
4635
Чи є ще ізольовані общини сніжних ельфів на 4Е 201 і якщо так, то чи можуть вони вижити, як скаали на Солстеймі?
⋮⋮⋮
No.
5138
>>5125Терарія - рпг? Йобнувся?
⋮⋮⋮
No.
5139
>>5138А чому ні? Стати є, герой є, зброя є. Історія з великою натяжкою є.
⋮⋮⋮
No.
5140
>>5138А ще вона досить залипальна.
⋮⋮⋮
No.
5144
>>5139Там мод на рпг систему є, але всеодно це не рольова гра.
⋮⋮⋮
No.
5206
>>501https://youtu.be/t76qcntSBKwАргоніани. Справдешні рептилоїди!
⋮⋮⋮
No.
8730
>>8720Як же тригерить необхідність шукати каміння телепортації в цій грі - без нього ніякого фаст-тревелу немає, а ці каміння сховані в дуже неочевидних місцях. Курво, бісить, але продовжую грати, поглянувши карту розташування камінців в інтернеті.
https://youtu.be/he8rFuMU9oc
⋮⋮⋮
No.
9035
>>5206ДВОЯКИЙ ОГЛЯД TWO WORLDS • UNPOLISHED GAMING
https://youtu.be/Bs19LnsMgHE
⋮⋮⋮
No.
9293
>>9035Історії MMORPG: Найбільша зрада в EvE Online, Ще одна трагедія через Lineage 2, Знищення міста у WoW
https://youtu.be/1o8JYxQfa20