[
Кропивач
]
[
a
/
b
/
bugs
/
c
/
d
/
f
/
g
/
i
/
k
/
l
/
m
/
p
/
t
/
u
/ ]
/c/ - Кіно
Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль
(For file deletion.)
By posting you agree with our
the rules
File:
1782145016.471873-.gif
( 950.17 KB , 500x254 )
діалоги
None
22-06-26 о 19:16:56
⋮⋮⋮
No.
3777
А що це за зайоб в українських студій озвучувати лише англомовні діалоги, а коли пиздять іншими мовами, то хуй тобі, глядаче. Вони лишають глядачів тупо ні з чим, навіть без субтитрів! Шо за дрисня? Це неповага до глядачів!!!!
[Return]
[Go to top]
[Catalog]
[Post a Reply]
Delete Post [
Файл
]
Пароль
Reason
[
Кропивач
]
[
a
/
b
/
bugs
/
c
/
d
/
f
/
g
/
i
/
k
/
l
/
m
/
p
/
t
/
u
/ ]