⋮⋮⋮
No.
22
> Найгірший - 16.
Я б не сказав. Мені перший найменше сподобався.
А 16-ий норм
1 серія - про срач щодо сидіння унітазу. 3/5
2 - 1/5
3 - про медіавіруси 10/5
4,5 - не запам'ятав. мабуть маячня 0/5
6 - про зіплайн. я на такому ніколи не був, але думаю це тонко те, що там показано 2/5
7 - 2/5
8 - саркастибол - норм, 4/5
9 - про скутери, планку 8/5
решта 5 серії - рандомна хуйня, 1/10
⋮⋮⋮
No.
23
>>21> Той, що йде зараз двадцятий фактично міняє всю концепцію Південного Парку. Тепер напротязі всього сезону є одна сюжетна лінія, кожна наступна серія продовжує попередню, а не так як у Сімпсонах.Цікаво. Далеко мені до нього, але подивлюся. З яких до яких дат року вони виходять?
⋮⋮⋮
No.
25
>>23Вже вийшло 5 серій з 10 запланованих.
⋮⋮⋮
No.
30
>>29Мені подобаються більше жарти з світово відомих речей, як у пізньому ПП, а втім уже з 3-го сезону і в ранньому. У ранньому-ранньому більше розвитку спільноти самого міста і всякого лайна.
Хтось осягнув гумор з різдвяною какашкою? Сенс я зрозумів, але це хуйня.
⋮⋮⋮
No.
31
Чому тут ніхто не пише? Коли гляну більше, створю тред на б.
⋮⋮⋮
No.
33
>>32Тоді треба якось піарити тематику