⋮⋮⋮
No.
9335
>>9334не пизди
не вперше, лол
там постійно якась хуйня рекламується
в тому числі і русня
просто у курки своє бачення українізації
⋮⋮⋮
No.
9336
OP
>>9335русня там завжди, але саме щоб російською реклама – вперше.
⋮⋮⋮
No.
9337
Не знаю, чому там русєк. Курка наврядчи би таке зробив. Може зламали.
Зате я точно знаю, що останні 3 місці анімеспільнотосрач тут тримається на вкидах тупих куркохейтерів. Зате хоча б пару десятків статей з цікавим досвідом написали. Відразу видно, що десь є замовлення на таке. Розкажи ОПе, ти питав причину у Курки перед тим як прийти сюди?
⋮⋮⋮
No.
9338
>>9337Навряд?
Ми про одну курку говоримо чи про різні?
Бо та, яку знаю я не так давно гвінт російський в тих же мемах продавала.
⋮⋮⋮
No.
9339
OP
>>9338Він просто не міг інкаше.
До речі, пост вже видалили. Здається, курці підгоріло. Чекаю його тут з поясненнями.
⋮⋮⋮
No.
9341
>>9340Я бачу лише, що як сказав анон "є замовлення", щоб топити Курку тут.
⋮⋮⋮
No.
9342
>>9339Іди розбирайся з куркою. Принесеш його відповідь. А до того часу - уєбав звідси.
⋮⋮⋮
No.
9343
>>9337> останні 3 місці анімеспільнотосрач тут тримається на вкидах тупих куркохейтерівГм. А правду кажеш.
⋮⋮⋮
No.
9344
>>9334> Блять, Курка, ти що дурнаА чому ти не питаєш це у нього? Хуйня якась.
⋮⋮⋮
No.
9345
>>9341Хороша стратегія
Курка вбісрався - ві всьо врьотє, це замовлення
⋮⋮⋮
No.
9346
>>9334А ще пизділи, що злодієгаві ми не цікаві: он же, заслали захисничків
⋮⋮⋮
No.
9347
>>9346Це точно. Я звісно розумію, що росмовна реклама - хуйня. Але судячи з усього, Курку навіть ніхто не чіпав. Може їх просто зламали, а огівнюки вже в усю розфорсилися. Набрид цей наратив уже.
⋮⋮⋮
No.
9348
>>9341Та нікому не потрібно точити ножі на Курочку.
⋮⋮⋮
No.
9349
>>9347Якшл зламали, то має бути відповідна реакція адмінів.
⋮⋮⋮
No.
9351
>>9350Твої мотиви зрозумілі
⋮⋮⋮
No.
9352
>>9341Від кого замовлення? Від офісу президента? Чи може... з Кремля?
⋮⋮⋮
No.
9353
>>9348Я теж не розумію, для чого. Але цей тред настільки непослідовний, що ну його нахуй.
⋮⋮⋮
No.
9354
>>9352А чи не похуй від кого? Але тут явно форсяться певні речі і цього достатньо.
⋮⋮⋮
No.
9355
Спитайте у Курки що сталося.
⋮⋮⋮
No.
9356
OP
>>9353Та доволі послідовно, насправді.
Тут як не подивися, а курка смоктанув.
⋮⋮⋮
No.
9357
>>9356Сам себе не похвалиш...
Ти відповідь курки маєш?
⋮⋮⋮
No.
9358
>>9357Ні, звичайно, злодієгава все виставляє однобоко
⋮⋮⋮
No.
9359
>>9358От от. Чекаємо на відповідь. Якщо він перевзуся, сам перестріну.
⋮⋮⋮
No.
9360
OP
>>9359>>9358А яку взагалі відповідь ви сподіваєтеся почути? Що акк зламали?
⋮⋮⋮
No.
9361
>>9360Хуйова з тебе сторона обвинувачення
⋮⋮⋮
No.
9362
OP
>>9361Яка вже є. Просто в анімемах раніше багато хуйні було, але реклами російською – ще жодного разу.
⋮⋮⋮
No.
9363
>>9341Курка занадто мала та немічна особа, щоб хтось на нього хейт замовляв. Оце ви наївні)) Люди, в яких є гроші, точно не тратитимуть гроші на таку хрінь. Вам би спочатку порозумнішати
⋮⋮⋮
No.
9364
>>9363А хто говорив про гроші?
⋮⋮⋮
No.
9365
>>9361Двоїню.
>>9362А ще там були меми дуже проукраїнські. І є. Іди до Курки і необхідність в цьому треді, напевно, відпаде.
⋮⋮⋮
No.
9368
>>9366>>9367Слухай, ти серйозно думаєш, що посреш тут на курку і зробиш цю нахабну брехню і перефорс з намаганням спотворити суспільну думку?
⋮⋮⋮
No.
9369
Так недолуго намагатися "перевернути човен" і зафорсити тут хейт курки - це ще вміти треба.
⋮⋮⋮
No.
9371
OP
>>9370А ти не питав, як гроші вертати будуть?
Не питав, чому курці похуй на власний канал?
⋮⋮⋮
No.
9372
>>9371Ну дивись. На перше питання відповів він: гроші вже повернули.
А друге я просто питати не буду. Бо це не наше собаче діло, чому людям похуй на їхні канали.
⋮⋮⋮
No.
9373
>>9371Але повернімося до більш важливого питання: чому ти не міг сам спитати у Курки все це, а не приходити сюди з тупим форсом, який неодмінно (ти чи хтось інший) прокине дирчиків та оманогівнюків, які чомусь думатимуть, що загнивання курки може виправдати їхні злочини. Одне з іншим навіть не пов'язане.
⋮⋮⋮
No.
9374
OP
>>9373>прийшов з обуренням щодо російської реклами на каналі. >тупий форсАга, дякую.
⋮⋮⋮
No.
9375
>>9374Прийшов з форсом демонізації курки. Всрався. Хоча б піди з гідністю.
⋮⋮⋮
No.
9376
>>9375Ага
Кожен раз як курка буде зв’язуватися з руснею щоб заробити грошей - форс демонізації курки. Чекаємо поки курка не почне Росію 24 рекламувати...
⋮⋮⋮
No.
9377
>>93761. Чому нам про це треба знати взагалі? Хто такий Курка?
2. От бачиш, ти чекаєш, йобнутий. Ми ні.
⋮⋮⋮
No.
9378
>>9369Ти малолітній довбойоб. Курку на бордах хейтили завжди. З 2010 року.
⋮⋮⋮
No.
9379
>>9378Славні традиції УБК... Безос повинен знати своїх, кхм, "героїв".
⋮⋮⋮
No.
9380
>>9374Твоя помилка в тому, що ти припускаєш, ніби значимість курки для нас висока.
⋮⋮⋮
No.
9383
>>9382> чмоні На сосаку, бидло
⋮⋮⋮
No.
9384
>>9379Учіть молодь ретельним чином - щоб не забували Батька Ясона та Пророка Курку.
⋮⋮⋮
No.
9387
>>9382Які погляди яромири тобі не до смаку? Зацитуй її.
⋮⋮⋮
No.
9389
>>9383Йди в сраку
>>9387Та мені похуй на цю рускоязичну пизду. Але місцеві дрочерки її забути не можуть. Навіть бан можна отримати за її згадку в поганому світлі.
⋮⋮⋮
No.
9390
>>9389Ти божевільний. Не дивно, що ти форсиш оманогівно.
⋮⋮⋮
No.
9391
Так. Пішла тема блядства, тому швиденько треба задати анонам питаннячко "У Курки курка якась є?"
⋮⋮⋮
No.
9392
>>9390Я не форшу, навіть навпаки. Виступаю проти форса що очорнює ще одну українську оргу від таких дурненьких і податливих як ти.
⋮⋮⋮
No.
9393
>>9373Ліл, а тут воно пише що не треба "сор із ізби" виносить. Тупа псина.
Алсо так, знаєте як визначити обісраного лайножера за одним словом? Дуже просто:
>оманогівнюківІ все одразу стає зрозумілим.
⋮⋮⋮
No.
9394
І тут тупі конспіролохи зі своїми "змовами" і "замовленнями". Думав, що на укрборді таких дубінатів не повинно бути.
⋮⋮⋮
No.
9395
>>9392Твої мотиви очевидні і зрозумілі. Але очорняють їх лише їхні власні вчинки.
⋮⋮⋮
No.
9397
>>9390Чи розумієш ти, що компроментуєш ОГшників ще й самим фактом того, що їх форсиш? Ти ж просто божевільний.
⋮⋮⋮
No.
9398
>>9397Тобто поливати брудом оргу і форсити брехню про амоногаву ок, а виступати проти цього - божевілля? Ок.
⋮⋮⋮
No.
9400
>>9398У тебе постановочні питання. Вони самі по собі не мають сенсу. Відколи крадіжка це щось нормальне?
⋮⋮⋮
No.
9401
>>9398Своїм форсом ти лише роздмухаєш нову хвилю розмірковувань на ці теми і підвищиш значимість Курки, бо попри ві фейли і свою незацікавленість в хуйкраїнізації, його переконання не погані. Тому кожен такий дойоб лише попіарить його, а закінчиться все типовим "вибачте, прибрав, як тільки помітив. Гроші повернув", що є цілком адекватним. Дорікати йому, чому він з'їбав з цього лайна, то й узагалі смішно. Через таких як ви і з'їбав і похуй йому на меми.
⋮⋮⋮
No.
9402
Хоча стривай. Кому я це розповідаю. Ти останні 3 роки тут єдиний, хто згадує про Яромиру. По-суті, ти єдиний її і форсиш.
⋮⋮⋮
No.
9403
>>9402>ЯромируКого?
>>9400Чому ж постановочні?
>крадіжкаНу як мені зрозуміло з усіх тредів крадіжкою створення амоногави називають тільки обісрані лайножери, які самі висирають такі тверження, а потім самі ж їх їдять і увірують, намагаючись при тому ще когось нагодувати.
>>9401Я взагалі не дорікаю ні в чому він є який є. І реклами різних рулєток і ставок на його каналах були давно. Заробляє гроші, його моральний вибір, а що робити. Як і чийсь моральний вибір створити свою тусовочку. Ніхто не ідеальний, тільки на кпрвчі є якась група упоротих яка просуває думку і терміни що ображають тільки одну сторону конфлікту, закриваючи очі на іншу і пропонуючи нам і ОП (в цьому конкретному випадку) розібратись в приватних повідомленнях і не підіймати галас коли це зручно.
⋮⋮⋮
No.
9404
>>9403Створити свою тусовочку може кожен. Так роблять дзузьки, гуртом тощо. Але вони роблять це без охуєнних крадіжок і злодіянь. І продаж реклами в своїх спільнотах - не одне з них. Тому і така реакція. І вони все правильно роблять. А ти форсер ще той я бачу. Навіть не соромишся визнавати, навіщо з мухи слона робиш.
⋮⋮⋮
No.
9405
>>9404> І вони все правильно роблятьУточню: анони, які реагують на порушення громадянських цінностей.
І жодної дволикості (твій черговий форс) ні у кого немає. Якби хтось приніс слова курки про те, що москвореклама це норм (і це менш гівняне, ніж гівногава, але хуй з ним), то це був би його поганий погляд і щось можна було б про нього думати.
Ти займаєшся підміною понять. В тому і проблема несприйняття.
⋮⋮⋮
No.
9406
>>9404>охуєнних крадіжок і злодіяньНу це оптика обсирателей амоногави. Нічого нового.
>Жодної дволикостіЗвичайно, чувак просто тупо рекламив ставки без дволикості і банив за згадки про це
>Підміна понятьАга і вириваю з контексту. Універсальні відмовки з методичок зевлади.
>гівногаваСказав наче пожер лайна, втім я не здивована.
⋮⋮⋮
No.
9408
>>9406Ти дуже смішний. Напевно в оманогавах-юкіках посиджуєш?
⋮⋮⋮
No.
9409
>>9406Те що ти робиш весь цей час, зветься "опудало". Ти створюєш іншу якусь логічну прмару і якось намагаєшся виставити все в ній так, щоб зручно було довести те, що ти хочеш. Саме тому ти просто витрачаєш час.
⋮⋮⋮
No.
9410
>>9409>створюєш іншу якусь логічну прмару і якось намагаєшся виставити все в ній так, щоб зручно було довести те, що ти хочеш>Зрадааа вкралии оргу громадські свободи вкралии !!!11 гівногівно , когава зараз наведемо порядок111А в своїй дупі колоди на бачимо.
Я тобі серйозно кажу, знання декількох когнітивних спотворнь не допомагає тобі(як і людям вцілому) їх уникати.
>>9408Ні
Тут така штука- якщо б блджрч так само вписувався в срачі з рулетками і ставками з корчем і дугіним, було б схоже на неангажованість. Але такого і далеко нема.
⋮⋮⋮
No.
9414
>>9410Ти не зрозумів, що таке опудало.
⋮⋮⋮
No.
9415
>>9414Я зрозумів, не переживай, я про це декілька книжок прочитав до того як ти дізнався сам термін.
⋮⋮⋮
No.
9416
>>9415Цього не помітно. Ти все одно намагаєшся його юзати.
⋮⋮⋮
No.
9422
> Ніхто не ідеальний
Це хороша і правильна ідея, товаришу хейтере. З нею згодні на кропивачі, з нею згоден Курка, з нею згодні всі нормальні люди включно з тобою з цієї точки зору. Але з нею не згодні саме ті кого ти форсиш. Вони настільки з нею незгодні, що спробували переписати історію під себе. І це лише одна з причин, чому їх тут вважають за шизіків. А тебе через те, що якби ти дійсно хотів відстояти цю ідею, то кричав би не тут, а серед шизіків про те, що вони зробили дещо дивне. Теза хороша. Ми тебе на це благословляємо.
⋮⋮⋮
No.
9425
>>9398> форсити брехню про амоногавуЛол. Але ж кожен пункт про крадіжку зрадогави з дарматики має підтвердження та нотаріально завірені скріни.
>>9403> Заробляє гроші, його моральний вибір> Як і чийсь моральний вибір створити свою тусовочку.Яка хороше ототоження різних понять, лол.
Останнім часом на кропивачі активізувалася шиза яка сре курку. І мені це все страшно нагадує те, як зелібоби обсирають зараз папірєднікав, рівень аргументації такий самий.
⋮⋮⋮
No.
9426
Але я досі не відстрілюю кому яке діло до курки-хуюрки є. Минув рік, міцу реструктуризувалося, і загалом з того що кажуть мої знайомі з куєва - їм більш ніж норм, дехто навіть каже, що тепер краще. В зрадогави теж було купа часу аби щось зробити, але якщо на кропиву таки набігає захисникодесант звідти, то видно не дуже в них вийшло.
Хоча цілком може бути, що то диродебіл сере. І тут питання, він з крадогави, чи просто як завжди обсирає все, що пов'язане з кропивою.
⋮⋮⋮
No.
9427
А з приводу анімешних мемів, то тут вже неодноразово писали, що до міцу той канал стосунку не має жодного. Ба більше, якщо приплітати до нього міцу, то можна приплести і кропивач, бо анімешні бесіди з мемів РАПТОВО називаються кропивою, і мали в описі посилання на кропивач.
Доки міцурукам і коропиванам похуй на курку, хейтерки і оманозрадники водночас роблять з курки порошенка месію і обсирають його.
⋮⋮⋮
No.
9428
>>9425> Але ж кожен пункт про крадіжку зрадогави з дарматики має підтвердження та нотаріально завірені скріни.Більш того. Суть в тому, що вони якраз усе пояснили самі, а не в тому,тщо у них ніхто не питав пояснення. Як оп у курки.
⋮⋮⋮
No.
9429
>>9426> як завжди обсирає все, що пов'язане з кропивоюЗіс
⋮⋮⋮
No.
9433
лїл куркофаги та куркохейтери довбойоби
⋮⋮⋮
No.
9434
>>9433Добре, що тут немає куркофагів. Та і куркохейтерам, я думаю, теж посерти на курку. Але ж треба тематичний шантаж застосувати.
⋮⋮⋮
No.
9435
>>9426Навряд чи то звідти, поглядую у їхні чати - їм до прУтня оця вся прутнЯ.
⋮⋮⋮
No.
9436
>>9435Пише очевидний телеграмник, якого навіть банили. Може є закриті чати. Більш того, є купа приватних чатів.
⋮⋮⋮
No.
9439
>>9437>>9438Чим тобі яромира завинила, довбойобе?
⋮⋮⋮
No.
9440
>>9437> Я не впевнений в цьому. В тредах, які я прочитав цього не булоЯкраз це і було в треді про дискримінацію благодійності, де твою політоту випиляли. Всі з 'годні, що ніхто не ідеальний. Крім оманогави. Це лише одна з причин, чому вони тут не в пошані. Як ти можеш підтримувати цю констатацію і одночасно форсити ог? Вибери щось одне.
⋮⋮⋮
No.
9441
Тож якщо ти згоден з нами і куркою в тому, що ніхто не ідеальний, то чому ти хейтиш корча і форсиш ог? Корч не ідальний, так. Але він має право на визнання його хороших вчинків. Так? Чи ні?
⋮⋮⋮
No.
9442
А може замість дрочки на аманогаву тут, напишете комусь із них в тг-конфі, або в пп? Вас же стопроц половина там сидить, може покажете їм де раки зимують? Чи ви очкушники, тільки анонімно можете правду відстоювати? Бо тупі форси заїбали
⋮⋮⋮
No.
9444
OP
>>9427Як канал може не мати стосунку, коли сторінка Міцурукі копіює меми в АМ з тг, а на самих мемах у АМ у тг стоїть вотермарка Київського клубу? Відповідно, якщо вотермарки такі є, то й руснява реклама – теж проблема Київського клубу, хіба ні?
⋮⋮⋮
No.
9445
>>9442> в тг-конфі, або в ппТи конфоблядок? На Кропиві таких не люблять
⋮⋮⋮
No.
9446
>>9444Може меми НАЛЕЖАТЬ ТИМ, ХТО ПІШОВ?
а взагалі ти зараз форсиш нам одне, що не є істинним, щоб на базі цього вже профорсити інше. Це завідомо програшно. Випадкова руснява реклама в мемах - не проблема клубу. Навіть випадкова руснява реклама в київському клубі - це не проблема, якщо вони і самі кажуть, що то хуйня якась.
⋮⋮⋮
No.
9448
>>9444Ти якийсь школяр, може навіть анімешник. Ти приніс як кажуть "утку". Замість цього (якщо ти хотів профорсити саме курку, а ти хотів, судячи з кількості його імені в треді), треба було зразу ж зв'язуватися з Куркою і питати у нього. І ловити його реакцію. Тоді б це було щось. І навіть тоді це б не мало жодного впливу на тему з оманогівном.
>>9447Я би не хотів, щоб зі мною поводилися так як ог зі своїми реальними засновниками та меценатами. Інші теж. От і все. А ти все ще вигороджуєш одних і не визнаєш інших. Просто бо тобі так зручніше. Добре.
⋮⋮⋮
No.
9449
>>9447Бажаю тобі, щоб з тобою всі навколо поводилися за ог-філософією. Намасте.
⋮⋮⋮
No.
9453
>>9452Фако Міцуруко на протязі всієї манги мрійливо вирішує, яким способом буде мстити Шітомано. Починаючи від смертельного лоскотання п'яток до жорстоких методів племені Ірокезів, Фако Міцуруко вже більше року ніяк не може вирішити. Чим же це все закінчиться? Яку помсту вибере Фако Міцу, аби нарешті Шітомана припинив привласнювати громадські організації?
Читайте мангу "Копромрії" від найпопулярнішого мангаки Кур Ко Хуя і дізнайтеся всю правду та проблеми
кожної сучасної людини.
Ненавиджу-аніме-кум
⋮⋮⋮
No.
9456
Міцурукі стронк
⋮⋮⋮
No.
9457
Виграв з треду. Це ж терба бути таким упоротим, щоб лише підсовувати публіці додаткові пруфи власної неспроможності.
>>9449 гарно сказав, підтримую. Хто підтримує, хай і живе за цими законами. Хай його внески кудись стирають з історії, хай його прокидують і віджимають його майно, знецінюючи його роль, бо якась дрібниця не подобається д'Артаньянчикам. Приєднуюся до побажань.
Для всіх інших, хто одного дня опинитися в такій ситуації не хоче, жодних питань і не виникає.
Дуже шкода Н -і -чан. Він просто природжений бути в негативістичній пастці доки не лишиться єдиним сайтом свого роду. Там завжди будуть збиратися ті, кому не комфортно в первісній анонімній спільноті через власні бздики (поки всі інші борди мають +- адекватне адміністрування нормальним анонам туди іти немає сенсу). Наприклад унікум, який вже в 100ий раз постить абсолютно те саме про неіснуючі речі і скаржиться, що тут його не розуміють.
Але дивно те, що вже підмітив анон: загалом у гейтерів (крім дирчика, звісно) проглядаються нормальні цінності, але чомусь вони прив'язають їх до захисту ОГ, що викликає розрив шаблона у людей, які вміють читати. Я про "ніхто не ідеальний" і те як гейтер з цим обісрався. Тобі з цим саме в ОГ треба йти і їм це пояснювати. І тільки після того, як вони все скасують і визнають, що всралися, можна приходити сюди і починати "а є інші...". Тим не менш, хочу вам подякувати від імені нашого товариства. Ви даєте виключний матеріал для аналізу і показуєте нам прогалини в питаннях і наявних поясненнях. Дякую.
Щодо згаданого шантажу - цього терміну вже достатньо, він сам має на увазі "якщо зробиш Х, то створю тобі незручності". Додавати нічого не треба.
І після того як виявилося, що з базовими цінностями згодні кропивачери, згоден курка і навіть Аллах і здавалося б треба припиняти цирк, гейтери фруструють, бо була мета. А досягнено її не було. Бо мета лажова за визначенням. Навідміну від Курки, з яким навіть не зв'язалися, ОГ-речники визнали все самі. Вони щиро переконані в тому, що все, що вони зробили - це нормально. І їм підсосує народ. І я вірю, що переконані. Я вірю і тобі, гейтере, що ти щиро переконаний у тому, що вони просто "створили свою тусовочку". Адже бидло у нас часто не розрізняє "віджали" та "створили" чи переписування історії сраліними і катеринами, бо ставить в гору всього силу і поточну кон'юнктуру і кому лизати, а не суть проблеми. В результаті отримуємо олігархат, бо вони ж просто створили тусовочку, а ви їх чмирите, бо заздрите, а самі металу/електроенергії не виробляєте, нікчеми. Врешті, анон каже правду. Я не хочу, щоб зі мною так поводилися. А тому і важливі ті цінності, про які давно і багато написано.
Сама позиція щодо них - це вже як лакмусовий папірець. Відразу видно, чи можна на з людиною вести справи чи вступати в дружні стосунки. Хай всі йолови відразу приєднуються до вас, гейтери. Щоб зразу було зрозуміло хто є хто.
⋮⋮⋮
No.
9458
>>9457Хороша аналітика. Дякую, аноне.
⋮⋮⋮
No.
9459
>>9456Історично - так. Нинішній київський - ніхуя. Але чи потрібно це?
⋮⋮⋮
No.
9460
>>9457Ти маєш слушні думки серед купи хибних, але вони не підходять для данного випадку. Нажаль я не можу продовжувати дискусію тут бо мої пости труть. Блядино-жирач вчергове показує себе не як майданчик для вільних обговорень, а трибуна для генеральної лінії партії. Втім, нічого дивного.
⋮⋮⋮
No.
9461
>>9459Та я жартую
Стронк він був лиш три роки
Решту часу - гівно і ганьба
⋮⋮⋮
No.
9465
>>9460Ти заїбав. Одна втіха - у тебе вже нема нічого нового і за тебе не шкода взагалі. Якщо інші гейтери ще підсовують нові повороти, які можна описати і з яких можна пофіксити власні недоліки і поставити собі незручні питання, то у твоїх постах немає нічого такого. Ти - порожнє місце. Іди звідси.
⋮⋮⋮
No.
9466
А ви не думали вирішити проблеми мирним, провіреним часом мордобиттям?
Рагуль в треді
⋮⋮⋮
No.
9467
>>9465Шалено двоїню. Цей понос читати - сил немає. Ці ітеровані жирні аргументи (протухлі і давно заперечені) ми вже проходили з недойобом. А ще маніпуляції з тематичним шантажем.
⋮⋮⋮
No.
9468
>>9461Бо був громадською організацією, а не тупо клепав мультики?
⋮⋮⋮
No.
9469
Розкажу історію про Василя Залупко.
Жив давно-давненько в Зінькові звичайний парубок Василь Залупко. Жив як всі: хата-мазанка, скотини багато, дружина гарна та троє діточок. Всього було вдосталь: мир та злагода.
І ось одного разу вирішив він податися на навчання до найзнаменітішого корчмара на всю Полтаву на навчання, щоб відкрити корчму вже в Зінькові. Корчмар Дуподер з радістю прийняв Залупку до себе: разом і попрацювати веселіше і знання є, кому передати, бо Дуподеру вже сотий раз виповнилося 18 і починалися снитися фалоімітатори в руках чортів по ночам. Та не до смерті снилися Дуподеру ділдаки. Прокинувся він одного разу вранці і бачить - більше половини корчми було винесено і зникло в невідомому напрямку, а на столі була візитівка записка: "Ти, старий, нічо не подумай. Я на врємя позичив, а патом аддам, не сси. Вася".
Ой, як тоді розізлився Дуподер. Розповів полтавчанам, а ті, в свою чергу, вже коней вирішили заправити і поїхати до Василя. Але Дуподер був добрий і дістав із погрібу тисячу... ні, ТРИ ТИСЯЧІ ЛІТРІВ САМОГОНКИ, бо якщо згорів сарай, то гори вже й хата.
Так пройшов час і Василь відкрив найкращу корчму на весь Зіньків. Половину вкраденого у Дуподера було зіпсовано, а іншу половину вкраденого - вкрадено. Так і не зміг віддати Василь Дуподеру нічого, хоч іноді й хотів.
Але коли полтавську область заполонили комуністи, то смоктанули всі! Тому панове: не сріться між собою зайвий раз! Сіли по коням, відпиздили один одного і помирилися, блядь, а не товкти минулорічний шоколад із рота в рот!
⋮⋮⋮
No.
9470
>>9469Оце правильно. Але де про пиздойоба?
⋮⋮⋮
No.
9471
>>9467> жирні аргументи (протухлі і давно заперечені) гарно підмітив
⋮⋮⋮
No.
9472
>>9465> інші гейтери> хейт І де я хейчу? Якщо тобі не подобаються пости і проблематика, яку я описую настільки що в тебе починає палати наступним чином :
> Ти - порожнє місце. Іди звідси.> тебе не шкода взагалі То в тебе просто скоріше просто емоційна неприязнь до мене, можливо ти ж-м-дебіл, це все б пояснювало між іншим.
⋮⋮⋮
No.
9474
>>9472На жаль, ти дійсно не несеш на кропивач нічого, крім пердіжа з пелюстками поносу. Подібні речі ми вже на убк проходили з недойобом. Ми знаємо, що це шлях в нікуди. А точніше:
- увіковічнення об'єкту недохейту;
- скочення простору, де недохейт відбувається.
Тому ця дорога більше не цікава і просте витирання твоїх постів - це добре. Хрча загалом я такі дії не підтримую. Інші зайшлі оманофорсери хай поки лишаються. У них хоча б платівка не зациклена і вони посприяють розвитку розуміння оманопроблеми і зашиванню прогалин в Корпусі Оманогавусі.
⋮⋮⋮
No.
9475
>>9474>дійсно не несеш на кропивач нічогоЗвідки інфа?
>пердіжа з пелюстками поносу Емоційна неприязнь до мене, можливо ти ж-м-дебіл, це все б пояснювало між іншим. Вже писала, повторюся.
>просте витирання твоїх постів - це добре Ти дуже далекий від "Я можу бути незгодним з Вашою думкою, але я віддам життя за Ваше право висловити її". Втім крпблдч і вільне спілкування, мабуть тільки в ідеальному світі.
⋮⋮⋮
No.
9477
>>9475> писалаTits or gtfo
повз
⋮⋮⋮
No.
9478
>>9470Пиздойоб - не актуальний тренд вже.
⋮⋮⋮
No.
9480
>>9479Хоч якась була б користь.
⋮⋮⋮
No.
9481
>>9480З такими комплексами дирчику, думаю, є, що показати.
Заздрість до жіночої статі та до яромирочки персонально; постійно ставить себе в жіночій особі; часті прояви психічного розладу та симуляція ПМС; дроче впн, бо панічно боїться деанону (ніби цей підар комусь потрібен); постійне прагнення звернути на себе увагу. Це все натякає на те, що УРЖ дирчик - жирний довбойоб з прищавим їбальником, якому ніхто не дає і ніколи не дасть. Ясно просліджуються статеві розлади, які дирчик більш за все компенсує суванням всіляких предметів у свою сраку, бо хуй не стоїть і треба робити масаж простати.
Цицьки то в нього є, але дрочити на чоловічі цицьки - це клініка. Також дируну не вигідно їх світити, бо тоді його "я вже писала" і "я вже смоктала" втрачають весь сенс.
Коротко: дирчик -
жирний уїбень із психічними розладами.
⋮⋮⋮
No.
9482
>>9481Що ти ще знаєш про дирчика?
⋮⋮⋮
No.
9483
>>9481> дроче впн, бо панічно боїться деанонуТут простіше, решта його ір забанена.
⋮⋮⋮
No.
9486
>>9485З чкого міста його оригінальні ір?
⋮⋮⋮
No.
9489
>>9481Пиздець ти хвора істота
Це що ж в голові треба мати, що таке написати
⋮⋮⋮
No.
9490
>>9489Перепрошую, дозвольте себе зарекомендувати, добре?
Професор Гастрит Ь.И. Працюю на кафедрі прикладної психології у місті Зіньків при Зіньківському Трунобудівельному Інституті прибиральником вже більше сорока років. Автор багатьох статей, які публікувались у популярно-наукових журналах, наприклад, тут
https://drama.kropyva.ch/%D0%94%D0%B8%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%BA
⋮⋮⋮
No.
9491
>>9489Все правильно написав він
⋮⋮⋮
No.
9493
>>9492Завітайте до нас в ЗТБІ.
Там всі так роблядь.
Професор Гастрит Ь.И. Прибиральник кафедри прикладної психології у місті Зіньків при Зіньківському Трунобудівельному Інституті
⋮⋮⋮
No.
9495
Треба буде студентам дати на детальний аналіз цю та ще 5-6 ниток. Якщо розібрати "Куркізм" в деталях, то відкриття потягне на Шнобелівську, як мінімум.
⋮⋮⋮
No.
9496
>>9495Куркізм - онтологічні питання українського хуячизму.
⋮⋮⋮
No.
9497
>>9495"Ефект Аалямба" та його вплив на УБК в 2010-2021 роках. Кандидатська дисертація Олега Петровича. Науковий керівник: проф. Йван Пиздойобенко. Кафедра прикладної українізації.
⋮⋮⋮
No.
9498
>>9496>>9497Тоді вибачте, шановні колеги.
⋮⋮⋮
No.
9499
>>9497> Ефект АалямбаЯкщо когось наполегливо хейтити ціле десятиліття то він стає відомим, люди цікавляться і, не маючи особистої неприязні хуйтера, дають оцінку за історичним ідейним наповненням. Таким чином в сучасному світі лише сама особа може зіпсувати свою репутацію в довгостроковій перспективі. Навіть якщо когось закидати лайном постійно і наполегливо, а він робитиме щось хороше з гарним посилом, то врешті для людей головним стане останнє. З іншого боку, якщо нападати на громадські цінності чи робити злочини і при цьому тебе довгий час підфоршуватимуть різні дирчики, то після їх відходу/смерті ці вихваляння нікого не цікавитимуть.
⋮⋮⋮
No.
9500
Курка підарас,
Дирявий гандон,
Клуб твій хуїта,
Аніме - гавно!
⋮⋮⋮
No.
16441
>>9345> Курка вбісравсятрансгендерна курка чи шо?
⋮⋮⋮
No.
16442
>>16441Гугли - курка аалямб
⋮⋮⋮
No.
16465
Піздец який цікавий тред!
⋮⋮⋮
No.
16471
>>16465Ну от куди ти лізеш, га?
⋮⋮⋮
No.
16490
>>16473Пішов нахуй, ШІ-далбайоб, втопитись тобі в поносі