[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1607098704.284192-.png ( 21.37 KB , 542x335 )

⋮⋮⋮   No. 8440

https://drama.kropyva.ch/%D0%A4%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%B7%D0%B5

Знаходимо інформацію про сабжа і допилюємо статтю разом

⋮⋮⋮   No. 8442

Пропоную також вирахувати тих, хто так жваво сере на огидного курку за рекламу настільних ігор і кого так турбують пости в анімешних мемах, педорки, відбілення репутації оманогівна та інша висосана з носа хуйня. Це ж одна людина, правда?

⋮⋮⋮   No. 8443

>>8440
Для обговорення пропиватики існує https://kropyva.ch/k/

⋮⋮⋮   No. 8444

>>8442
А також того, хто вішає ярлики аманойобів на тих, хто справедливо критикував міцурукі.

⋮⋮⋮   No. 8445

>>8443
То не обговорення кропиватики, вважай, що це виїзна експедиція

⋮⋮⋮   No. 8446

>>8444
Аманойоба порвало!

⋮⋮⋮   No. 8447

>>8446
> порвало!
Ясненько.

⋮⋮⋮   No. 8449

>>8447
> ґрінтекст
Ясненько!

⋮⋮⋮   No. 8450

>>8449
< вважає цитування ґрінтекстом
Ясненько!

⋮⋮⋮   No. 8451

>>8450
Аманойоб обісрався з розміткою, нічого нового

⋮⋮⋮   No. 8452

>>8451
> Аманойоб обісрався з розміткою, нічого нового
> Аманойоб
Тут довбойоб ніц не чув про розмітку на форчані чи кольчані і називає опонентів аманойобами, несіть нового.

⋮⋮⋮   No. 8453

>>8444
>хто досить тупо і помітно срав на курку і його сторінку, видаючи це за критику міцурукі, яка виправдовує оманогаву
можеш не дякувати

⋮⋮⋮   No. 8454

>>8452
Аманойоб апелює до інших іміджборд, хоча очевидно, що до Кропиви він сидів хіба що на харкачі

⋮⋮⋮   No. 8455

>>8453
А тут і нема за що дякувати, замінив на хуїту якусь.
> яка виправдовує оманогаву
Лол, чим?

⋮⋮⋮   No. 8456

>>8454
Спілкування в третій особі - ознака невихованості.

⋮⋮⋮   No. 8457

>>8456
Аманойоб апелює до правил ввічливості, очевидно, що по темі сказати йому нічого

⋮⋮⋮   No. 8459

>>8455
> хуїту якусь
this. Я теж так вважаю, тому й іронізую.

>Лол, чим?
this. Те саме.

⋮⋮⋮   No. 8460

>>8457
Спілкування в третій особі - ознака невихованості.

⋮⋮⋮   No. 8479

Я його дівчина.
Жили з ним півроку, тиждень тому я помітила в його мобільному вкладку з цим чатом. Поки він був у туалеті прочитала про аманогаву. Він ніколи цього не казав. Я спитала про міцурукі, коли він вийшов. Він занервував, почав казати щось невпопад а потім вигнав.
Сказав, щоб я забиралася з хати і ніколи про це не згадувала.

⋮⋮⋮   No. 8481

>>8479
І як його звати?

⋮⋮⋮   No. 8486

>>8442

Я теж над цим лолірував. Його "курка не святий" це відкриття рівня "а у мами там дірочка замість палички". Очевидно, що він не звідси і не розуміє контексту. Курку цінують не за те, що він святий (навіть святі - не були святими сік!). А за те, що він авантюрист. Його пригоди. То він автостопами їздить. То купу мов вивчив. То створив всеукраїнську організацію. То організував у столиці притон анімешного няшкання. То народив чергову спілку хуячів. То книги видає. То канал з мемами створив. То борду створив, то лурку, то міністерство. Колись про нього пригодницько-романтичні поеми писатимуть. Слава!

⋮⋮⋮   No. 8487

>>8481
Він казав називати його братиком.

⋮⋮⋮   No. 8489

>>8487
І де він живе?

⋮⋮⋮   No. 8503

>>8442
Кек, що за вождизм в голові? Яка одна людина? Та зайдіть в уфд чат, у якому омоногавців навіть нема і спитайте, що вони про курку думають, почитаєте, як вони з нього гекають

⋮⋮⋮   No. 8504

File: 1607255809.226792-.png ( 643.71 KB , 1080x2340 )

File: 1607255809.226792-2.png ( 609.23 KB , 1080x2340 )

File: 1607255809.226792-3.png ( 597.12 KB , 1080x2340 )

>>8503
Ось ваша "одна людина"

⋮⋮⋮   No. 8505

>>8503
Тепер аманозлодії будуть виставляти вдячність Курці за культ особи. Зрозуміло!

⋮⋮⋮   No. 8506

>>8505
>уфд чат
>аманозлодії
Хоч уфд ще ті додіки, проте таврувати кого попало аманозлодіями по деганськи.

⋮⋮⋮   No. 8507

>>8506
Про УФД писали на Кропиві ще до всіх цих розбірок з Куркою, що вони знатні хуячі, тому не дивно, що тягнуться до своїх

⋮⋮⋮   No. 8508

>>8507
І все ж вони складають і роблять фандом. Якби їх не було, то не було б аніме українською, тільки анімки курки. Та й взагалі якось двоєдумно виходить: курка торгує рос гвінтом - "він не святий", а ці люди роками витрачають своє життя на аніме українською - ууу, хуячі. Хоча й вони теж подорожували японіями і писемності навіть вигадували, як Анті. Але от вони хуячі, а курка - не святий молодець. Лицемірненько

⋮⋮⋮   No. 8509

>>8508
> вони теж подорожували японіями
Серйозно?

⋮⋮⋮   No. 8510

>>8509
Серйозно. Вояка Швейк бував у Японії, ще колись інтерв'ю давав Артимко. Теж мало не автостопом. І, здається, ще до курки. Просто їздив для себе і не хизувався цим

⋮⋮⋮   No. 8511

>>8507
Але це не значить, що до них можна ліпити які попало ярлики.

⋮⋮⋮   No. 8512

>>8510
Гм, цікаво.

⋮⋮⋮   No. 8514

>>8510
> Вояка Швейк бував у Японії
Та хай хоч в еспанію зліта, це не зробить з його сабу не гівно.

⋮⋮⋮   No. 8515

>>8508
> роками витрачають своє життя на аніме
роками хуякають гівно, надрочують собі ввв, і не сприймають жодної критики. А таких в тому фандабчаті більшість, в нас як було 3.5 норм команди локалізації, так і лишилося.
> вони хуячі, а курка - не святий молодець
в нас завелася якась дика аманоблядь, яка тіки й робить що сере на курку. Перевір штанці, може там насрано і курчиним духом пахне?

⋮⋮⋮   No. 8516

При чому такий спалах куркохейту почався несподівано після того, як аманопокидьки спиздили собі сторінки міцурукі. А тепер он рік минув, ілюзій з приводу негівняності аманогівна не лишилося навіть в аманогівна, і починається хейт курки, який рік як ні на що не впливає. Як зелібоби, їй-бо. Ваш кінець епохи курки настав рік тому, і за цей час ви нагенерували лише пройоби, змиріться і здохніть нахуй, підараси.

⋮⋮⋮   No. 8518

>>8514
А про саб мова і не йшла, мова йшла про японію.

⋮⋮⋮   No. 8519

>>8516
> спалах куркохейту почався несподівано після того, як аманопокидьки спиздили собі сторінки міцурукі
> тепер он рік минув, ілюзій з приводу негівняності аманогівна не лишилося навіть в аманогівна, і починається хейт курки, який рік як ні на що не впливає
Тут суперечність

⋮⋮⋮   No. 8520

>>8515
> роками хуякають гівно, надрочують собі ввв, і не сприймають жодної критики.
ти щойно описав весь фандаб українською, лол.

⋮⋮⋮   No. 8522

>>8515
> в нас завелася якась дика аманоблядь
> мова про укрфандабчат
Ясненько.

⋮⋮⋮   No. 8523

>>8520
Така у нас розбудова УБК фандабу. Працюємо з тим, що є.

⋮⋮⋮   No. 8525

>>8516
Кек, почалося все не з куркохейту, а того, що хтось з амону прийшов і вам ту розлогу відповідь розписав у відповідь на тутешні лайки. А ви тепер і досі горите між собою. Зробили бля цілий сайт щоденником своєї помсти, уже й читати нецікаво.
Ще й обсирають усіх. Уфд їм не такий, амана їм не така, усе їм не таке. Якщо всюди смердить лайном, може, це ти сам всрався?

⋮⋮⋮   No. 8526

>>8525
А найцікавіше, що в той раз, коли він прямо написав, що від амани, то прямо написав, що не хейтить курку, а вдячний йому, але далі не склалося

⋮⋮⋮   No. 8527

>>8525
> хтось з амону прийшов і вам ту розлогу відповідь розписав у відповідь на тутешні лайки
По-перше з чого ти взяв, що той висер це для нас манна небесна? Після його прочитання у всіх виник фейспалм, бо там ідеться про зовсім безсовісну невдячність і кидалово тих, хто допомагав. А ще якісь обсирання колишніх партнерів і засновників за те, що вони більше не подобаються. Це були найгірші виправдання з часів Клінтона.

Весь твій пост кумедний. Люди говорять про підлість і неподобство і те, що з цим щось треба робити. Поо Врадіївку і Гандзюк теж треба мовчати, бо бидлецям те читати не цікаво? Якщо всрались, то всрались. На всю Україну всрались. Крим теж належить ти, хто пішов. А бендери - суперечливі і нецікаво їх читати.

>>8526
Дурню, я теж у тебе хату вкраду, коли ти мені даси там пожити. Напишу, що вдячний, але не склалося якось.

А ще я не розумію, схуялі ці пости так швидко опинилися на Драматиці. Ще й обрамлюють всю дошку кропивача. Відколи драматика форсить неадекватні висери і хто така Миска?

⋮⋮⋮   No. 8528

>>8527
> Відколи драматика форсить неадекватні висери
Ну я не знаю, вчора теж якись хуйод висрав хуїту там ж, і її лишили

⋮⋮⋮   No. 8529

>>8528
То відредач. Хуятики давненько вже тягнуть будь-яку цитату з кропивача на драму.

⋮⋮⋮   No. 8530

>>8529
Завжди тягали.

⋮⋮⋮   No. 8531

Почніть вже писати щось цікаве!
мимофрунз-хуюнз

⋮⋮⋮   No. 8532

>>8531
Посцяв тобі на їбало

⋮⋮⋮   No. 8533

>>8479
Тобі оце по приколу таку хуйню виригувати?
Це ж блядь навіть не смішно((

⋮⋮⋮   No. 8534

>>8504

Ні для кого не секрет, що з курки всі ржуть. Бо за гучними заявами великий пшик.

⋮⋮⋮   No. 8535

>>8442
Давай. Як це зробити?

⋮⋮⋮   No. 8536

>>8530
А то як ще нащадки будуть знати яку хуїту писали діди.

⋮⋮⋮   No. 8537

>>8527
Бля, я просто зайшов почитати з анімемів, що тут строчать, побачив аманогаву, побачив вас, міцурукі... І бля, ви такі всраті. Сюди посилання з лайномемів, я від них уже навіть відписався,у міцурукі – останній пост 15 листопада з якимось лайновідео, яке зробив собі рандом, а бабло просить за це собі курка.

І це в мене зайняло хвилин 20 часу фактчетінгу. Я за світоглядом ніцшеанець, визнаю право сильного. І бля, ви з цим правом сильного обісралися. Вони потужні, вони перекладають купу аніме, зокрема й топові, ігри, регулярно постять у фб, і це цікаво читати, а ви тільки сидите тут і пиздите, які ви круті, а які всі хероові. ВИ – гній йобаний, недолюдки. Правильно зробили, що спиздили – ви все одно б обісралися те все тримати на рівні. Я б і сам спиздив.

І ти себе, лайно собаче, з Гандзюк не порівнюй. Ти просто рандомне гівно в анонімному чатику, яке ніхера не робить (як, власне, і я, але я себе хоч гівном визнаю), а тільки дохера пиздить, ще й під боком у якогось серуна Лизогуба, який російським мерчем торгує, а за претензії ще й людей банить, з людиною, яка віддала своє життя за Україну й померла від того, що не ЇЇ (як вас, молодчиків) тримали за умовні яйця – а ВОНА всіх у херсонській області за яйця тримала. Заради України.
Ви ж можете тільки пиздіти, і не заради України, а заради курки-сраного-лизогуба, якого ще й бля, виправдобуваєте.

Словом, полізу назад у рос меми й блогерів, бо вони хоч не такі уйобіщні, як ви тут усі. Хіба аманогаву почитуватиму, бо інколи рецензії годні бувають. Загнивайте на здоров'я

⋮⋮⋮   No. 8538

йобані якобінці всрали кропивач

⋮⋮⋮   No. 8539

>>8537
> вони хоч не такі уйобіщні
рос гівно найбільш уйобищне з усього сущого.

⋮⋮⋮   No. 8540

>>8537
Я ж у продовження: і ви, блядь, такі жалюгідні, що навіть цю нитку засрали лайном. Ви блядь навіть про хуюнза нещасного знаєте менше, ніж я, хоч я бля про нього інфу шукав усього хвилин 20 на їхніх фейсбучиках. А ви бля, на дві його цитатки кілька ниток дрочите

⋮⋮⋮   No. 8542

>>8539
Та пішов ти нахер, скільки там сиджу, таких плаксивих тюхтіїв гандонів, як ви, не бачив

⋮⋮⋮   No. 8544

>>8542
сам іди нахир, маючи під боком англомовний контент нормальної якості, ти і далі жереш кацапське гниле гімно.

⋮⋮⋮   No. 8545

>>8544
Яка блядь різниця, якщо не українською? Що ті, що ті виїбуть нас якщо захочуть просто тому що можуть, бо нашою країною правлять такі дристуни, як ти, чмо йобане. Я таких серунів пижджу як сидорових кіз, щоб блядь поводилися, як жопа й не пизділи якщо руки короткі. Знайшов блядь альтернативу – йобаних расистів-підарасів, які як не людей палять, то їбуться в сраки. І меми в них такі ж, як і всюди. Будеш ти мене ще блядь повчати

⋮⋮⋮   No. 8546

>>8544
Де ти живеш, сука?

⋮⋮⋮   No. 8547

>>8546
Вінниця

⋮⋮⋮   No. 8548

>>8547
Хуїнниця. Був там раз. Я спеціально приїду тебе пиздити, щоб знав сука як вчити. Там блядь міст є над Бугом коло фонтану. Під фонтаном буду тебе хуярити. Щоб сука 12 у 17.00 був там як штик, спеціально приїду

⋮⋮⋮   No. 8549

>>8545
велика блядь різниця. порівнює він тут, підар йобаний, цивілізованих західних людей, які нам гроші й зброю дають, з козойобами болотними, які тільки і хочуть чоловіків наших вирізати, а жінок виїбати. якщо для тебе блядь кацапи, які катують твоїх батьків, їбуть твою дружину і палять твоїх дітей краще за амерів, які десь там далеко їбуться в сраки, то вбийся, не для таких як ти ми захищали Україну.

⋮⋮⋮   No. 8550

>>8549
Не ти, гандон йобаний, захищав. Вони їбати тебе прийдуть так само, коли час прийде

⋮⋮⋮   No. 8551

>>8550
> Не ти, гандон йобаний, захищав.
тобі звідки знати, підоре кацапський? ти під час мобілізацій під ліжком ховався від воєнкомів, довідки виробляв.
> Вони їбати тебе прийдуть так само, коли час прийде
от тільки я багато з них підсмажу, гандоне ти їбучий, перед своєю смертю, в той час, як ти тільки благатимеш шоб сунули глибше.

⋮⋮⋮   No. 8552

Гроші й зброю дають блядь. А ви блядь як кози покірні берете. Казав же корч, що ми бля недолюдки без честі і осоромилися і правду казав. Тебе блядь вигодовують на вибій, а ти ще й мекаєш сука покірно. Тому блядь і тюхтій серливий. Я пиздитиму тебе зі смаком

⋮⋮⋮   No. 8553

>>8552
> Гроші й зброю дають блядь. А ви блядь як кози покірні берете.
халяву він не любить блядь. хуїсос кацапський блядь. шмарійоб їбучий. сере блядь руками обкончаними своїми.

⋮⋮⋮   No. 8554

>>8553
Та йди ти нахуй, чекай сука 12 числа. шмарія я не дивлюся, тільки опозиціонерів і меми, бо їх не так рагульно перекладають, як ви. А послухаєш, то вам тут блядь і самим усе не таке. Ти блядь сам усе українське ненавидиш, а на мене ще й пиздиш, тобі ж сука теж усі не такі. От тіки я чесний з собою і кажу, що їх дивлюся, а ти тільки пиздиш. Але скоро перестанеш, бо будеш сука боятися, побачиш, що таке Сила і що таке слабкість

⋮⋮⋮   No. 8555

>>8554
> Ти блядь сам усе українське ненавидиш
хуя собі проєкції в довбойоба

⋮⋮⋮   No. 8556

>>8546
Рівне

⋮⋮⋮   No. 8557

>>8555
Хуєкції блядь дохера грамотний? Хто вище усіх діячів хуячами називав? Ти опездал такий самий як і я, тому не пизди, поки можеш, май честь сука

⋮⋮⋮   No. 8558

>>8557
> Хто вище усіх діячів хуячами називав?
леґія блядь, думаєш дохуя розумний шо догадався все сперти на мене?

⋮⋮⋮   No. 8559

>>8556
А ти блядь будеш наступний. Я прийду сюди через тиждень кину фотку того дегана з битим їбалом і тоді до тебе поїду. Якщо не засциш то битиму з Повагою бо в тобі вже хоч щось буде від людини а не пиздюка

⋮⋮⋮   No. 8560

>>8558
А ти так не думаєш хіба? Ви тут блядь усі однакові гандони

⋮⋮⋮   No. 8561

>>8560
ти блядь пішов на борду блядь не розуміючи блядь її блядь суті. тут блядь всі блядь анонімні і нема блядь поділу на блядь окремі особи блядь. винятком блядь є тільки блядь адмін блядь.

⋮⋮⋮   No. 8562

>>8561
Я про те, що ви тут суки всі в унісон співаєте і вас треба вчити якщо вас Батько не вчив елементарної Поваги до сили. Одному даси пизди і розбіжитеся бо ви є суть сцикуни городні

⋮⋮⋮   No. 8563

>>8546
Нововолинськ

⋮⋮⋮   No. 8564

>>8562
ти хоч щось зміг зробити без мамкиної цицьки?

⋮⋮⋮   No. 8565

>>8564
От суки через тиждень і побачите хто зміг що а хто не зміг. Сказали блядь співаки в курятнику. Все, даю пизди першому кидаю фото і шукаю другого. Потім буде третя сука якщо після першого не розбіжитеся. А я поки пішов їбати свою суку, вам до такого як до неба рачки. Чекайте, гандони

⋮⋮⋮   No. 8566

>>8565
мрійник блядь знайшовся. хуйню всяку пише а потім стрілки блядь призначає. хуїло блядь.

⋮⋮⋮   No. 8567

>>8533
Дійсно, а цей увесь йобаний тред — це смішно, звісно.

⋮⋮⋮   No. 8568

>>8567
Смішно. Навіть дуже. Цих ниток вже мільярд. А тема одна й та ж: аманоґава і фрунз, якому навіть нитку персональну відкрили. Недарма у цих недомірків все спиздили.

⋮⋮⋮   No. 8569

Фрунз — це вже міфічна фігура в цій борді.

⋮⋮⋮   No. 8570

Їбав фрунза, ставте питання.

⋮⋮⋮   No. 8571

>>8570
В рот себе поїби, хуйло заригане. Заїбало уже цю хуйню читати.

⋮⋮⋮   No. 8572

>>8571
Як професійному ротойобу, майстру їбання зрадливих підарасів, мені так робити не личить.

⋮⋮⋮   No. 8573

File: 1607324899.242987-.jpg ( 63.93 KB , 500x500 )

File: 1607324899.242987-2.png ( 278.53 KB , 510x359 )

Тримайте меми, сосони. А про Драматику я теж не зрозумів - чому пост підораса там опинився через 10 хвилин без змін і в топовій позиції? Це характризує думки нашої спільноти? Ні. Хоч щось з того має сенс? Ні.

Наш зальотний ніцшеанець - типова зелень. Какая разніца как називається, аби шлуночок наповнити. Ми ж це гівно не цитуємо і думки їхні такі ж хуйові.

⋮⋮⋮   No. 8574

File: 1607325279.081119-.jpg ( 32.85 KB , 340x252 )

З того як зріс рівень агресії можна зробити висновки, що від дій ОПа припекло так припекло. Репутацію воно правити намагається руками своїми обкончаними.

⋮⋮⋮   No. 8575

>>8534
Геніїв ніколи не сприймали і висміювали.

⋮⋮⋮   No. 8576

>>8575
А потім будуть за ним тужити і на могилі пафосні промови штовхати.

⋮⋮⋮   No. 8577

>>8573
> Ми ж це гівно не цитуємо і думки їхні такі ж хуйові.
Гівно треба час від часу цитувати, щоб у швидкому доступі був приклад, що таке гівно.

⋮⋮⋮   No. 8578

>>8573
Ви локальний конфлікт дорівнююєте до політики країн та справжніх війон. Це ж пизда.

⋮⋮⋮   No. 8579

File: 1607328853.235286-.jpg ( 20.44 KB , 600x315 )

>>8578
анімешники все зводять до абсолюту

⋮⋮⋮   No. 8580

>>8573
Якщо Аманоґава мала стати таким лайном як міцурукі зараз, то добре, що спиздили. Правильно зробили. Була б пройобана найбільша укоаіноцентрична спільнота анімешників. Віддати купі бездарних підарасів таку сторінку - гірше придумати не можна. Таких уйобків треба прокидувато обов’язково.

⋮⋮⋮   No. 8581

>>8575

Не геній він. Того і ржуть, що робить з себе те, чим не є.

⋮⋮⋮   No. 8582

>>8581
Оце я розумію - стабільність - роки йдуть, а люди все ще сперечаються чи Аалямб - геній і розбудовувач чи порожнинка.

⋮⋮⋮   No. 8583

>>8582
Не геній і не бездарь. Не розбудовувач, але й не порожнє місце. Я б сказав так. Половина перебільшує його вклад, дехто применшує. Дуже часто говорять про те, що він мови вивчив, але якщо ти не Педорко, то чудово розумієш, що для українізації воно ролі мало грає, знання мов його. Те що він подорожував це круто, але не бачу нічого героїчного в тому, що він випрошував гроші в іноземців і розповідав, що він з України. Тепер про нашу країну думатимуть не тільки як про країну шльондр, а ще й країну жебраків. Те, що він виїхав на спинах інших - це теж правда. Єдина його заслуга - це те що він залучив Фрунза в міцурукі, бо саме з фрунзом пов’язані усі успіхи міцурукі останніх років. Курка це швидше як красива обкладинка, яка аманоґаві просто не була потрібна.

⋮⋮⋮   No. 8584

Тому від нього позбулися.

⋮⋮⋮   No. 8585

File: 1607334680.400421-.png ( 85.35 KB , 353x213 )

>>8583
просто знищив Аалямба

⋮⋮⋮   No. 8586

>>8583
> саме з фрунзом пов’язані усі успіхи міцурукі останніх років
не з серафікусом чи артезіаном?

⋮⋮⋮   No. 8587

>>8586
А хто їх привів у міцурукі, як думаєш?

⋮⋮⋮   No. 8588

>>8569
Справді? А хто це?

⋮⋮⋮   No. 8589

>>8578
Це називається відсутність дводумства і критичне мислення, козаче. Ти або форсиш крєпкіх хозяйствєнніков, яким все пробачається "для дєла". І тоді рано чи пізно, а вони опиняться і в твоїй хаті зі своїм дєлом. Або починаєш думати і розумієш, що зрада і підлість - це всюди зрада і підлість.

Особливо набридло читати тут обсири Хуюрки і восхваляння діяльності оманогівна. Так наче це має стосунок до справи.

⋮⋮⋮   No. 8590

>>8587
Курка. Як і всіх хозяйствєнніков. Це головна іронія обсирання міцурукі оманогавцями уцт.

⋮⋮⋮   No. 8591

Згадав у Ясона було про це:

Синок, ти вже зовсім їбанувся? Уяви, я наймаю тебе, на посаду прибиральника громадського туалету при пункті прийому пляшок (купую землю, будую сарай і туалет поряд), всі алкоголіки району, серед яких і вся твоя родина, здають пляшки мені. Все чудово, бізнес процвітає. Але в якийсь похмурий день, ти приходиш на роботу тверезий, кажеш, що це твоя параша, і ти тут хазяїн, забарикадовується і починаєш кидатись гівном з вікна. Так ось у мене питання, чи ти не охуїв?
Потім хтось прийде посрати до тебе в офіс і дасть пиздюлів щоб ти не заважав. Так і закінчиться твоя анархічна

Все-таки він пророк.

⋮⋮⋮   No. 8592

>>8591
У Ясона талант був на генерування цікавого тексту.

⋮⋮⋮   No. 8593

>>8592
Ключове слово "бідло". Бідло. Дивовижний, інтелектуально наповнений форс Учана. Викликає несамовитий біль в дупці бідла та його апологетів, імовірно один з яких бідло-модератор Учана та Драматики, так званий "Нуль" (що вже символізує). Передвістки форсу були за кілька днів до його початку: на текстовій дошці , в українському треді підтирача, в купі інших тредів учана, ідеологічно оформився в чаті учана під час спілкування з набіглим москалячим бідлом. Поштовхом для форсу став нестерпний дупобіль бідломода!труп Учана, власне його дупобіль можна буде спостерігати і в цій статті. Сподіваюсь на це. Бідло.
Бідло загалом добре було прийнято безосібним, бо він сам і є бідло та має почуття гумору. Але не все добре в нашому бідло-королівстві, знайшлась атеншинблядь і неймфажина з банхамером, яка вирішила розгнівити бога. Нічого, ти ще станеш у мене тру-бідлом, дегане.

⋮⋮⋮   No. 8594

>>8593
> розгнівити бога
А що як богам похуй на УБК?

⋮⋮⋮   No. 8595

>>8594
нема бога крім ясона, а невідомус пророк його

⋮⋮⋮   No. 8596

>>8595
П'ять кубиків атеїстину, цьому безосібцю.

⋮⋮⋮   No. 8597

>>8590
Курка привів тільки фрунза, більше нікого

⋮⋮⋮   No. 8598

>>8591

Зазвичай коли когось наймають на посаду, їм платять. Здається, так.

⋮⋮⋮   No. 8599

>>8598
Не завжди.

⋮⋮⋮   No. 8600

>>8599
А їм платив Курка якось?

⋮⋮⋮   No. 8601

>>8597
Курка десь розповідав, як він збирав ту команду невдах. І про те, що озвучення там з'явилося якраз всупереч волі Великого Хуюнза. Поговори з ним, це буде простіше, ніж срати тут з нами.

>>8591
Люто-лютісінько двіїню.

>>8589
аж плачу як двіїню.

Дивуюся тупій упертості куркохейтера. Ти часом не бебик? Дуже схожий. Адміни, він зі Львова постить?

Ніхто тут не думає твоїми тупими кліше "вони позбулися курки, тому що...". Бо вони позбулися не Курки. Він був і лишається їхнім творцем і творцем всього, що вони вкрали. І вони це вкрали. А він створив все те саме знову без великого хуюнза. Що може бути кращим доказом?

Натомість ми з самого початку (і почалося це не з сопливих виправдань оманогівна) стурбовані іншими проблемами. Вони були десь гарно описані, але похуй. Головне - крадіжка громадської організації заради створення своєї затишної команди. Інші і без такої хуйня справляються. Потім це звісно ж кидалово всіх, хто допомагав це створювати. Або і створював це. Включно з "суперечливими" активістами. Якби хуюнз був крутієм, він би не прийшов в міцурукі щось робити. І він би не крав, коли курка відвернувся Він би сам це зробив. Інших це теж стосується. І повне знецінення колишніх заслуг активістів, як висловився хуйон "красива емблема, яка вже і не потрібна". Це теж входить в список цінностей, які вони пропагують своїм існування.

Срач цікавий: є два стільці, але один стілець - це ті, хто пересіли з іншого, щоб краще (на їхню думку) виглядати. Хороший сюжет для комедії про рагулів, які працюють на польського пана. А потайки крадуть все, що погано лежить. Бо це ж вони працюють, вони - господарі. А він непотрібна емблема.

⋮⋮⋮   No. 8602

>>8600
А вони Курці? А іншим хто був в міцурукі і створив їх і чий внесок вони вкрали? Але це не має значення, має значення, що вкрали.

⋮⋮⋮   No. 8603

>>8601
>>8599
Пиздець у тебе фантазія. Твій курка лох і лузер. І ніхуя він не створив. Сучасне міцурукі ніхуя не може. Мемчик раз в день і чуже гівновідео раз в три місяці за яке курка хоче собі грошей на карту. Зрівняв хуй з пальцем. А ти йобаний нікчема, який може лиш срати в таких чатиках і дрочити на курку. Правильно, що спиздили. Сука, знав би що пиздять - ще й допоміг би. Їбать, курка створив все заново... Нікому твій курка нахуй не впав, бо він лиш пиздить і вийобуєтся, а на ділі ніхуя не робить. Інтерв’ю він дає аутистам всяким... Сука, який же ти хуйовий... Єдина радість - що вся ця драматика і кропивач нікому не відомі за межами самої драматики і кропивача. От і жери гівно.

⋮⋮⋮   No. 8604

>>8603
> Єдина радість - що вся ця драматика і кропивач нікому не відомі за межами самої драматики і кропивача.
а вони тут до чого?

⋮⋮⋮   No. 8605

>>8604
Бо заїбали блядь!

⋮⋮⋮   No. 8606

>>8605
ти начебто про курку висрався отут, а заїбали чомусь драма і кропивач. де логіка?

⋮⋮⋮   No. 8607

>>8606
Бо підараси блядь!

⋮⋮⋮   No. 8608

>>8607
а до чого це тут?

⋮⋮⋮   No. 8609

>>8607
І шо, так сильно їбали?

⋮⋮⋮   No. 8610

>>8609
Рік пройшов а срака досі болить блядь!

⋮⋮⋮   No. 8611

>>8610
Кропиву приклади.

⋮⋮⋮   No. 8612

>>8606
ЗМОВА! Курку кришують, не дають писати про нього поганого!

⋮⋮⋮   No. 8613

>>8611
Приклав ще більше тепер болить блядь!

⋮⋮⋮   No. 8614

>>8612
та блядь, єдиний раз коли аманці прийшли написали свою думку був ще в лютому. відтоді жодного курва разу. дегани. лише скаржитись бля можуть, нє шоб самим піти й написати.

⋮⋮⋮   No. 8615

>>8613
Буде тобі наука.

⋮⋮⋮   No. 8616

>>8615
Не вчи вченого блядь!

⋮⋮⋮   No. 8617

>>8616
Та який ти там вчений. Он зв'язавсь з підарасами, а вони тебе в сраку виїбли. І хто ти після цього? Правильно, дурень.

⋮⋮⋮   No. 8618

>>8440
Вважаю, що статтю варто перейменувати на "Архізрадник Фрунзе"

⋮⋮⋮   No. 8619

File: 1607380248.575855-.png ( 226.62 KB , 1349x626 )

>>8618
Лол, якщо загуглити "Архізрадник", то видає Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

⋮⋮⋮   No. 8620

>>8618
Це тобі не /к/

⋮⋮⋮   No. 8621

>>8620
І що?

⋮⋮⋮   No. 8622

>>8621
Те, що кропиватику і її контент обговорюють в /к/, рагулю!

⋮⋮⋮   No. 8623

>>8622
Де в правилах таке написано?

⋮⋮⋮   No. 8624

І взагалі, ми ж обговорюємо аніме-хуяча українізації, може моя пропозиція спрямована на те, що зробити український анімефендом стронг? Але захисничкам архізрадника цього не зрозуміти

⋮⋮⋮   No. 8625

>>8622
Обгворюється сабж статті, а не сама стаття чи кропиватика. Просто з нашого обговорення можна щось взяти для благого діла

⋮⋮⋮   No. 8626

Пишаюся тим, як анони постійно повертають розмову в раціональне русло про можливість крадіжки громадських організацій і кидалова активістів попри всі спроби куркохейтера залити нитку емоційним лайном.

⋮⋮⋮   No. 8627

Бампає воно руками обкончаними своїми

⋮⋮⋮   No. 8629

File: 1607427392.026552-.png ( 77.27 KB , 698x244 )


⋮⋮⋮   No. 8630

>>8627
Гіперучанівські мемасики юзають на Гіперучані, а не тут.

⋮⋮⋮   No. 8631

>>8626
STRONG!

⋮⋮⋮   No. 8632

>>8630
Гіперучан не десь далеко, він в серці кожного.

⋮⋮⋮   No. 8633

>>8626
Двоїню адеквата

⋮⋮⋮   No. 8634

File: 1607432772.931601-.jpg ( 115.25 KB , 604x504 )


⋮⋮⋮   No. 8635

>>8632
Розучуємось говорити за інших.

⋮⋮⋮   No. 8636

File: 1607433108.950112-.jpeg ( 11.98 KB , 299x100 )


⋮⋮⋮   No. 8637

>>8636
Ваша пікча трішки неактуальна.

⋮⋮⋮   No. 8638

>>8637
Гіперхую це скажи, бо вона в нього на головній висить.

⋮⋮⋮   No. 8639

>>8638
Куніцин тримається культу дідів, молиться духу Ясона, береже спадщину УБК.

⋮⋮⋮   No. 8640

>>8639
Слава великому!

⋮⋮⋮   No. 8641

>>8640
Ще будемо дякувати Кун І Цину за збереження Учану, вулиці його іменем у Харкові будемо називати, пам'ятники біля вокзалів поставимо.

⋮⋮⋮   No. 8642

>>8639
Вкотре переконався, що ти лицемірне гівно.
Олсо, зберігати малоросійську спадщину просто огидно. Ви б ще на совок дрочити почали.

⋮⋮⋮   No. 8643

>>8642
> учан
> малоросійську спадщину

⋮⋮⋮   No. 8644

>>8643
> грінтекст

⋮⋮⋮   No. 8645

>>8644
> цитата
> > грінтекст

⋮⋮⋮   No. 8646

>>8645
> грінтекст

⋮⋮⋮   No. 8647

>>8646
> > грінтекст

⋮⋮⋮   No. 8648

Фрунз-підарас

⋮⋮⋮   No. 8649

>>8642
Вкотре переконався що ти спекулюєш термінами та хизуєшся своїм викривленим сприйняттям світу.

⋮⋮⋮   No. 8650

>>8649
Що, жополиз, неприємно?

⋮⋮⋮   No. 8651

>>8504
Діксид - це зелень і какая разніца. Якось мав з ним бесіду. Рівень 2*2 = 6 бо так каже Зе чи всі навколо. Так що його піздьож на Курку це ще той кек.

Той чатик повний таких чортів у яких алогічний бардак в голові і стадні інстинкти. Він нахуй гнилий. Нормальній людині там нічого робити.

⋮⋮⋮   No. 8652

>>8651
Інб4
До дій Курки та їхньої оцінки це не має ніякого стосунку. Це про Діксида і УФЧ. Не переплутай, хейтере!

⋮⋮⋮   No. 8653

Курка-хуюрка?

⋮⋮⋮   No. 8654

File: 1607455695.0474-.png ( 26.15 KB , 1145x379 )

>>8651
> Той чатик повний таких чортів у яких алогічний бардак в голові і стадні інстинкти. Він нахуй гнилий. Нормальній людині там нічого робити.

⋮⋮⋮   No. 8655

>>8654
Варто б почати пиздити за такі посилання на джерела

⋮⋮⋮   No. 8656

>>8655
Що, тебе такі посилання зацькували?

⋮⋮⋮   No. 8657

>>8655
а, ти той, що має алергію на Кропиватику.

⋮⋮⋮   No. 8660

>>8586
Ні. З Дощиком або Рейні. Без його продуктивних озвучувань хуя би смоктали всі інші.

Не розумію, чому він не зробить свою команду поки є сили і не знайде нормальних перекладачів, а паше на оманогівно. Мабуть дуже хочеться повторити долю Курки.

⋮⋮⋮   No. 8662

>>8657
То не він, то я.

⋮⋮⋮   No. 8663

>>8662
Немає його чи тебе, є тільки Легіон!

⋮⋮⋮   No. 8665

>>8663
ололо двощ ананім лігівон

⋮⋮⋮   No. 8666

>>8665
Ти тупуватий, чи не так?

⋮⋮⋮   No. 8667

Хоча зважаючи, що ти асоціюєш легіон у першу чергу з харкачем (бо на двачі ти не сидів через вік), то все стає зрозумілим

⋮⋮⋮   No. 8668

>>8666
Аргументуй.
>>8667
І який же в мене вік?

⋮⋮⋮   No. 8669

>>8667
Я передумав, не аргументуй, ти все правильно написав.

⋮⋮⋮   No. 8670

>>8660
Тобі що, подобаються озвучення Рейні? І чим?

⋮⋮⋮   No. 8671

>>8669
Видаєш себе за іншого? Молодець, далеко підеш.

⋮⋮⋮   No. 8672

File: 1607529610.369194-.png ( 137.9 KB , 283x402 )

>>8671
> Видаєш себе за іншого? Молодець, далеко підеш.

⋮⋮⋮   No. 8673

>>8672
> грінтекст

⋮⋮⋮   No. 8674

>>8673
Тобто проти ототожнення тебе з куколденком ти нічого не маєш?

⋮⋮⋮   No. 8675

>>8674
З ким?

⋮⋮⋮   No. 8676

>>8675
Ясненько, новачку!

⋮⋮⋮   No. 8677

>>8673
Цей нуб ще і вважає цитати грінтекстом

⋮⋮⋮   No. 8678

>>8677
Якщо в дописі крім цитати нічого немає, то це і є грінтекст.
>>8676
І?

⋮⋮⋮   No. 8679

>>8678
> І?
Тред з грою в слова в /b/

⋮⋮⋮   No. 8680

>>8679
Він нудний.

⋮⋮⋮   No. 8681

>>8670
Це якраз друга розумна думка уцт після думки про цінності, які несе оманогівно самим своїм існуванням. Теж помітив, що багато Рейні тягне. Треба йому тікати від тих підорасів. І сам не вляпається в гівно, і гівноїдство форсити не буде.

⋮⋮⋮   No. 8686

Бля, для мене найбільшим лайном було те, що він спіздив Конвалію (диванний батальйон міцурукі), це ж піздець, в нього йобнутий характер як і він сам.

⋮⋮⋮   No. 8687

>>8686
А самий йобнутий HavyUA, як він взагалі став адміном?

⋮⋮⋮   No. 8688

>>8687
А нагадайте шо це за підарас, чув-забув.

⋮⋮⋮   No. 8689

>>8687
Ахаха, чувак, ало, він її створив

⋮⋮⋮   No. 8690

печиво

⋮⋮⋮   No. 8693

>>8686
Скріни пліз

>>8687
І ти давай скріни.

Пацани, без пруфів підораси - ви.

⋮⋮⋮   No. 8694

>>8693
Ми - поважні бірдмани й наші слова мають вагу й без пруфів

⋮⋮⋮   No. 8695

>>8688
То, наче той що допомагав фурунзе все приватизувати

⋮⋮⋮   No. 8696

>>8695
Пруфи

⋮⋮⋮   No. 8697

Те, що пишуть анони про цю бесіду - майже все правда.

1. Бесіда була створена для обговорення фандабу, але вже з самого початку там сидять майже повністю невдахи. Чому так? Бо ті, хто справді успішно озвучують, не мають ні часу ні бажання займатися дурницями, якими займаються в тій бесіді. Якщо бути до кінця точним, там сидять ті, кому необхідний перш за все не фандаб чи інша діяльність, а соціальне самоствердження. Звідти стільки тупих пристосуванців. Звідти стільки хуячів. Концентрація локального калу. Відстійник компосту.

2. В результаті попереднього з часом (і вже досить давно) там сформувалася компанія "своїх". Це не дуже розумні люди, але їм добре разом. Взагалі, саму бесіду можна перейментувати на щось більш конкретне пов'язане з тією компанією. Але хрін з ним. І ця компанія непогано саморегулюється, внаслідок чого висміюється кожен, чия думка трохи виходить за рамки їхніх уявлень. Інколи туди заходять справді йобнуті персонажі, але це винятки. А про уявлення теж написано правдиво. Мамчині синки, які "серйозно" займаються аніме і сидять в своєму болотці на якійсь роботі типу кондуктора. Іноді трапляються навіть айтішники. Але розум того ж кодуктора.

3. З Куркою у них довга історія. І те, що про нього там пишуть не можна оцінювати не знаючи її. З першого погляду може здатися, що вони його гейтять. По-перше, він сам винен. По-друге, це не зовсім так.

Колись він там сидів і при цьому не намагався бути зручним тамошньому колу друзів. Нахуй він їх не посилав, швидше висловлював цілком адекватні ідеї, які йшли врозріз із побутовими знаннями місцевих тугодумів. До речі, це ті самі ідеї, які лягли в основу розвитку Міцурукі, чим зараз насолоджується о-г. І ці тугодуми вони починали кидатись в нього. Розумна частина спільноти в цьому участі не брала, але сперечатися з друзями не хотіла. Типово. В результаті Курка наче і винен (бо нікому його резон не був потрібний), а наче і ні.

І ще через це у них комплекс переваги стосовно Курки. Самі уявіть себе на місці пересічного учасника, як я описував. А тепер уявіть, що людина при вас говорить про свої мандри туди і сюди, як вона вчить те і се, зустрічається з дівками років на 10 молодшими і активно ділиться з досвідом з деякими охочими. Не дивно, що у них там апетит на будь-яку тупизну, яка нібито компроментує Курку.
І не забуваємо про ог-вців, які там сидять. До нз вони говорили все за курку, після нз різко змінили риторику. На скріні артезіан щось підмовляє про те, що їбануті, бо хто ж наймав. А його наймали ті самі люди. Що тут можна сказати.

Чому ж його не зовсім гейтять? Тому, що попри моду на таке привселюдне ставлення, в розмові з кожним окремо відчувається, що він Курку то насправді поважає. І якщо його дії і переконання не ставити тут і зараз проти його дурниць, то він з ними навіть погодиться. Я не про рекламу москальні зараз, але і з цим би кожен окремо запросто погодився. Інфа 100%. Кожен там про себе віддає належне Курці за його масштаб громадянської свідомості і десь в середині розуміє, що іншої такої людини ніколи не було і не буде.

Так що УФЧ це такий же чат як і а Кропиви, але без анонімності. Так що розвиток там йде в напрямку дуполизтва більшості, а не відсіювання хибних неопруфованих думок. Тут теж не ідеал, але набагато краще, ніж там.

⋮⋮⋮   No. 8698

>>8697
Мабуть не варто писати, про те, що Курка зустрічається з дівками на 10 років молодше. Бо тоді виходить, що він педофіл. До речі, привіт, Ростислав)

⋮⋮⋮   No. 8699

>>8698
йому ж вже далеко за 30, чому б і ні

⋮⋮⋮   No. 8700

Як можна долучица до Міцуруки?

⋮⋮⋮   No. 8701

>>8699
Лол ні
Йому десь 26-27 зараз
А якщо мова йде про рік-два тому
То він був ще молодший)

⋮⋮⋮   No. 8702

>>8700
в міцутреді можна створити кропивацький регіональний осередок міцурукі шукаєш їх чати в телеграмі, аніме хижка або аніме січ

⋮⋮⋮   No. 8703

>>8701
то он шо насправді значить лолі сила...

⋮⋮⋮   No. 8704

А чо там у міцуруки роблят?

⋮⋮⋮   No. 8705

>>8703
Ну, подібний аргумент краще не використовувати. Бо ним можна курці тільки нашкодити, а не допомогти. Казатимуть, що Курка їбе дітей.

⋮⋮⋮   No. 8706

>>8705
згоден

⋮⋮⋮   No. 8707

Хаха, то в мицуруки ї бтуть жітей? Хочю до вас

⋮⋮⋮   No. 8708

>>8704
перекладають і озвучують аніми, соціоблядують, ходять на збори

⋮⋮⋮   No. 8709

>>8704
Зараз нічого, але Курка казав, що так і треба. Після його досвіду з ригами та оманогівном я і не здивований.

⋮⋮⋮   No. 8710

>>8709
а шо робииь омагівно? чим займаєтся?

⋮⋮⋮   No. 8711

>>8708
а чо останє робили? я би позирив

⋮⋮⋮   No. 8712

>>8708
Вони ж уже не перекладають і не озвучують аніми. Це все омоногавці робили. Зараз Міцурукі нічого з аніме не робить, тільки меми

⋮⋮⋮   No. 8713

>>8712
аааа
то знач мицуруки ничого не робитт, а омогавці норм чели

⋮⋮⋮   No. 8714

>>8713
Ти шо довбонутий? Я кажу, що вони тільки не перекладають, бо перекладало омоногівно

⋮⋮⋮   No. 8715

а як вони справляюися? норм?

⋮⋮⋮   No. 8716

>>8714
але ти сказала шо мицурики тільки меми робить

⋮⋮⋮   No. 8718

>>8710
Оскільки зачинщики змови переманили всіх людей і вкрали всі ресурси, то вони роблять все те саме, що старий міцурукі.

⋮⋮⋮   No. 8719

>>8718
А були такі серед них такі, які хотіли працювати в міцурукі?

⋮⋮⋮   No. 8720

>>8719
До мене доходили чутки, що це були майже всі.
Сам подумай. Все сказане оманогівном - уже спростовано. І видавництва і будь-які інші об'єднання спокійно ставилися і ставляться до всіх дій міцурукі в минулому і зараз. Більш того, лише дії оманогівна зробили все це відомим.
Тобто всі ці страхи - це ілюзія кількох осіб, які найімовірніше захворіли на зіркову хворобу після успіхів міцурукі. Саме вони поставили іншим умову: або ви з нами, або уйобуйте з сторінок. Деякі уїбали. Але про це ніхто не знає.

⋮⋮⋮   No. 8721

>>8720
> Деякі уїбали. Але про це ніхто не знає.
А хто, до речі?

⋮⋮⋮   No. 8775

>>8547
Ну шо сука я вже в місті. Щоб сука був на годину раніше як штик… Ух блядь вже й не дочекаюся. Напизділи тут суки що ледве й найшов, куди писати пиздюки блядь

⋮⋮⋮   No. 8776

File: 1607780586.655736-.jpg ( 94.65 KB , 580x326 )

>>8547
Питаю блядь де ти сука?! Я вже майже на місці чого мовчиш7!

⋮⋮⋮   No. 8777

>>8547
де ти блядь?

⋮⋮⋮   No. 8778

>>8777
хто

⋮⋮⋮   No. 8779

>>8776
О, сайт 20 хвилин читаєш, чудово

⋮⋮⋮   No. 8780

>>8778
хуй з вінниці

⋮⋮⋮   No. 8781

>>8547
Я вже блядь на мосту ти де сцикло йобане?! Пиздуй бо я задуб нахер, гріться хочу

⋮⋮⋮   No. 8782

File: 1607783136.675333-.png ( 273.7 KB , 957x229 )

>>8776
лол

⋮⋮⋮   No. 8783

>>8782
Блядь а нічого шо це одне й те саме місце? Пиздуй під міст!

⋮⋮⋮   No. 8784

File: 1607783700.752741-.jpg ( 136.23 KB , 1920x1080 )

>>8547
Я БЛЯДЬ НА НАБЕРЕЖНІЙ ДАВНО ПІД МОСТО ДЕ ТИ СЦИКЛО ЙОБАНЕ СУКА

⋮⋮⋮   No. 8785

>>8547
ЗИМА СУКА НА ДВОРІ ПИЗДУЙ СЮДИ НЕ ЗЛИ МЕНЕ БІЛЬШЕ, ПИЗДЮКИ ГАНДОНИ БЛЯДЬ БЕХХЗРЕБЕТНІ СУКИ

⋮⋮⋮   No. 8786

>>8783
а я тут до чого?

⋮⋮⋮   No. 8787

>>8786
А я їбу ти він чи не він, тут же блядь одні сцикуни позбиралися. Може, ти й той хуй вінницький. Або якийсь другий, який пизди випрошував

⋮⋮⋮   No. 8788

>>8547
АЛЬО ГАНДОН УЖЕ ПЯТА ТИ ДЕ СУКА

⋮⋮⋮   No. 8789

Блядь. СУКИ! А я ж казав блядь, що ви сцинуни недойобані. Підараси. Ви тільки й можете пиздіть. Ви не знаєте суки, що таке СИЛА і ВОЛЯ. Гандони блядь. Так і знав шо тут сцикуни сидять. Я БЛЯДЬ З ЖИТОМИРА ПИЗДУВАВ в цю залупу дику. Ну ок. Я повівся з честю, повівся, як воїн. Ви ДАЛИ СЛОВО і ви своє ж СЛОВО ОБ'ЇБАЛИ БЛЯДЬ. НАхер пішли. Чекаю під мостом ще 20 хвилин і йду, у мене ще поїзд. От тільки я не таке сцикло, як ви тут. Я за слова відповідаю.

Хто сука не засцить – пишіть, побачите, що значить справжній мужик:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011451608240

⋮⋮⋮   No. 8790

>>8789
> Хто сука не засцить – пишіть, побачите, що значить справжній мужик:
> https://www.facebook.com/profile.php?id=100011451608240
Сідайте дітки, зараз татко буде булити

⋮⋮⋮   No. 8791

>>8790
Пизди-пизди, сцикло. Я себе показав. Недолюдки

⋮⋮⋮   No. 8796

>>8791
Кого ти там показав? Ми під мостом стоїмо усім кропивачем, а тебе немає.

⋮⋮⋮   No. 8797

>>8789
лол
ну й де ти блять
сидиш в своєму житомирі, строчиш на кропивачі
а я під цим їбаним мостом яйця ледь не відморозив
а тебе нема й нема
серун йобаний

⋮⋮⋮   No. 8798

>>8797
Зразу видно ньюфага, хулі ти хотів, тут всі рівненські

⋮⋮⋮   No. 16597

>>8446
Він вибухнув?

⋮⋮⋮   No. 16648

>>8440
еталонна зрада.

⋮⋮⋮   No. 16650

File: 1779777592.882787-.png ( 1.2 MB , 765x1024 )




[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]