[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1589896090.258626-.jpeg ( 11.99 KB , 188x268 )

⋮⋮⋮   No. 3982

Ну що, кропивчани, переклали Штайнову браму?

⋮⋮⋮   No. 3983

>>3982
Довбойоб чи що? На Анітюбі перевіряй або Толоці.

⋮⋮⋮   No. 3984

>>3983
Там може бути не кропивацький переклад, а мене цікавить саме переклад з Кропивача

⋮⋮⋮   No. 3985

>>3984
Якщо ти про потуги перекладу вн, то нічого не переклалося

⋮⋮⋮   No. 3986

>>3984
А, якщо ти про ВН, то вибачай, що назвав тебе довбойобом.

⋮⋮⋮   No. 3987

>>3985
то через юрода так?

⋮⋮⋮   No. 3988

варто б відновити переклад

⋮⋮⋮   No. 3989

>>3987
ні, воно саме загнулося. То ще в доюродську епоху було.
Там найбільшою проблемою була структура скрипта, текст і команди для рушія були в одному файлі. Тобто по хорошому треба написати скрипт який відділить сіно від соломи і зможе потім назад зібрати все, а потім лише продовжувати переклад.
Тільки от там овер9999 рядків тексту, і це що тоді було занадто амбіційно для кропиви, шо зараз.
Хочеш колективний переклад-запропонуй якесь анімце для початку.

⋮⋮⋮   No. 3990

>>3989
повз ініціатор всього того дійства

⋮⋮⋮   No. 3991

>>3987
>>3988
Можеш подивитися скільки і як тоді наперекладали. Капець, 16 рік.
http://translate.thealphacentauri.net/book/73

⋮⋮⋮   No. 3992

Взагалі, колись була ідея прикрутити таку систему для колективних перекладів до пропиви.

⋮⋮⋮   No. 3993

>>3992
тільки от вона також приречена, бо що тоді що зараз анонам похуй.

⋮⋮⋮   No. 3994

>>3992
можна, в межах популяризації коропиви

⋮⋮⋮   No. 3995

>>3989
> запропонуй якесь анімце
всі більш-менш відомі вже перекладені

⋮⋮⋮   No. 3996

>>3995
лольнув

⋮⋮⋮   No. 3997

>>3990
Є ідея доя початку перекладати не анімце, а вебманґу. Для початку пропоную "100nichigo ni Shinu Wani", що нещодавно стала хітом в Японії

⋮⋮⋮   No. 3998

>>3997
Дозволяю, перекладай!

⋮⋮⋮   No. 3999

Хоча, знаєте...

⋮⋮⋮   No. 4000

File: 1589917655.279238-.png ( 433.58 KB , 604x337 )

4000-ґет бере наш Хокаге

⋮⋮⋮   No. 4001

>>3989
> запропонуй якесь анімце для початку.
Dragon Ball

⋮⋮⋮   No. 4002

>>3997
> 100 nichigo ni Shinu Wani
ось англ. варіант для добровольців на переклад
https://mangadex.org/title/44625/this-croc-will-die-in-100-days

⋮⋮⋮   No. 4007

Робити відбрунькування нитки перекладу вебкоміксів?

⋮⋮⋮   No. 16613

>>3999
Ні, не знаю, скажи.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]