>>3987ні, воно саме загнулося. То ще в доюродську епоху було.
Там найбільшою проблемою була структура скрипта, текст і команди для рушія були в одному файлі. Тобто по хорошому треба написати скрипт який відділить сіно від соломи
і зможе потім назад зібрати все, а потім лише продовжувати переклад.
Тільки от там овер9999 рядків тексту, і це що тоді було занадто амбіційно для кропиви, шо зараз.
Хочеш колективний переклад-запропонуй якесь анімце для початку.