>>16604Це не "досі", це віднедавна йде якийсь дикий форс СЕ Лейн в іноземних інтернетах. А раз воно в них чомусь популярне, значить треба і нам. Обов'язково. Причому, скоріш за все, тренд на Лейн підхопили москалі, а за ними вже й ми, як завжди.
Ще пару місяців тому за Лейн пам'ятало 3.5 олдфага.