[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1775196139.619749-.png ( 278.34 KB , 600x620 )

⋮⋮⋮   No. 16603

Дарова Кропивачі чи кропивки чи пропивач чи чи чи (хазе сидів на двачах поки не знайшов кропивач вразі ліпше ніж сосач (двач)
Як вам Аніме Експеремент Лейн цікаво дізнатися вашу думку та в якій озвучці ліпше дивитися?

⋮⋮⋮   No. 16604

>>16603
Вражає що це аніме досі дивляться.

⋮⋮⋮   No. 16605

>>16603
І до речі жінок тут на бірді немає.

⋮⋮⋮   No. 16606

>>16603
Іще існує Дедач.

⋮⋮⋮   No. 16607

>>16604
Це не "досі", це віднедавна йде якийсь дикий форс СЕ Лейн в іноземних інтернетах. А раз воно в них чомусь популярне, значить треба і нам. Обов'язково. Причому, скоріш за все, тренд на Лейн підхопили москалі, а за ними вже й ми, як завжди.

Ще пару місяців тому за Лейн пам'ятало 3.5 олдфага.

⋮⋮⋮   No. 16608

>>16607
При чому власне японці не сильно його популяризують, в основному форсять чомусь бразильці і індуси.

⋮⋮⋮   No. 16609

>>16605
Ти особисто усім геніталії перевіряв?

⋮⋮⋮   No. 16610

>>16609
Жінці не комфортно сидіти на бірдах. Тут одразу хтиві безосібні липнуть.

⋮⋮⋮   No. 16611

>>16610
НУ ЯРОМИРА Ж БУЛА!

⋮⋮⋮   No. 16612

>>16611
Це скільки ж років пройшло.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]