[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1765832062.30745-.jpg ( 1.9 MB , 1900x1400 )

⋮⋮⋮   No. 16524

Щось давненько нічого не гриміло так гучно як Sousou no Frieren чи травниця. Можливо я не правий? Не те щоб сильно слідкував за новинками останнім часом. Прошу порадити якісь гідні тайтли за цей рік.

⋮⋮⋮   No. 16525

>>16524
Ти просто розбалуваний якісними тайтлами.

⋮⋮⋮   No. 16526

>>16525
Передивляйся класику.

⋮⋮⋮   No. 16527 OP

>>16525
Не те щоб розбалуваний. В мене в цілому не дуже високі вимоги. Просто випав з теми на деякий час.

⋮⋮⋮   No. 16574

Та й до того давненько не гриміло. 2023 страх який урожайний рік із Фрірен, Аптекаркою й Oshi no Ko. Тепер аніме ще довго ними й житиме. Тому найгідніші тайтли за минулий і за цей рік – другі-треті сезони тих самих, ліл. А, ще Золотого Камуя продовжують чи закінчують.
(Ну там Дандадан, Ґачімучі обговорюють, але то все минуще. Ватанаре, але це на любителів.)

⋮⋮⋮   No. 16575

File: 1770494595.703363-.png ( 360.49 KB , 446x570 )

>>16524
Фрірен форсять ті ж люди, що пишуть в ігрожури огляди на ігри пройшовши лише туторіал.

Об'єктивно Фрірен була гарною лише перші три епізоди - Хіммель, дитинство Ферн, початок нової подорожі і все це закінчилось смертю Кваля. Всі основні ідеї про швидкоплинність часу, різницю у сприйнятті часу вічної ельфійки та людей, спадок який залишає людина і тд - були там, далі на них або забили, або згадують вряди-годи. Четверий епізод ще так-сяк прокатує як слайс, я б навіть його не рекомендував але там є пару няшних моментів з Ферн.

Потім - звичайний батл шонен у дженериковому фентезі-всесвіті, причому досить посередній. Так, гарний ОСТ, є два-три непогані битви, але на цьому все. Якщо так хочеш батл-шоненів то наверни Пекельний Рай або Гачіакуту.

⋮⋮⋮   No. 16579

>>16575
Гадаю, більшість фанатів Фрірен і люблять батл шьонени про дженерик-фентезі. А дрібка оригінальності – достатньо, щоб хайпонути і отримати задоволення від власного фанатіння.
Та й це тепер нормальна стратегія: почали ніби нестандарт, чи там "деконструкція", чи пародія, а потім все одно ті ж самі штампи, які нібито так красиво ламали.
Зате якісно зроблено, завдяки тому ж хайпу (продюсери знали, що можна інвестувати).



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]