>>16524Фрірен форсять ті ж люди, що пишуть в ігрожури огляди на ігри пройшовши лише туторіал.
Об'єктивно Фрірен була гарною лише перші три епізоди - Хіммель, дитинство Ферн, початок нової подорожі і все це закінчилось смертю Кваля. Всі основні ідеї про швидкоплинність часу, різницю у сприйнятті часу вічної ельфійки та людей, спадок який залишає людина і тд - були там, далі на них або забили, або згадують вряди-годи. Четверий епізод ще так-сяк прокатує як слайс, я б навіть його не рекомендував але там є пару няшних моментів з Ферн.
Потім - звичайний батл шонен у дженериковому фентезі-всесвіті, причому досить посередній. Так, гарний ОСТ, є два-три непогані битви, але на цьому все. Якщо так хочеш батл-шоненів то наверни Пекельний Рай або Гачіакуту.