⋮⋮⋮
No.
16528
>>16523Ісекай , один з першопроходців, про давній Єгипет авторства жінки
https://uk.wikipedia.org/wiki/%C5%8Cke_no_Monsh%C5%8D
⋮⋮⋮
No.
16529
>Дорохедоро
Еджі гівно рівня бензопили.
>Алхімик
Непогано, хоча могло краще бути.
>Інуяся
Не читав, судячи з опису — шонен для дівчаток.
Раджу CLAMP (а саме Chobits, xxHolic, Tsubasa, Magic Knight Rayearth). Окрім третього і першого з малюванням людей у них не дуже, але історії добротні.
Mushishi. Для тих, хто любить медитативність. Для свого жанру намальовано норм.
Країна самоцвітів чудова робота.
Pandora Hearts. Навіть не знаю, колись дропнув. Хай буде.
Ох, ну й як же без Rozen Maiden, бордової класики.
⋮⋮⋮
No.
16539
>>16523Beastars перше що спало на думку.
>>16529xxHolic одна з найулюбленіших манг. Як же хочеться гуляти під дощем з Аме...
⋮⋮⋮
No.
16540
А як же вагітна кішко-дівчинка, може у неї відійдуть води скоро.
⋮⋮⋮
No.
16541
>>16523Kitanai Kimi ga Ichiban Kawaii
Inkya Gyaru demo Ikigaritai!
Fushigi na Neko no Machi Meltier
Houseki no Kuni
⋮⋮⋮
No.
16577
>>16576А бля, про смарагди згадували вже...
Тоді пораджу ще Chihayafuru, як компенсацію
⋮⋮⋮
No.
16660
>>16523з таким набором, дивно що єви немає
⋮⋮⋮
No.
16661
>>16660Єву намалював мужик а нитка про жінок мангака.
⋮⋮⋮
No.
16662
>>16661реально пройоб, я чота зациклився на тому, яку мангу представили в пості, а не конкретно на тексті..., я прям кайфую від дорохедоро і єва схожа за загальним вайбом