>>16443Розділ /а/—це більше про японську анімацію та манґу, тому, якщо цікавить малювання та критика мальовки, прошу звернути увагу на
https://kropyva.ch/d/res/2539.htmlЩо таке аніме, а що таке манґа? (15.07.2015):
https://www.benkrefta.com/blog/what-is-anime-and-what-is-manga/?srsltid=AfmBOopqOQPYolaH420oP3HIdDY35xm7F4oqJQrY9bLPYo_nPKS1rOhn
"Аніме—це термін, що описує анімацію, створену в Японії.
На Заході термін «аніме» визначається як стиль і жанр анімації, що зазвичай походить з Японії, і часто може містити детальні, барвисті зображення, унікальних, глибоких персонажів та сюжетні лінії, орієнтовані на дії, що відбуваються в минулому, теперішньому, майбутньому або часто у фентезійному середовищі.
Значення терміна «аніме» іноді може змінюватись залежно від контексту, в якому він використовується.
Манґа—це термін, що описує комікси, створені в Японії або створені японськими художниками-манґаками, переважно для японської аудиторії.
Стиль розвивався в Японії в середині-кінці XIX століття під сильним впливом західних та американських коміксів у поєднанні з довгою та складною історією японського мистецтва та гравюр на дереві.
У західному світі цей термін часто визначається як стиль малювання, що походить з Японії, і багато західних художників перейняли цей стиль і називають себе художниками манґа.
Можна підсумувати, що зазвичай:
Аніме = анімація в типовому японському мультяшному стилі. Часто в повній палітрі кольорів.
Манґа = комікси в типовому японському мультяшному стилі. Часто в чорно-білому виконанні та з сірими тонами."