>>16380Звичайно, будь-яка розсудлива людина знає, що субтитри набагато кращі. Основна проблема в тому, що, на жаль, українською мовою гарних сабів дуже мало. Якщо ти знаєш англійську, то краще тоді дивитися субтитри на ній. Якщо не гидуєш вибач господи російської мови, то дивитися краще все-таки з ру субтитрами. Дубляж та озвучку потрібно максимально уникати і залишати тільки на крайній випадок. Хоча, звісно, інколи і зустрічаються такі гарні озвучки, як це відео в моєму пості.