[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1752374098.30989-.jpg ( 4.42 MB , 5184x3880 )

⋮⋮⋮   No. 16380

Йо, анони. Дубляж, озвучка чи саби?

⋮⋮⋮   No. 16381

>>16380
Дивися японською з укр субтитрами.

⋮⋮⋮   No. 16383

>>16381
джерела?

⋮⋮⋮   No. 16384

File: 1752614542.703915-.jpg ( 139.29 KB , 1023x696 )

>>16383
та той же анітуб, у більшості аніме там є функція перегляду з субтитрами і японською озвучкою https://anitube.in.ua/anime/

⋮⋮⋮   No. 16385

File: 1752665212.716889-.jpg ( 126.4 KB , 540x300 )

File: 1752665212.716889-2.webm ( 20.0 MB , 1920x1080 )

>>16380
Звичайно, будь-яка розсудлива людина знає, що субтитри набагато кращі. Основна проблема в тому, що, на жаль, українською мовою гарних сабів дуже мало. Якщо ти знаєш англійську, то краще тоді дивитися субтитри на ній. Якщо не гидуєш вибач господи російської мови, то дивитися краще все-таки з ру субтитрами. Дубляж та озвучку потрібно максимально уникати і залишати тільки на крайній випадок. Хоча, звісно, інколи і зустрічаються такі гарні озвучки, як це відео в моєму пості.

⋮⋮⋮   No. 16386

>>16384
дякую, працює

⋮⋮⋮   No. 16387

>>16385
>інколи і зустрічаються такі гарні озвучки
яка студія?

⋮⋮⋮   No. 16398

>>16387
fanvox непогані

⋮⋮⋮   No. 16414

>>16380
раніше дивився виключно саби, нещодавно на фоні з кайфом подивився "буквоїжку", код ґіасс, травницю, та соул ітер в енг.сабі

⋮⋮⋮   No. 16419

Даю безосібам топовий аніме чайт для перегляду - animeon

⋮⋮⋮   No. 16422

File: 1757962169.711633-.png ( 307.46 KB , 500x375 )

>>16384
>>"https://anitube.in.ua/anime/";
Чому цей сайт такий всратий що пізда

⋮⋮⋮   No. 16423

>>16422
бо його рушій та дизайн не мінявся з часів президентства Януковича

⋮⋮⋮   No. 16425

>>16423
DLE(DataLife Engine Це зрада

⋮⋮⋮   No. 16426

Зараз дивлюсь з озвучкою, зазвичай на второму монитор поки на першому працюю чи граю. Для того щоб читати саби - треба сконцентровано дивитись в екран і більше нічого не робити, зараз таке не підходить. Раніше так - брав з холодильника стакан десерту Президент, сідав у м'якеньке крісло і дивився, ні на що не відволікаючись.

⋮⋮⋮   No. 16445

>>16422
базіч

⋮⋮⋮   No. 16449

1

⋮⋮⋮   No. 16450

File: 1760448927.928488-.png ( 817.54 KB , 1280x853 )




[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]