>>15769> що якби першоресурс був ніяким чи відверто лайномУгу, шмапи та булет-хели - це дуже популярний вид жанру, а не для мазохистів, аутистів. Більшість людей якраз в оригінал і не грають, бо відверто лайно.
А так загалом все вірно, ось тільки треба додати. Що відсутнє авторське право важливе для Японії, бо там публікація будь чого без права може швидко довести до тюрми. Тому коли автор сказав що вони можут використовувати персів - це був як бальзам на душу. А далі аутисти створили дофіга ігор які були більш привабливими для більшої аудиторії.
Плюс мое аніме єс оф корс.