[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1672467056.872154-.jpg ( 113.42 KB , 640x640 )

⋮⋮⋮   No. 12076

для мене це - брама штайна та янгольські ритми
також сподобались пластикові спогади, щоденник майбутнього, шимосека
а що у вас?

⋮⋮⋮   No. 12077

Dragon Ball Z, дивився колись на польсаті

⋮⋮⋮   No. 12079

>>12076
Люблю все з чого колись і почав

Moldiver, Project A-ko, Angel Cop, Taiho Shichauzo, Cyber City Oedo 808, Black Magic M66

⋮⋮⋮   No. 12080

File: 1672620360.905197-.png ( 4.06 KB , 254x198 )

все що видав Key апріорі мегазбс

⋮⋮⋮   No. 12081

>>12076
Реінкарнація безробітного

⋮⋮⋮   No. 12082

>>12076
Перепис людей з жахливим смаком? ОП беззаперечний лідер

⋮⋮⋮   No. 12083

File: 1672789048.048995-.jpg ( 82.65 KB , 388x1000 )

>>12082
Пане, просвітіть нас списком якісного аніме.

⋮⋮⋮   No. 12084

File: 1672789338.669177-.jpg ( 170.25 KB , 1053x727 )

>>12083
LOGH. Якраз десь тред створювали, зразок хорошого смаку. Але не про це мова, а про те, що у опа хуйовий смак. майже впевнений що за пазухою не більше 50 комплітів

⋮⋮⋮   No. 12085

File: 1672790705.651015-.png ( 514.34 KB , 564x770 )

>>12084
А як він зійде на шлях якісного аніме, коли йому ніхто не вкаже?

⋮⋮⋮   No. 12086

File: 1672791583.022301-.jpg ( 694.02 KB , 1314x2115 )

>>12085
До якісного треба прийти самостійно і тільки самостійно. Якщо тобі на тарілочці принесуть щось хороше, то як ти взагалі зрозумієш що воно хороше. якщо так легко дісталось? Відбудеться так, як зазвичай і стається в таких випадках - подивиться, скаже "норм" і продовжить жерти ісекаї зі слайсами. Інша справа, коли ти ледве не випадково, через пост на борді чи який відгук на стрімінговому сервісі виходиш на те, що тебе закікавило - то вже зовсім інше. До хорошого аніме треба прийти самому. Принаймні виявити бажання саме на такий жанр, в якому є щось хороше. Принаймні попросити рекомендацій.

⋮⋮⋮   No. 12087

>>12086
Щось подивився на пікчу і подумав, господи, скільки ж лайна сьогодні роблять, що на рік буде до п'яти хороших тайтлів. Ото ж раніше робили, стільки якісної драми, наче зараз фокус змістився повністю на діточок і підлітків, яких приваблює пуста буфанада, еччі та пафос. Ніякого змісту, почуттів і атмосфери. Масовий продукт. інакше і не скажеш.

⋮⋮⋮   No. 12088

>>12087
Раньше було лучче, не то шо січас.

⋮⋮⋮   No. 12089

>>12088
Істину мовиш

⋮⋮⋮   No. 12090

File: 1672830574.150662-.jpg ( 527.11 KB , 1280x1480 )

>>12087
>шукати глибокий сенс в аніме

⋮⋮⋮   No. 12091

>>12087
> >скільки ж лайна сьогодні роблять, що на рік буде до п'яти хороших тайтлів. Ото ж раніше робили

Раніше те ж саме було в процентному відношенні. Будь-який олдовий японець-кун це легко підтвердить.

Просто раніше не було інтернетів. А пірати тягли (і фенсабили) тільки найкраще. Процес діставання/фенсабу/розповсюдження нових варезів був дещо нетривіальним і витрачати гроші та час на якийсь лівий проходняк ніхто не хотів.

Черга за ніштяками на якомусь Жаніме@різон.нет була довшою ніж в перший радянський мак. Про паролі на фтп з аа мегамі сама ти міг тільки мріяти.

На кожного Тенчі/Лав Хіну/Майсон Ікоку/Ранму/Х/Кімагуре оранж роуд/Руроні Кеншин/Онізука припадала купа тайтлів за які ниніне згадають навіть японські отаку.

З мангою це ще більш яскраво помітно.

⋮⋮⋮   No. 12104

File: 1673472996.273413-.jpg ( 38.01 KB , 507x433 )

>>12076
> ЯКЕ ВАШЕ НАЙУЛЮБЛЕНІШЕ АНІМЕ?

звичайно гатарі і моб психо сто

>для мене це - брама штайна та янгольські ритми

непогано як для трьохтайтлового. хоч не франкс і на тому спасибі

⋮⋮⋮   No. 12107

File: 1673519499.190425-.jpg ( 1.04 MB , 2100x1659 )

Yuru yuri.

Лоліконщик-слайсодаун

⋮⋮⋮   No. 12110 OP

>>12086
Подивився експеременти лейн. Дуже сподобалось, примусило подумати про своє життя.

⋮⋮⋮   No. 12154

File: 1675271174.758949-.jpg ( 50.63 KB , 763x330 )

Банально, але Єва.
За 139 комплитів нічого краще поки що не бачив.
Хоча Лейн, ФЛКЛ, Ґатарі або Мадока - достойні конкуренти

⋮⋮⋮   No. 12156

File: 1675280518.022603-.png ( 294.59 KB , 438x768 )


⋮⋮⋮   No. 12157

>>12156
що

⋮⋮⋮   No. 12163

>>12157
Жожо краще.

⋮⋮⋮   No. 12188

>>12163
На жаль ще не бачив, тому нічого з цього приводу сказати не можу.

⋮⋮⋮   No. 12189

>>12188
Жожо починається посереднім і нуднуватим серіалом, але згодом кілька початкових серій і стає чудовим.

⋮⋮⋮   No. 12509

>>12189
Я б подивився 12-26 серій того, чим була Примарна Кров до появи Цеппелі й цього всього. Слайс про вікторіанську аристократію з елементами трилера, дрібкою опирів і деякою загальною химерністю набагато цікавіший за чергові бої суперздібностями. На початку це ще й була типова (щоправда, на той час іще не затягана) культивація ці, яка відвалилася, здається, більше через те, що Аракі парило писати цільний та щільний сюжет. (І він почав вчитись цьому мистецтву заново, поступово нарощуючи сюжетність у кожній частині після Зорепилових.) Напевно, через він і першу арку переламав через коліно. Хоч є думка, що все навпаки, і історія двох зірок мала б завершитися пожежею, а потім його змусили втиснути нову ідею в старих персонажів і всесвіт.

⋮⋮⋮   No. 12535

>>12110
Подивився експеременти лейн. Ніхуя не зрозумів, поліз дивитись роз'яснюючі відоси на ютубі, ще більше ніхуя не зрозумів. Зробив висновок, що таке подобається людям, яким подобається ніхуя не розуміти. Живу далі своїм життям

⋮⋮⋮   No. 12536

>>12091
>На кожного Тенчі/Лав Хіну/Майсон Ікоку/Ранму/Х/Кімагуре оранж роуд/Руроні Кеншин/Онізука

З цього списку знаю тільки Онідзуку. Можна ще один список з тайтлами, звідки всі ці персонажі?

⋮⋮⋮   No. 12537

File: 1678129100.845695-.png ( 1.19 MB , 1038x700 )

File: 1678129100.845695-2.png ( 343.51 KB , 740x463 )

File: 1678129100.845695-3.png ( 1.66 MB , 1000x1419 )

File: 1678129100.845695-4.png ( 1.31 MB , 1400x700 )

>>12536
Це не персонажі, це типу культові серіали.


Love Hina
Maison Ikkoku
Ranma 1/2
X
Kimagure Orange Road
Rurouni Kenshin
Great Teacher Onizuka

Кор та Іккоку пройшли повз нас. Це великі серіали з 80х, які до нас "повноцінно" потрапили аж десь після 2010 чи навіть 2015 років. Мається на увазі що можна було то зтягнути з торрентів, а не лише читати про це на сторінці якогось американського чи японського отаку чи витріщатися на гарні картинки/фанарт з серіалу "про який всі знали але який ніхто не бачив".

Решта доволі відомі серед українських анімешників тайтли. Хоча і Кеншин і Ранма теж довгенько до нас "нормально" заходили. Там купа серій і діставати то повністю було проблематично.

⋮⋮⋮   No. 12538

File: 1678130584.506328-.png ( 4.75 MB , 1447x2047 )

>>12537
> Мається на увазі що можна було то зтягнути з торрентів
> довгенько до нас "нормально" заходили
Намагаюсь зрозуміти про що йде мова, але ніяк не второпаю...
Ти чекаєш поки його на Толоку викладуть чи шо?
Що заважає качати з няяя-сі або будь-яких інших торентів з англ сабами?

⋮⋮⋮   No. 12539

File: 1678132580.214095-.png ( 909.43 KB , 995x909 )

>>12076
Slayers

⋮⋮⋮   No. 12540

>>12538
Анон, ти в інтернетах скільки? Рік, два?

В Україні більш-менш нормальний інет під "потреби анімешників" (дешеві швидкі безліміти) масово(!) почав з'являтися десь після 2010 року. І це в столиці. В мене, мале містечко Західної України, "швидкий безлім" з'явився в березні 2008 і це ше більша частина міста сиділа на діалапі. Знайомі анімешники з Києва, Львова та Донецька теж подекуди мали діалап (або помегабайтну оплату) і, якщо чогось не було в межах їх клубів чи знайомств, я їм то качав, нарізав і надсилав Автолюксом. Або ми катались один до одного в гості.

І так, події в фендомі тих часів, якщо на них дивитися з 2023, не дуже раціональні :)

Ну от берем щось не дуже велике але й не дуже маленьке. Сіті хантер. 34.4гб. 5 сідерів, 3 лічери. Зараз це питання кількох годин. Якщо пощастить. Тоді треба було знайти чувака, що працював десь в банку чи в провайдера, і домовитись з ним. Причому ти ше мав то сам й знайти і дати йому готове посилання. З усіма логінами, паролями та інвайтами, якщо треба було. Якщо це було в IRC то ти ше й мусив писати гайд як звідти качати.

інб4: та, чувак, в тебе був безлім ше в 2003 і навіть в 1993, окей. В тебе. В решти його не було. Тому ми більш ніж 10 років й їздили один до одного з банками пустих болванок чи жорсткими дисками, замотаними в рушник. Мова не про окремі випадки, не про "упередження вцілілого". А про масові в фендомі тих часів ситуації.

⋮⋮⋮   No. 12541

>>12538
> Ти чекаєш поки його на Толоку викладуть чи шо?
Толока вже все... Зайшов на сайт, торентів нема.

⋮⋮⋮   No. 12542

File: 1678172838.489248-.jpg ( 65.02 KB , 1058x202 )

>>12541
торренти потрохи вмирають років з 10

З одного боку свою роль відіграє низька технічна грамотність тих хто нині в інтернет потрапляє. Для них стрімінговий сервіс простіше.

З іншого боку такий собі "форс" ноутбуків призвів до того що пересічна людина, купуючи собі "комп", бере саме ноут. А там мікроскопічні об'єми стоража. Вінда, трохи софта, пара серіалів і всьо, скінчилось місце. Особливо якщо трекер рейтинговий і тобі бажано б ще й щось роздавати.

⋮⋮⋮   No. 12543

>>12540
Дякую за цікаву історію. Напевно у мене просто не було високих запитів до якості відео в бородаті часи. У мене був діалап як і у всіх в 90х. По-моєму часто він був взагалі не на трафік, а на години. Звичайно, в ті часи ніхто не качав блюреї по 30гб, стандартний розмір півторагодинного відео = 700мб з відповідної якістю. Це було нормою. Скачати таке можна було за кілька годин. Торенти були малопопулярні, зате була купа усіляких забутих нині п2п мереж типу DC++, soulseek і тд.

⋮⋮⋮   No. 12544

>>12542
Або можливо...лише можливо більшість людей просто хоче подивитись фільм...і усе. Як в кіно ходити.

⋮⋮⋮   No. 12545

>>12540
> 1993
тоді в Україні був інтернет???

⋮⋮⋮   No. 12548

>>12542
> мікроскопічні об'єми стоража. Вінда, трохи софта, пара серіалів і всьо, скінчилось місце. Особливо якщо трекер рейтинговий і тобі бажано б ще й щось роздавати.
Та для цього сідбокси існують. Тримати у себе серверну в підвалі з масивами ХДД необов'язково, хоча це звичайно базовано.

⋮⋮⋮   No. 12550

>>12539
двойню

⋮⋮⋮   No. 12584

File: 1678913114.309481-.jpg ( 74.0 KB , 423x600 )


⋮⋮⋮   No. 12589

>>12545
Це було написане заради лулзів.

Бо в кожному подібному колись-треді завжди з'являється безпруфне "а от в мене було".

>>12548
> Та для цього сідбокси існують
занадто складно витратно незрозуміло непотрібне для пересічного мешканця мережі в 2023, які щиро впевнені в тому що в "інтернеті все є і буде завжди"

Це для "романтиків", які ше пам'ятають що це таке коли ти по всіх фтп шукаєш потрібний контент.

Про те що купа контенту з мережі постійно зникає навіть не кажу. Цензура, правовласницькі сварки і так далі.

⋮⋮⋮   No. 12590

>>12589
Доречі так - люди чомусь думають що контент в інтернеті вічний, забуваючи що він на фізичних носіях десь лежить, а оті "хмаркові сховища" - раптово зовсім не в хмарках на небі.

⋮⋮⋮   No. 12591

>>12590
Ну, це очікувано.
Зниження порогу входження призвело до того що технологіями користуються люди що не розуміють навіть приблизно як воно працює.

Більш того, вони на цю тему сперечаються з іншими.

Якось я мав повчальну дискусію в твіттері з черговою активісткою за всьо хороше проти всього поганого, яка була щиро впевнена в тому що в інтернеті все є українською, ми просто шукати не вміємо.

Угу.

⋮⋮⋮   No. 16349


⋮⋮⋮   No. 16350

Не дивлюсь! Аніме - для даунів .

⋮⋮⋮   No. 16351

>>12076
Мабуть найулюбленіші це старий Берсерк, ТораДора та Семеро з шостой камери.

⋮⋮⋮   No. 16367

>>12076
код гіас

⋮⋮⋮   No. 16368

File: 1751016958.472326-.jpg ( 172.61 KB , 1170x2080 )

>>12076
Є така проблема, що є багато улюблених (не всі, я ж не гівноїд), але в процесі повторного перегляду думаю собі щось типу: от Бліч точно атмосферніше Наруто і навпаки.

⋮⋮⋮   No. 16369

>>12076
Наруто.

⋮⋮⋮   No. 16370

>>16367
бля я нещодавно сам код гіасс подивився

це настільки АХУЄННЕ аніме що я в шоці. довго його обходив бо "еее, якась фігня оверхайпнута мабуть"

ні, бро. все що кажуть про код гіасс - правда, і навіть цього недостатньо

⋮⋮⋮   No. 16371

>>16370
Перший сезон топ. Другий не витягнув, хоча окремі моменти там дуже непогані. Я ще фільми дивився, але вони зовсім безсенсові.

⋮⋮⋮   No. 16388

File: 1752963877.238227-.png ( 145.64 KB , 1063x718 )

>>12076
ось так

⋮⋮⋮   No. 16389

File: 1753076638.461935-.jpeg ( 42.86 KB , 768x491 )

А по-руски тут разрешается писать?

⋮⋮⋮   No. 16390

>>16389
Розділ /int/

⋮⋮⋮   No. 16391

Ходячий замок від студії «Ґіблі», моє перше в житті аніме, коли зараз передивляюсь його, знаходжу багато спільного з сьогоденними реаліями.

⋮⋮⋮   No. 16406

File: 1754718174.833779-.jpg ( 54.32 KB , 1037x601 )

>>12076
Kaiji - best anime ever, favorit for me.
Так само, дуже гарні тайтли, які мені дуже подобаються, але все ж таки вони не мої улюблені:
Darker then black
Akagi
Drifters
Rozen Maiden
NHK
Monogatari (Хоч я й не додивився)
Shippuden (Якщо скипати серії)

⋮⋮⋮   No. 16407

File: 1754848712.064539-.jpg ( 175.46 KB , 1920x1032 )

>>16406
На картинці - піздець, а не аніме. Шедевр трешаку.

⋮⋮⋮   No. 16408

File: 1754899434.009749-.jpg ( 198.97 KB , 1024x330 )

>>12584
З цього аніме скопіювали ім'я одного з персонажів доти. З Ліни інверс. У першій був герой із таким самим ім'ям.

>>16407
Ти про школу в'язницю? Наче хтось сумнівався. Тільки до чого відповідати на мій пост, щоб сказати це?

⋮⋮⋮   No. 16589

File: 1772892528.55147-.png ( 1.81 MB , 1920x1080 )

>>12076
~десу



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]